174540
Vandaag
Gisteren
Deze week
Totaal Bezoekers
23
25
69
174540

Uitslagen 2017

  credimo

De uitslagen van 2016 bevinden zich onder "Uitslag" in de balk hierboven

 

31.12.2017 - Kerstcorrida - Leuven    
12km         
D/603D 11   Tomoka Sudo 00:51:29  

 

27.12.2017 - Kerstcorrida - Meeuwen    
5,15km         
Alg/424D 13   Michel Wolfs 00:18:35 3de H45
  15   Lode Raskin 00:18:55 4de H45
10km         
DMas/86D 4   Katleen Boeckx 00:40:26  
HMas/210D 3   Tom Partoens 00:34:46  

 

19.12.2017 - Warmarathon  - Hasselt  
31,2km       
4709D 34   Geert Wintmolders 02:44:55

 

17.12.2017 - Veldloop  - Dilsen  LCC    
5220m  Dames    
DSen/11D 5   Anne Sophie Slegers 00:21:21  
6570m  Heren Masters    
HMas/46D 1   Patrick Vandebosch 00:22:24 1/11D H45
  15   Michel Wolfs 00:24:44 4/11D H45
8450m  Heren Sen    
HSen/21D 13   Leroy Buttiens 00:31:22  

 

17.12.2017 - Kerstrun  - As    
5km         
HV1/16D 1   Tom Partoens 00:17:08 2/61D Alg
  3   Lode Raskin 00:18:14 4/61D Alg

 

17.12.2017 - X-Mas Trail  - Lummen  
35km       
DAlg/5D 1   Tomoka Sudo 03:00:21

 

03.12.2017 - Veldloop  - Bree  LCC    
5110m  Dames    
DSen/13D 6   Anne Sophie Slegers 00:20:39  
6695m  Heren Masters    
HMas/42D 2   Patrick Vandebosch 00:21:48 1/11D H45
  10   Michel Wolfs 00:23:51 3/11D H45

 

26.11.2017 - Veldloop  - Genk LCC    
5365m  Dames    
DSen/15D 8   Anne Sophie Slegers 00:22:47  
7120m  Heren Masters    
HMas/55D 3   Patrick Vandebosch 00:24:53 1/21D H45
  14   Geert Wintmolders 00:27:06 9/20D H35
  18   Michel Wolfs 00:27:17 7/21D H45
  23   Lode Raskin 00:28:16 11/21D H45
10630m  Heren Sen    
HSen/30D 15   Leroy Buttiens 00:39:41  

 

26.11.2017 - Halve Marathon  - Ell - NL  
Halve Marathon  
H55/24D 1   Marc Hiemeleers 01:22:42

 

25.11.2017 - Warandeloop  - Tilburg - NL    
5800m        
D+35/13D 8   Katleen Boeckx 00:26:01  
7300m        
H+35/14D 2   Geert Schroven 00:26:00  

 

16.11.2017 - Veldloop  - Neerpelt LCC    
5160m  Dames    
DSen/13D 7   Anne Sophie Slegers 00:21:45  
6850m  Heren Masters    
HMas/44D 12   Michel Wolfs 00:25:52 2/10D H45
9500m  Heren Sen    
HSen/24D 14   Leroy Buttiens 00:35:15  

 

16.11.2017 - Veldloop  - Eersel - NL    
8km        
D35/5D 3   Katleen Boeckx 00:35:40 3/20D Alg
H35/17D 1   Geert Schroven 00:28:40 1H/56D Alg

 

12.11.2017 - Les 4 Cimes de Herve    
33km        
HV3/36D 2   Marc Hiemeleers 02:28:08 35/467D Alg.

 

11.11.2017 - Bokrijk Run     
9,15km        
H/272D 7   Tom Partoens 00:33:11  
  15   Lode Raskin 00:35:58  

 

11.11.2017 - Vossem - Tervuren    
20km        
DFVA/12D 2   Tomoka Sudo 01:34:08 4/26D Alg

 

05.11.2017 - Les Vallons de la Mehaigne-Braives  
10,1km        
HV3/25D 1   Marc Hiemeleers 00:37:17  

 

05.11.2017 - Veldloop  - Tongeren LCC    
5500m  Dames    
DSen/15D 5   Anne Sophie Slegers 00:20:43  
6890m  Heren Masters    
HMas/45D 2   Patrick Vandebosch 00:21:59 1/11D H45
  7   Geert Wintmolders 00:25:57 6/16D H35
  8   Michel Wolfs 00:24:00 8ste H45
  10   Lode Raskin 00:25:03 3de H45
8810m  Heren Sen    
HSen/18D 11   Leroy Buttiens 00:29:56  

 

Eindstand VICTORSCUP 2017    
5km        
D35/149D 2   Linda Frankenne   3de Alg. D
H45/121D 2   Michel Wolfs    
10km        
D35/59D 6   Liesbet Keimes    
Hsen/200D 2   Leroy Buttiens    6de Alg. H
H35/186D 2   Peter Vossius   3de Alg
  3   Nico Vanrusselt   9de Alg
  8   Geert Wintmolders    
H45/159D 6   Yves Kockaerts    
H55/107D 1   Marc Hiemeleers    

 

30.10.2017 - Yzerenmancross - Weert - NL   
4315m        
D35/7D 2   Katleen Boeckx 00:19:16  
8925m        
H40/38D 1   Geert Schroven 00:33:17 5/107D Alg.

