358563
Vandaag
Gisteren
Deze week
Totaal Bezoekers
46
240
428
358563

Uitslagen 2022

credimo

 

31.12.22 - CORRIDA VAN LEUVEN    
4 km - 991 deelnemers    
DAlg/529D 11   Kathleen Boeckx 00:17:45 1 D45
         
8 km - 1673 deelnemers    
HAlg/900D 33   Tom Partoens 00:27:28 1 H45

 

26.12.22 - VAN DE MEERENDONK AUWJAORSCROSS - OIRSCHOT (NL)
7780 m - 63 deelnemers    
D45-D55/4D 1   Hilde Schroven 00:35:45  

 

17.12.2022 - KERSTRUN KINROOI    
5 km - 60 deelnemers    
HAlg/34D 5   Lode Raskin 00:18:31  

 

17.12.22 - JOGGING DES PERES NOEL - MILMORT 
12 km - 29 deelnemers    
DAlg/11D 2   Liesbeth Vanneste 00:53:02 1 D35
  4   Linda Frankenne 00:55:35 1 D45

 

13.12.2022 - LCC VELDLOOP DILSEN    
5260 m Dames Seniors    
DSen/11D 3   Rianne Linssen 00:20:35  
  4   Kelly Haex 00:22:08  
  9   Julie Vangeel 00:23:37  
         
6235 m Heren Masters35+    
H35+/20D 3   Ruben Max 00:22:20  

 

11.12.2022 - AVR'69 L'AVANT SYLVESTRE CROSS - REUSEL (NL )
7700 m Dames Masters    
D45/5D 2   Hilde Schroven 00:38:45  

 

10.12.2022 - ESTAFETTE LAGO SINT-TRUIDEN  
Totaal: 71 teams    
Dames-70      
4D 1

  Liesbeth Vanneste -

  Julie Vangeel

14668 m 1/12 DAlg
         
Dames+90      
4D 1

  Linda Frankenne -

  Liesbet Keimes

13185 m  
         
Heren+70        
7D 3

  Andries Aerts -   

  Willem De Roover

17611 m  
         
Heren+90        
6D 2

  Michel Wolfs - 

  Lode Raskin

15911 m  

 

04.12.22 - LCC VELDLOOP BREE    
5295 m Dames Seniors    
DSen/15D 11   Julie Vangeel 00:23:37  
         
9005 m Heren Seniors     
HSen/14D 8   Bram Rouffa 00:33:06  
         
6235 m Heren Masters+35    
H35+/15D 3   Ruben Max 00:21:59  
         
4420 m Heren Masters+50    
H50/11D 7   Michel Wolfs 00:18:31  

 

03.12.22 - VELDLOOP ARAC - ARENDONK   
5700 m Dames35+    
D45/5D 1   Katleen Boeckx 00:24:08  
  3   Hilde Schroven 00:25:05  

 

27.11.2022 - LCC VELDLOOP GENK    
5415 m Dames Seniors    
DSen/9D 4   Rianne Linssen 00:21:39  
  8   Julie Vangeel 00:24:31  
         
6235 m Heren Masters35+    
H35+/20D 3   Ruben Max 00:22:20  

 

27.11.2022 - DUINENGORDELTRAIL - OPOETEREN 
11 km dames - 40 deelnemers    
DAlg/40D 2   Liesbeth Vanneste 00:59:50  

 

20.11.2022 - LCC VELDLOOP NEERPELT   
9390 m Heren Seniors    
HSen/25D 13   Bram Rouffa 00:34:51  
         
4250 m Heren Masters50+    
H50/16D 9   Michel Wolfs 00:17:38  

 

13.11.2022 - ESTAFETTE WAREMME    
Totaal: 70 teams    
H+70/6D 1   Andries Aerts -
  Willem De Roover
16925 m 2 Alg
         