 

29.10.2017 - La Boucle d'Oreye    
10 km        
HV1/62D 7   Michel Wolfs 00:37:49  

 

22.10.2017 - Turbinnekesrun - VictorsCup    
7,3 km        
D35/26D 1   Linda Frankenne 00:32:18 2de D Alg.
H45/23D 8   Michel Wolfs 00:32:18  
13  km - 127D      

HSen/23D

2   Leroy Buttiens 00:48:23 4de Alg.
H35/27D 1   Peter Vossius 00:47:41 3de Alg.
H55/24D 2   Marc Hiemeleers 00:50:23 11de Alg.

 

Eindstand HASPENGOUW CHALLENGE    
         
DSen 3   Liesbet Keimes   3de Alle Cat.
H35 2   Geert Wintmolders   2de Alle Cat.
  4   Nico Vanrusselt   12de Alg
H45 3   Yves Kockaerts   6de Alg
  4   Lode Raskin   10de Alg
H55 2   Marc Hiemeleers   7de Alg

 

13.10.2017 - Kerkenloop  - Kortessem HC    
5 km - 121 D      
DSen/23D 1   Anne Sophie Slegers 00:20:45  
DMas/28D 2   Linda Frankenne 00:21:25  
HSen/37D 8   Leroy Buttiens 00:17:52  
HMas/33D 2   Michel Wolfs 00:18:38  
13,2 km - 191D    
D35/13D 3   Katleen Boeckx 00:59:18 3de Alg.
H35/44D 1   Geert Schroven 00:48:56 6de Alg.
  2   Geert Wintmolders 00:50:16 8ste Alg.
H45/41D 1   Patrick Vandebosch 00:47:39 4de Alg.
  10   Lode Raskin 00:57:00  
  19   Yves Knockaerts 01:01:54  
H55/38D 1   Marc Hiemeleers 00:51:57 13de Alg.

 

08.10.2017 - 10 km - Hasselt    
10 km        
DSen/471D 3   Anne Sophie Slegers 00:39:20 4/948D Alg.
H35/247D 2   Peter Vossius 00:34:31 15de Alg.
  10   Geert Wintmolders 00:38:33  
H40/167D 1   Tom Partoens 00:34:54 18de Alg.
  5   Nico Vanrusselt 00:36:54  
H45/145D 2   Lode Raskin 00:37:23  
H50/167D 1   Patrick Vandebosch 00:34:56 19de Alg.

 

08.10.2017 - Marathon Eindhoven - NL    
Marathon      
D35/50D 3   Tomoka Sudo 03:15:02  
       2de Belg Alg    
H60/50D 1   Marc Hiemeleers 02:56:37  
    BELGISCH KAMPIOEN    

 

08.10.2017 - Jogging - Moha    
6,5 km        
DStF/38D 1   Linda Frankenne 00:34:25 3de D Alg.
HStF/237D 5   Michel Wolfs 00:29:12 5de Alg.

 

01.10.2017 - Halve Marathon - Brussel  
1/2 Marathon  
DSen/934D 199   Jill Pauwels 01:54:36

 

01.10.2017 - Bredase Singelloop - Breda - NL  
1/2 Marathon    
D35/8D 1   Katleen Boeckx 01:35:57  
H40/16D 2   Geert Schroven 01:16:30  

 

30.09.2017 - Ambiorixrun- Tongeren - VictorsCup  
5 km - 232D      
D35/54D 1   Linda Frankenne 00:20:49 2de D Alg.
H45/29D 2   Michel Wolfs 00:18:00  
  3   Marc Knapen 00:19:12  
10,15 km - 160D    
HSen/38D 3   Leroy Buttiens 00:37:23 9de Alg.
H35/34D 2   Peter Vossius 00:36:12 7de Alg.
  3   Geert Wintmolders 00:37:43 10de Alg.
  4   Nico Vanrusselt 00:38:50  
H55/28D 1   Marc Hiemeleers 00:38:00  

 

17.09.2017 - 1/2 Marathon - Cranendonk -NL  
1/2 Marathon    
D35/9D 1   Tomoka Sudo 01:34:06 1ste D Alg.

 

17.09.2017 - Jogging - Wasseiges  
11 km      
HV2/39D 3   Max knapen 00:48:40

 

17.09.2017 - Groene 10 Mijl - Bree    
4,6 km - 147D      
H30-49/ 16D 1   Michel Wolfs 00:16:34 5de H Alg.
D30-49/ 68D 1   Linda Frankenne 00:19:26 1ste D Alg.

 

16.09.2017 - Brouwerijloop - Alken    
5,4 km        
HAlg/30D 1   Leroy Buttiens 00:19:36  
10,4 km        
DSen/6D 3   Jill Pauwels 00:54:19  
D35/6D 3   Liesbet Keimes 00:51:09  
H35/23D 2   Geert Wintmolders 00:38:10 5de Alg.
  4   Nico Vanrusselt 00:39:41  
H45/26D 5   Yves Kockaerts 00:41:41  
H55/23D 2   Marc Hiemeleers 00:39:58  
  16   Eric Martens 00:54:19  

 

16.09.2017 - Interland BEL-FR-GER Masters 
1500m      
Heren 3   Geert Schroven 4'16"35/100

 

16.09.2017 - Piste Meeting - Tessenderlo  
2 mijl        
Heren     Lode Raskin 11'28"78/100  

 

10.09.2017 - Jogging - Hannut  
10 km      
HV2/38D 4   Max Knapen 00:42:33

 

10.09.2017 - Terrasjogging - Bilzen - VictorsCup  
5 km        
DSen/30D 2   Anne Sophie Slegers 00:20:47  
D35/18D 2   Linda Frankenne 00:21:35  
H45/21D 2   Michel Wolfs 00:18:37  
  8   Marc Knapen 00:20:29  
10 km        
HSen/28D 4   Leroy Buttiens 00:38:28  
H35/35D 2   Peter Vossius 00:36:28  
  8   Nico Vanrusselt 00:39:47  
H45/27D 6   Yves Kockaerts 00:41:59  

 

09.09.2017 - Monumenten Run - Sint-Truiden HC
10 km      
D35 3   Liesbet Keimes 00:54:37
Hsen 5   Leroy Buttiens 00:42:28
H35 2   Geert Wintmolders 00:39:21
H45 2   Yves Kockaerts 00:42:26
  4   Lode Raskin 00:43:41

 

09.09.2017 - Schootse Parochiejogging - Schoten  
8,3 km        
HAlg/57D 1   Geert Schroven 00:28:20  
12,2 km        
DAlg/3D 1   Katleen Boeckx 00:51:58  

 

09.09.2017 - Sap Tap Run - Kerniel    
5 km        
DAlg/14D 2   Jill Pauwels 00:23:54  
9 km        
DAlg/11D 2   Liesbet Keimes 00:45:37  
HAlg/17D 11   Eric Martens 00:45:24  
13 km        
DAlg/2D 1   Tomoka Sudo 00:59:40  

 

08.09.2017 - Estafetteloop  - Alken    
Dames +90      
3D 2   Henriette Plevoets & 15575m  
      Niki Schepers    
Gemengd +70     
11D 3   Linda Frankenne & 15530m  
      Michel Wolfs    

 

03.09.2017 - 1/2 Marathon - Liège    
1/2 marathon      
DSen/33D 2   Tomoka Sudo 01:38:49  

 

02.09.2017 - Oversteekrun - Rosmeer - VictorsCup  
5 km        
D35/27D 2   Linda Frankenne 00:22:42  
H45/23D 3   Michel Wolfs 00:19:11  
  5   Lode Raskin 00:19:41  
  10   Max Knapen 00:21:02  
10 km        
HSen/25D 3   Leroy Buttiens 00:37:33  
H35/22D 3   Peter Vossius 00:36:43  
  6   Nico Vanrusselt 00:38:31  
H45/27D 6   Yves Kockaerts 00:39:10  
H55/22D 1   Marc Hiemeleers 00:37:53  

 

02.09.2017 - Piereloop - Ravels    
10 miles        
D35/22D 3   Katleen Boeckx 01:11:11  
10 km        
HAlg 1   Geert Schroven 00:39:09  

 

27.08.2017 - Zilveren Helmen Run - Halen   
5 km        
D35/27D 1   Linda Frankenne 00:21:18 1ste/48D Alg
H45/14D 3   Michel Wolfs 00:17:56 6de/112D Alg
10 km        
H55/30D 2   Marc Hiemeleers 00:38:25  
  23   Eric Martens 00:53:41  

 

27.08.2017 - PK  Estafetten 2017 - Diepenbeek  
4x400m Masters    
  2   Geert Wintmolders 3'51"96/100 ADD Record
      Patrick Vandebosch    
      (Kevin Beusen &    
      Christophe Stevens )    
4x1500m Masters    
  1   Tom Partoens 18'15"83/100 ADD Record
      Patrick Vandebosch    
      (Luc Nassen &    
      Christophe Stevens)    

 