H+90/6D 2   Michel Wolfs -
  Lode Raskin
 15104 m  
         
D+70/7D 2   Jill Pauwels -
  Liesbeth Vanneste
13761 m 2D Alg
         
D+90/7D 1   Linda Frankenne -
  Liesbet Keimes
12567 m  

 

11.11.2022 - RUNNERS' LAB EKIDEN - TONGEREN  
Met 6 lopers - 55 deelnemers tvv MS-Liga Vlaanderen 03:10:27  
Gemengd/40D 12   Michel Wolfs 00:20:15  
 20ste GSRT 22   Gilles Puelings 00:44:06  
  23   Linda Frankenne 00:24:02  
  27   Julie Vangeel 00:45:38  
  16   Liesbeth Vanneste 00:22:33  
  26   Jill Pauwels 00:33:51  

 

06.11.2022 - LCC VELDLOOP TONGEREN    
9110 m Heren Seniors    
HSen/17D 5   Bram Rouffa 00:31:23  
         
5500 m Dames Seniors    
DSen/10D 2   Rianne Linssen 00:21:59  
  5   Julie Vangeel 00:23:42  
         
6350 m Heren Masters35+    
H35/23D 4   Andries Aerts 00:22:41  
         
4450 m Heren Masters50+    
H50/15D 6   Yves Kockaerts 00:16:25  
  8   Michel Wolfs 00:17:07  
  9   Lode Raskin 00:17:11  

 

05.11.2022 - VUVUZELA RUN - HAM    
8,4 km dames - 62 deelnemers    
DAlg/62D 1   Hilde Schroven 00:37:45 1 Alg
         
8,4 km heren - 69 deelnemers    
HAlg/69D 11   Gilles Puelings 00:37:23  

 

01.11.2022 LA CORRIDA DE LIEGE   
9,2 km - 125 deelnemers    
DSen/15D 1   Liesbeth Vanneste 00:48:09  

 

30.10.2022 DE YZEREN MAN CROSS - WEERT (NL) 
Korte Cross 4,3 km - 87 deelnemers    
D+35/14D 6   Liesbeth Vanneste 00:20:58  
D+45/14D 1   Katleen Boeckx 00:19:48  
  2   Hilde Schroven 00:20:32  

 

22.10.2022 ESTAFETTE ALKEN    
Totaal: 51 teams.     
Dames-70      
2D 1   Jill Pauwels -
  Julie Vangeel
14503 m 1 DAlg
         
Dames+70      
1D 1   Liesbeth Vanneste -
  Hilde Schroven
14337 m 2 DAlg
         
Dames+90      
3D 1   Linda Frankenne -
  Liesbeth Keimes
13135 m 3 DAlg
         
Heren+70        
4D 1   Andries Aerts -
  Willem De Roover
17527 m 2 HAlg
         
Heren+90        
5D 3   Michel Wolfs -
  Lode Raskin
15808 m  

 

16.10.2022 KERKENLOOP KORTESSEM   
5,1 km - 220 deelnemers    
H-35/48D 4   Bram Rouffa 00:16:51 4 Alg
H+45/17D 6   Lode Raskin 00:19:43  
  9   Michel Wolfs 00:20:48  
D-35/42D 29   Laura Dumont 00:28:02  
D+35/24D 3   Liesbeth Vanneste 00:22:37  
  6   Jill Pauwels 00:24:05  
D+45/15D 4   Linda Frankenne 00:24:33  
         
13,5 km - 173 deelnemers    
H+35/46D 2   Andries Aerts 00:49:53  
H+45/26D 4   Yves Kockaerts  00:55:23  
D-35/8D 1   Julie Vangeel 01:02:57 2 Alg
D+45/6D 1   Hilde Schroven 01:03:40 3 Alg

 

10.10.2022 BK MARATHON - EINDHOVEN (NL)  
Marathon - 144 deelnemers    
H45/19D 3   Tom Partoens 02:43:22 BRONS

 