20.08.2017 - Grote Prijs F. Feytons - Gotem   
5 km        
DAlg 2   Linda Frankenne 00:22:07  
HAlg 4   Michel Wolfs 00:18:29  
9,8 km        
D35/5D 2   Katleen Boeckx 00:41:59  
  4   Liesbet Keimes 00:48:31  
H35/22D 1   Geert Schroven 00:35:32 3de Alg
  2   Tom Partoens 00:36:43 6de Alg
  3   Geert Wintmolders 00:36:53 7de Alg
H45/16D 4   Yves Kockaerts 00:38:22  
  5   Lode Raskin 00:38:24  
H55/25D 3   Marc Hiemeleers 00:38:11  
  19   Eric Martens 00:51:46  

 

19.08.2017 - Champignonloop - Valmeer - VictorsCup  
5,7 km        
D35/21D 2   Linda Frankenne 00:24:17  
H45/22D 2   Michel Wolfs 00:20:26  
10 km        
H/Sen/35D 6   Leroy Buttiens 00:38:50  
H35/21D 4   Nico Vanrusselt 00:37:01  
  5   Peter Vossius 00:37:12  
H45/26D 7   Yves Kockaerts 00:38:10  
H55/30D 2   Marc Hiemeleers 00:39:26  
  23   Eric Martens 00:51:42  

 

14.08.2017 - Grote Prijs Roger Luyckx - Kozen  
10 km        
D35/8D 3   Liesbet Keimes 00:45:06  
H35/28D 2   Peter Vossius 00:34:04  
  4   Nico Vanrusselt 00:34:20  
  6   Geert Wintmolders 00:34:41  
H45/14D 5   Yves Knockaerts 00:36:01  
  6   Lode Raskin 00:36:26  
H55/26D 2   Marc Hiemeleers 00:35:58  
  20   Eric Martens 00:50:06  

 

14.08.2017 - Jogging - Waremme    
5,7 km        
DAlg/40D 2   Linda Frankenne 00:24:47  
Hsth/54D 7   Michel Wolfs 00:21:04  
         

 

06.08.2017 - Jogging - Flemalle Haute    
5,8 km        
DStf/34D 1   Linda Frankenne 00:25:38 1ste D Alg
Hsth/31D 2   Michel Wolfs 00:21:45 2de Alg
8,8 km        
HV2/33D 3   Max Knapen 00:35:32  

 

05.08.2017 - BK 10 km weg - Lokeren      
10 km          
H50 1   Patrick Vandebosch 00:33:28 GOUD  
H60 2   Marc Hiemeleers 00:38:03 ZILVER  

 

05.08.2017 - Pinkstermeeting - Lommel   
2000m        
Dames 2   Anne Sophie Slegers 7'09"68/100  

 

05.08.2017 - Jogging - Geldrode    
12 km        
DMas/7D 1   Katleen Boeckx 00:51:31  
H/Mas/49D 1   Geert Schroven 00:41:58  

 

 

03.08.2017 - Pistemeeting - Tessenderlo    
1 mijl          
Dames 8   Kathleen Boeckx 6'06" 2de Master  
Heren 3   Geert Schroven 4'43"53/100 1ste Master  

 

31.07.2017 - Midzomerjogging - Eversel    
5,4 km        
D/37D 1   Anne Sophie Slegers 00:20:58  
9,8 km        
Alg/169D 6   Nico Vanrusselt 00:37:08  

 

30.07.2017 - EUROPEES KAMP. CROSS AARHUS (DEN) 
H50/37D 3   Patrick Vandebosch BRONS  

 

30.07.2017 - Pistemeeting - Merksem    
5000m     Tom Partoen 16'55"71/100

 

30.07.2017 - Bosloop - Gerhagen    
8,4 km -412D      
  6   Leroy Buttiens 00:31:45  
  7   Geert Wintmolders 00:32:03  
  12   Lode Raskin 00:32:43  
13,8 km - 225D    
Dames 2   Katleen Boeckx 01:00:54  
  4   Tomoka Sudo 01:02:08  
Heren 6   Geert Schroven 00:50:11  

 

29.07.2017 - Cecilialoop - St Martens Lennik   
12 km        
HMas/21D 2   Yves Kockaerts 00:46:55 7/68 Alg

 

28.07.2017 - Memorial Wiske Maes    
5 km        
HSen/54D 6   Leroy Buttiens 00:17:42  
10 km        
H35/32D 2   Geert Wintmolders 00:36:18  

 

27.07.2017 - Europees Kampioenschap AARHUS (DEN) 
10000m Piste      
H50/22D 1   Patrick Vandebosch 32'55"56/100
    EUROPEES KAMPIOEN   

 

26.07.2017 - Natuurjogging  - Geel    
7 km        
H/145D 1   Geert Schroven 00:24:57  

 

21.07.2017 - Strandloop  - Knokke    
5 km        
H45 1   Lode Raskin 00:19:29 10/215D

 

16.07.2017 - Jogging  - Wonck    
10 km        
DSen/16D 3   Tomoka Sudo 00:41:27 3de/39D Alg.