10.10.2022 DWARS DOOR HASSELT    
5,3 km - 2373 deelnemers    
H20/67D 2   Bram Rouffa 00:16:48 4 Alg
H35/68D 2   Willem De Roover 00:19:22  
H50/37D 1   Lode Raskin 00:20:01  
D20/53D 23   Laura Dumont 00:30:45  
         
10,9 km - 1322 deelnemers    
D30/82D 2   Rianne Linssen 00:42:29  
         
15,1 km - 1234 deelnemers    
D25/44D 5   Julie Vangeel 01:12:58  
D45/34D 1   Katleen Boeckx 01:07:25  
H50/72D 2   Yves Kockaerts  01:01:58  

 

2.10.2022 SINGELLOOP BREDA (NL)    
Halve Marathon - 123 deelnemers    
D45/7D 2   Hilde Schroven 01:34:58 3 Alg Mas

 

1.10.2022 AMBIORIXRUN - TONGEREN    
5 km - 169 deelnemers    
D+35/22D 5   Liesbeth Vanneste 00:21:51  
         
10 km - 120 deelnemers    
D-35/8D 2   Julie Vangeel 00:47:00  
H-35/24D 4   Bram Rouffa 00:35:55  
H+45/21D 2   Lode Raskin 00:41:07  

 

25.9.2022 MAASRUN LANAKEN    
5 km - 246 deelnemers    
H-35/74D 3   Bram Rouffa 00:16:09 3 Alg
H50/8D 1   Michel Wolfs 00:19:54  
D-35/56D 10   Julie Vangeel 00:21:22  
  31   Laura Dumont 00:27:40  
         
10 km - 180 deelnemers // LIMBURGS KAMPIOENSCHAP
D+35/13D 2   Liesbeth Vanneste 00:47:33 ZILVER
D+45/7D 1   Kathleen Boeckx 00:43:20 GOUD
  2   Linda Frankenne 00:50:36 NA
H50/15D 5   Lode Raskin 00:40:44  

 

17.9.2022 BROUWERIJLOOP ALKEN    
6 km - 69 deelnemers    
D+35/4D 2   Liesbeth Vanneste 00:26:44 3 Alg
D+45/5D 2   Linda Frankenne 00:28:53  
H+45/8D 6   Michel Wolfs 00:24:20  
         
10 km - 65 deelnemers    
D-35/1D 1   Julie Vangeel 00:45:34 2 Alg
D+35/5D 3   Jill Pauwels 00:49:21  
D+45/3D 1   Hilde Schroven 00:44:16 1 Alg
H+35/14D 2   Andries Aerts 00:34:40 2 Alg

 

11.9.2022 HALVE MARATHON ANTWERPEN   
Halve Marathon - 2676 deelnemers    
H40/462D 5   Tom Partoens 01:15:44  

 

11.9.2022 GROENE HALVE MARATHON - HAMONT 
PK Halve Marathon - 142 deelnemers    
HSen/36D 6   Bram Rouffa 01:24:21  

 

9.9.2022 ESTAFETTE HOESELT    
Dames+70      
5D 1   Julie Vangeel - Chantal Van Oosterwijck 14300 m 1 DAlg
  2   Liesbeth Vanneste - Hilde Schroven 14150 m  
         
Dames+90      
3D 1   Linda Frankenne - Liesbet Keimes 12590 m  
         
Heren-70        
4D 4   Bram Rouffa - ( Kris Vandeweyer) 16425 m  
         
Heren+70        
8D 1   Max Ruben -(Piet Crommen) 17825 m 1 HAlg
         
Heren+110        
4D 1   Michel Wolfs - (Ludo Werck) 15100 m  

 

4.9.2022 PK 10000 m - PELT    
H+50 1   Lode Raskin 41:18:38 GOUD

 

03.09.2022 MUGGENBERGJOGGING - KORBEEK-LO 
4 km - 39 deelnemers    
H+45/6D 2   Michel Wolfs 00:15:44  

 