 

14.07.2017 - Nacht van Alken    
5000m        
HAlg/19D 2   Patrick Vandebosch 15'48"41/100 1ste Master
  7   Tom Partoens 17'00"88/100 3de  Master
  15   Marc Hiemeleers 18'52"36/100

 

10.07.2017 - The Classic - Tessenderlo    
4  km        
DSen/190D 2   Anne Sophie Slegers 00:14:47 3de/310D  
10 km        
D40/59D 1   Katleen Boeckx 00:41:54  
H40/181D 5   Geert Schroven 00:34:32  

 

09.07.2017 - Chickenrun - Halen    
12 km        
DAlg/2D 1   Tomoka Sudo 00:54:00  

 

03.07.2017 - Kermisloop - Nieuwerkerken    
10 km        
DSen/8D 1   Anne Sophie Slegers 00:40:18  
  5   Jill Pauwels 00:47:54  
HSen/39D 6   Leroy Buttiens 00:36:58  
H35/31D 3   Geert Wintmolders 00:35:29  
  4   Nico Vanrusselt 00:35:30  
H45/30D 8   Yves Kockaerts 00:36:50  
  9   Lode Raskin 00:37:35  
H55/30D 3   Marc Hiemeleers 00:37:53  
  24   Eric Martens 00:51:55  

 

01.07.2017 - Jogging - Saint Martin Thisnes   
6,5  km        
DSen/60D 4   Linda Frankenne 00:30:15  
12,5 km        
DSen/16D 2   Tomoka Sudo 00:55:16  
HV2/39D 3   Max Knapen 00:51:45  

 

25.06.2017 - Trail - Han Sur Lesse    
20 km        
D35/17D 1   Tomoka Sudo 01:26:20 4de/78 Alg

 

25.06.2017 - Hoeselt Run - Hoeselt    
5 km        
D/156D 2   Anne Sophie Slegers 00:19:52  
  8   Jill Pauwels 00:23:34  
10 km        
H/222D 182   Eric Martens 00:57:09  

 

25.06.2017 - Rozendaal (NL)    
10 km        
D35/12D 2   Katleen Boeckx 00:42:54  

 

25.06.2017 - Corrida de Wanzoul    
5,6 km        
DSen/68D 4   Linda Frankenne 00:25:25  
HV2/58D 1   Michel Wolfs 00:19:18 1ste Alg.
10,40 km        
HV2/48D 3   Max Knapen 00:45:17  

 

25.06.2017 - Meeting Piste - Diepenbeek  
5000m        
Algem.  1/3D   Patrick Vandebosch 16'20"92/100

 

 

24.06.2017 - Dwars door Zonhoven  
5 km      
Heren/5D 2   Leroy Buttiens 00:17:37
10 km      
D35/7D 3   Liesbet  Keimes 00:47:58
H35/19D 2   Tom Partoens 00:35:32
  3   Geert Wintmolders 00:35:55
  4   Nico Vanrusselt 00:36:09
H45/26D 6   Yves Kockaerts 00:37:42
  8   Lode Raskin 00:38:18
H55/23D 3   Marc Hiemeleers 00:39:18

 

18.06.2017 - BK MASTERS - Ninove    
Heren 1500m      
H40/8D 2   Geert Schroven 4'32"6/100  
H45/8D 6   Lode Raskin 4'57"49/100  
Heren 5000m      
H45/5D 5   Lode Raskin 19'23"14/100
H50/7D 1   Patrick Vandebosch  16'13"21/100
     Belgisch Kampioen  

 

18.06.2017 - Dwars door Geel    
10 km        
D35/45D 1   Katleen Boeckx 00:42:39 1st D Alg.

 

17.06.2017 - Aterstoase Jogging 2047 - Tongeren VictorsCup
5,2 km        
H45/24D 2   Marc Knapen 00:21:20  
10,6 km        
D35/7D 5   Liesbet Keimes 00:52:37  
H35/33D 2   Peter Vossius 00:37:18  
  3   Geert Wintmolders 00:38:45  
  4   Nico Vanrusselt 00:34:40  
H45/35D 3   Yves Kockaerts 00:39:53  

 

16.06.2017 - Estafettenloop - Landen  
1 uur loop    
D+90/2D 1   Henriette Plevoets & 12,827m
      NiKki Schepers  
Gemengd 1   Linda Frankenne & 14,990m
/+70/10D     Michel Wolfs  

 

16.06.2017 - Vlaams Kampioenschap Halve Marathon - Torhout
1/2 Marathon    
H60/17D 1   Marc Hiemeleers 01:27:36 75/587 H

 

12.06.2017 - Jogging Terkoest - Alken  
10 km      
D/14D 1    Anne Sophie Slegers 00:41:54
  3   Jill Pauwels 00:47:28

 

11.06.2017 - Eifelhalbmarathon     
1/2 Marathon    
D35/12D 1   Tomoka Sudo 01:45:40 2de/52 Alg.

 

11.06.2017 - BVV MASTERS Afdeling 1  
1500m 1/12D   Geert Schroven 4'31"53/100

 

11.06.2017 - BVV MASTERS Landelijke 3 - Ninove  
    ADD Masters Kampioen  1ste/12 ploegen
100m 5/12D   Geert Wintmolders 13"69/100  
1500m 2/12D   Nico Vanrusselt 4'35"60/100  
3000m 2/12D   Patrick Vandebosch 9'28"93/100  
4x400m 2/12D  Nico Vanrusselt & 3'54"43/100 ADD Record
      Geert Wintmolders    
      (met Kevin Beusen en    
      Christophe Stevens)    

 

10.06.2017 - Natuurloop - Zutendaal    
5 km        
H/72D 1   Leroy Buttiens 00:17:52  

 

10.06.2017 - Les Crêtes Fallaisiènnes - Fallais
13,5 km      
HV2/47D 4   Max Knapen 01:03:56

 

05.06.2017 - Jogging - Opglabeek    
5 km        
HMas/106D 3   Lode Raskin 00:17:50 5de Alg.
10 km        
HMas/82D 70   Eric Martens 00:53:02  

 

04.06.2017 - Jogging - Bassenge    
10 km        
D/63D 3   Tomoka Sudo 00:46:07  

 

03.06.2017 - Willer Run - Waltwilder - VictorsCup
5 km      
H+45/19D 6   Marc Knapen 00:19:23
10 km      
DSen/7D 1   Jill Pauwels 00:48:54
D35/38 4   Liesbet Keimes 00:51:31
H35/30D 2   Nico Vanrusselt 00:37:10
H45/27D 3   Yves Kockaerts 00:38:15
H55/28D 2   Marc Hiemeleers 00:38:15
  23   Eric Martens 00:55:04

 

31.05.2017 - Estafetten - Tienen  
1 uur loop    
D+70/5D 2   Henriette Plevoets & 13,055m
      NiKki Schepers  
H-70/11D 10   Yves Kockaerts 14,707m
      Simon Kockaerts  
Gemengd 5   Jill Pauwels & 14,325m
/+70/13D     Stefan Wintmolders  

 

28.05.2017 - La Troozbergeoise Trail -Trooz   
11 km        
DSen/12D 2   Tomoka Sudo 00:56:58 2de Alg.

 

28.05.2017 - De Bokkerijdersrun Run - Wellen HC  
5 km        
Dsen/24D 1   Anne Sophie Slegers 00:19:51  
  10   Jill Pauwels 00:27:18  
Hsen/30D 2   Leroy Buttiens 00:18:44  
Hmas/48D 7   Geert Wintmolders 00:18:23  
10 km        
DSen/6D 4   Jill Pauwels 00:53:07  
D35/6D 4   Liesbet Keimes 00:51:29  
H35/24D 2   Peter Vossius 00:35:10 5de Alg.
  4   Nico Vanrusselt 00:37:18  
  11   Geert Wintmolders 00:42:56  
H45/23D 9   Yves Kockaerts 00:38:47  
H55/27D 3   Marc Hiemeleers 00:39:26  

 

25.05.2017 - Abdijentocht - Tongerlo-Averbode  
16 km        
D40/113D 2   Katleen Boeckx 01:13:52 9de D/683D
H40/171D 2   Geert Schroven 00:59:29 8ste H/1172D

 

21.05.2017 - Bilzen Run - Bilzen    
5 km        
D/180D 1   Anne Sophie Slegers 00:19:51  
H/243D 11   Lode Raskin 00:18:12 4de H45
10 km        
D/74D 2   Anne Sophie Slegers 00:42:59  
H45 1   Patrick Vandebosch 00:36:41 3de Alg
  2   Yves Kockaerts 00:37:56 7de Alg
H55 11   Eric Martens 00:55:49  
15 km        
D35/15D 3   Tomoka Sudo 01:07:06 4de Alg
H55/91D 1   Marc Hiemeleers 01:01:28  

 

20.05.2017 - Sap Tap  Run - Kerniel  
9 km      
H/20D 13   Eric Martens 00:49:38
12,6 km      
H/24D 2   Geert Wintmolders 00:49:13

 

01.05.2017 - Tungri Run - Tongeren HC  
5 km      
Dsen 5   Anne Sophie Slegers 00:19:32
D+55 2   Henriette Plevoets 00:26:48
H+45 3   Marc Knapen 00:19:24
10 km      
DSen/45D 9   Jill Pauwels 00:44:46
D35/38D 6   Katleen Boeckx 00:40:58
  8   Liesbet Keimes 00:45:52
H35/102D 3   Geert Schroven 00:31:57
  4   Peter Vossius 00:32:36
  6   Geert Wintmolders 00:34:40
  10   Nico Vanrusselt 00:35:28
  43   Steven Vandingenen 00:42:17
H45/92D 6   Patrick Vandebosch 00:34:03
  12   Lode Raskin 00:35:39
  13   Yves Kockaerts 00:35:51
H55/58D 2   Marc Hiemeleers 00:35:53
  40   Eric Martens 00:48:21