27.08.2022 PK ESTAFETTE TACT SINT-TRUIDEN  
4X800 m - 2 ploegen    
Masters Dames 1   Looise met Hilde Schroven & Katleen Boecks  11:18:70 GOUD
         
4X1500 m - 4 ploegen    
AC 3   ADD met Ruben Max & Bram Rouffa 17:23:74 BRONS

 

27.08.2022 MARIEËNLOOP - BORGLOON   
6,4 km - 98 deelnemers    
D+35/10D 3   Liesbeth Vanneste 00:29:04  
D+45/9D 7   Linda Frankenne 00:33:07  
H+45/13D 7   Lode Raskin 00:26:22  
  8   Michel Wolfs 00:27:16  
         
11 km - 139 deelnemers    
D-35/6D 3   Julie Vangeel 00:52:39  
H+35/27D 4   Andries Aerts 00:39:57  4 Alg

 

15.08.2022 KERMISLOOP KOZEN - NIEUWERKERKEN 
5 km - 94 deelnemers    
D+35/9D 3   Liesbeth Vanneste 00:22:45  
D+45/7D 3   Linda Frankenne 00:24:28  
H+45/11D 6   Lode Raskin 00:20:22  
  7   Michel Wolfs 00:21:33  
         
10 km - 95 deelnemers    
H+35/21D 2   Andries Aerts 00:35:31 2 Alg
  8   Niels Adang 00:38:47  
D-35/3D 1   Julie Vangeel 00:48:00  
D+35/4D 2   Jill Pauwels 00:47:40  
D+45/7D 2   Hilde Schroven 00:45:31
2DAlg/19

 

14.08.2022 JENS LEUP - ELS    
4,9 km - 48 deelnemers    
HAlg/48D 1   Bram Rouffa 00:17:23 1 Alg

 

07.08.2022 TOUR VAN SPAEN    
5 km - 149 deelnemers    
H-40/64D 2   Bram Rouffa 00:16:14  
H+40/38D 5   Lode Raskin 00:19:53  
D-40/27D 7   Liesbeth Vanneste 00:24:31  
         
10 km - 122 deelnemers    
H-40/35D 5   Niels Adang 00:39:32  
D-40/17D 4   Julie Vangeel 00:50:47  

 

06.08.2022 FLANDERS CUP DCLA - KESSEL-LO  
3000m/83D 39   Bram Rouffa 08:35:40 PR

 

31.07.2022 BOSLOOP GERHAGEN - TESSENDERLO 
8,5 km - 226 deelnemers    
D40/21D 2  Katleen Boeckx 00:36:51 2 Alg
         
13,8 km - 233 deelnemers    
D40/14D 1   Hilde Schroven 01:02:27 2 Alg

 

30.07.2022 ALIBO FLANDERS CUP LYRA   
5000m/34D 15   Bram Rouffa 15:13:78  

 

24.07.2022 TROFEE VAN STAD HASSELT   
5000m/5D 1   Bram Rouffa 15:24:77  

 

23.07.2022 JOGGING DE LA FETE - AYENEUX  
5 km - 41 deelnemers    
Vet2/8D 2   Michel Wolfs 00:22:31  
Ainée1/8D 2   Linda Frankenne  00:27:35  
         
10 km - 92 deelnemers    
HSen/9D 4   Liesbeth Vanneste 00:52:05  

 

21.07.2022 LES 10 MILES TELEVIE DE WAREMME 
5,9 km - 119 deelnemers    
DAlg/57D 2   Liesbeth Vanneste 00:26:59 2 Alg

 

20.07.2022 LA NATIONALE 4280 - HANNUT   
5,4 km - 72 deelnemers    
HV2/4D 2   Michel Wolfs 00:22:22  
DSen/6D 4   Laura Dumont  00:32:14  
         
10 km - 75 deelnemers    
HSen/37D 7   Andries Aerts 00:34:32 4de H35
HV1/14D 7   Joeri Colson 00:39:35 2de H45