 

28.04.2017 - Linter Loopt - Linter HC    
12 km        
DSen/7D 2   Jill Pauwels 00:59:40  
D35/6D 2   Linda Frankenne 00:58:54  
  5   Liesbet Keimes 01:01:23  
HSen/13D 1   Geert Wintmolders 00:44:53 5de Alg
H35/20D 1   Peter Vossius 00:43:07 1ste Alg
  5   Nico Vanrusselt 00:46:46  
H45/22D 5   Lode Raskin 00:47:13  
  6   Yves Kockaerts 00:47:19  
H55/22D 2   Marc Hiemeleers 00:46:01  

 

23.04.2017 - Li Grimpette di Lincé - Stavelot 
12,5 km      
HV2/35D 9   Max Knapen 01:00:42

 

23.04.2017 - Marathon - Antwerpen    
Marathon      
D35/57D 2   Tomoka Sudo 03:14:27 9/326 Alg
      Persoonlijk Record    

 

15.04.2017 - Jogging Télévie - Glons    
10 km        
DSen/23D 4   Jill Pauwels 00:53:15  
DV1/15D 5   Linda Frankenne 00:49:56  
HSen/57D 2   Geert Wintmolders 00:38:59 2de Alg
HV1/23D 1   Yves Kockaerts 00:40:22 4de Alg

 

09.04.2016 - Jogging de la cote des Anes - Oleye  
10,5 km        
HV2/52D 5   Max Knapen 00:47:03 44/280D Alg

 

09.04.2016 - Loonse Jogging - Borgloon HC 
5 km      
DSen/7D 1   Anne-Sophie Slegers 00:20:41
10 km      
DSen/5D 4   Jill Pauwels 00:52:38
D35/12D 3   Tomoka Sudo 00:42:25
  5   Linda Frankenne 00:46:33
  7   Liesbet Keimes 00:51:10
HSen/16D 2   Geert Wintmolders 00:37:03
H35/17D 3   Nico Vanrusselt 00:37:30
  12   Steven Vandingenen 00:45:04
H45/12D 4   Yves Kockaerts 00:37:19
  5   Lode Raskin 00:38:36
H55/24D 1   Marc Hiemeleers 00:36:37
  2   Guido Boghe 00:36:51
  20   Eric Martens 00:54:28

 

09.04.2017 - Marathon NN - Rotterdam (NL)   
Marathon      
H35/1544D 45   Peter Vossius 02:49:52 216/14270 Alg.

 

07.04.2017 - Estafettenloop - Tongeren  
1 uur loop    
D+90/4D 1   Henriette Plevoets & 12,840m
      NiKki Schepers  
D-70/8D 2   Jill Pauwels & 14,159m
      Anne Sophie Slegers  
H+70/10D 2   Geert Wintmolders & 15,577m
      Steven Van Dingenen  
Gemengd 2   Linda Frankenne & 14,874m
/+70/9D     Yves Kockaerts  
  3   Liesbet Keimes & 14,359m
      Jeroen Santermans  

 

02.04.2017 - Trail du Hérisson - Fouron Saint Martin
21,5 km      
DSen/13D 2   Tomoka Sudo 02:04:24

 

01.04.2017 - Grensloop - Reusel (NL)    
10 miles        
D35/16D 2   Katleen Boeckx 01:10:48 3de  Alg.
H35/53D 3   Geert Schroven 00:56:06 4de  Alg.

 

01.04.2017 - Jogging des Eoliennes - Warnant Dreye  
11,6 km        
V2H50/41D 2   Guido Boghe 00:46:14 25/231D Alg.
  8   Max Knapen 00:52:52 64/231D Alg.

 

26.03.2016 - Les Foulées de Tihange    
13 km        
H50/68D 16   Max Knapen 01:03:07 85/427D Alg.

 

23.03.2016 - Marathon Lier - KVV en PK    
Marathon      
H60/16D 1   Marc Hiemeleers 02:59:04 26/287D Alg.
    KVV & PK    

 

19.03.2016 - Vijverrun - Heusden Zolder HC 
12 km      
DSen/29D 9   Jill Pauwels 01:05:25
D35/37D 15   Liesbet  Keimes 01:02:31
HSen/71D 8   Geert Windmolders 00:45:48
H35/53D 34   Steven Vandingenen 01:05:25
H45/38D 4   Lode Raskin 00:47:03
  7   Yves Kockaerts 00:47:43
H55/45D 1   Marc Hiemeleers 00:48:10
  2   Guidp Boghe 00:49:10
33 km      
Dam/37D 2   Tomoka Sudo 02:41:23
H45/146D 135   Eric Martens 03:37:17

 

19.03.2017 - Jogging de Berloz    
11km        
V2/45D 14   Max Knapen 00:48:25  

 

19.03.2017 - Halve Marathon Kempen Run - Hapert (NL)
Halve Marathon    
H35/21D 6   Geert Schroven 01:15:33  
  11   Peter Vossius 01:19:02  

 

12.03.2017 - Jogging Sport Attitude-Grace Hollogne 
11,260 km      
DSen/9D 2   Tomoka Sudo 00:52:04 2/21D Alg.

 

12.03.2017 - Voorjaarsberdenloop Berden-Venlo NL  
7,5 km        
H40/47D 1   Lode Raskin 00:27:55 8/455D Alg.

 

12.03.2017 - Flitsrun  - Averbode  
11910m      
HSen/18D 6   Geert Wintmolders 00:45:29
H45/21D 5   Yves Kockaerts 00:47:15

 

EINDSTAND CRITERIUM LCC 2016-2017
DSen/42D 4   Anne-Sophie Slegers
D55/14D 10   Henriette Plevoets
     
H35/70D 10   Yves Kockaerts
  27   Peter Vossius
  34   Geert Schroven
  58   Steven Van Dingenen
H45/46D 1   Patrick Vandebosch
  2   Ronny Fillée
  4   Chris Wouters
  7   Lode Raskin
H55/32D 27   Marc Hiemeleers

 

19.02.2017 - Veldloop LCC  - Lommel    
5110m Dames Senior    
DSen/13D 5   Anne-Sophie Slegers 00:21:20  
7370m Heren Masters    
HMas/53D 1   Patrick Vandebosch 00:24:14 1/22D H45
  2   Geert Schroven 00:24:21 1/22D H35
  14   Yves Kockaerts 00:27:49 9/22D H35
  15   Lode Raskin 00:28:03 8/22D H45

 

19.02.2017- Midwinterjogging - Kiewit    
5 km         
HMas/36D 3   Yves Kockaerts 00:18:06  
  20   Ronny Fillée 00:25:41  
10 km        
HMas/270D 1   Chris Wouters 00:36:03  
  8   Marc Hiemeleers 00:38:03  
  84   Steven Van Dingenen 00:48:40  
  128   Eric Martens 00:53:12  

  

12.02.2017 - KVV Cross-Cup Masters-Rotselaar
4200m Heren Mas   
H+50/81D 1   Patrick Vandebosch 00:13:42
H50/41D 1   Kampioen van Vlaanderen 

 

12.02.2017 -  Le 1/2 Marathon - Alleur    
21,1 km  (345 deeln.)    
HSen/115D 13   Peter Vossius 01:18:45 18/39D
DSen/27D 4   Tomoka Sudo 01:38:50 18/39D

 

05.02.2017 - PK Limburg Veldloop     
5342m Dames Sen    
DSen/12D 6   Anne-Sophie Slegers 00:23:16  
7096m Heren Mas     
HMas/51D 2   Geert Schroven 00:25:31 2de H35
  3   Patrick Vandebosch 00:25:33 1ste H50
  7   Ronny Fillée 00:27:14 2de H45
  18   Yves Kockaerts 00:29:30 2de H40
  24   Marc Hiemeleers 00:30:29 2deH60

 

29.01.2017 - Jogging 10km - Visé (480Deeln.)  
H Sen (18-40j.) 125 Deeln.    
  8   Peter Vossius 00:36:46 10de Alg.
  11   Geert Wintmolders 00:37:19 13de Alg.

 

29.01.2017 - LPM - Genk    
Halve Marathon    
HAlg/186D 16   Marc Hiemeleers 01:24:19 7deH+35/104D

 

28.01.2017 - Veldloop LCC - Sint-Truiden    
5640m Dames Sen    
DSen/15D 5   Anne-Sophie Slegers 00:24:43  
6740m Heren Mas     
HMas/49D 2   Patrick Vandebosch 00:23:40 1ste H45/20
  27   Lode Raskin 00:28:01 12de H45/20

 

21.01.2017 - Estafetteloop  - Sint-Truiden  
Dames +90    
4D 2   Henriette Plevoets & 13050m
      Niki Schepers  
Gemengd +70   
12D 2   Yves Kockaerts & 15481m
     Linda Frankenne  
Heren +70    
16D 8   Geert Wintmolders &  14071m
      Steven Van Dingenen  

 

15.01.2017 - Veldloop LCC - Alken    
5030m Dames Sen    
DSen/13D 4   Anne-Sophie Slegers 00:22:06  
6275m Heren Mas     
HMas/55D 2   Patrick Vandebosch 00:22:13 1ste H45/17
  19   Yves Kockaerts 00:24:58 13de H35/25
  34   Lode Raskin 00:27:21 11de H45/15

 

08.01.2017 - Veldloop LCC - Lanaken    
5342m Dames Sen    
DSen/11D 5   Anne-Sophie Slegers 00:22:07  
7096m Hersen Ma     
HMas/46D 16   Yves Kockaerts 00:28:02 12de H35/25
  21   Lode Raskin 00:29:20 5de H45/13