 

17.07.2022 KERMISLOOP ST-DIMPNA - GEEL  
5 km - 33 deelnemers    
DAlg/11D 2   Katleen Boeckx 00:20:52  

 

11.07.2022 THE CLASSIC ENGIE - TESSENDERLO 
4 km - 383 deelnemers    
HSen/50D 2   Bram Rouffa 00:11:43  
         
10 km - 1048 deelnemers    
D40/55D 2   Hilde Schroven 00:41:41 1ste D45
  3   Katleen Boeckx 00:42:00 2de D45
H35/127D 8   Niels Adang 00:36:57  
H40/224D 8   Tom Partoens 00:34:54  
H45/120D 8   Lode Raskin 00:39:28  

 

04.07.2022 KERMISLOOP NIEUWERKERKEN   
5 km - 95 deelnemers    
H45/8D 3   Lode Raskin 00:18:50  
  6   Michel Wolfs 00:22:31  
D35/9D 2   Liesbeth Vanneste 00:21:24  
D45/9D 4   Llnda Frankenne 00:24:10  
         
9,9 km - 80 deelnemers    
H35/17D 5   Niels Adang 00:37:02  
H45/16D 5   Joeri Colson 00:40:08  
D35/5D 1   Jill Pauwels 00:46:05 3 Alg
D45/3D 1   Hilde Schroven 00:42:45 2 Alg

 

01.07.2022 ESTAFETTE DE HANEFFE    
Gemengd +90      
8 D 2   Jill Pauwels -
  Michel Wolfs
14368 m  
         
Dames+70      
5 D 2   Liesbeth Vanneste -
  Hilde Schroven
14030 m  
         
Dames+90      
1 D 1   Liesbet Keimes -
  Linda Frankenne
12316 m  

 

29.06.2022 Meeting International Province de Liege  
1500 m - Reeks 1     
HAlg/16D 4   Ruben Max 04:16:90e  
         
1500 m - Reeks 2    
HAlg/18D 9   Bram Rouffa 03:59:90e PR

 

26.06.2022 LIVINUS RUN - SINT LIEVENS HOUTEM 
10 km - 113deelnemers    
HAlg/65D 3   Andries Aerts 00:37:36  

 

26.06.2022 HOESELT RUN    
5,2 km - 461 deelnemers    
HSen/192D 2   Bram Rouffa 00:16:15 2 Alg
  5   Ruben Max 00:17:49 1H35
H50+/47D 1   Patrick Vandebosch 00:17:24 4 Alg
  7   Lode Raskin 00:21:15  
         
10,2 km - 257 deelnemers    
H40+/49D 1   Tom Partoens 00:37:31  
  7   Joeri Colson 00:42:40  
H50+/39D 4   Lode Raskin 00:41:27  
D40-/40D 2   Liesbeth Vanneste 00:48:20  
         
10 miles - 312 deelnemers    
H40-/108D 15   Niels Adang 01:04:32  

 

25.06.2022 CORRIDA DE WANZOUL - VINALMONT 
5,65km - 124 deelnemers    
Sth/54D 19   Michel Wolfs 00:24:23  

 

19.06.2022 DWARS DOOR GEEL - GEEL   
10 km - 116 deelnemers    
DAlg/29D 1   Hilde Schroven 00:43:34 1 Alg
  2   Katleen Boeckx 00:43:58 2 Alg

 

18.06.2022 PISTE MEETING TE ALKEN    
3000m/7D 1   Bram Rouffa 08:56:07  

 

18.06.2022 ATERSTAOSE JOGGING - TONGEREN  
5,2 km - 120 deelnemers    
DAlg/36D 5   Liesbeth Vanneste 00:24:04  
HAlg/84D 11   Joeri Colson 00:20:16  

 

13.06.2022 KERMISLOOP TERKOEST - ALKEN   
5 km - 111 deelnemers    
D35/10D 1   Liesbeth Vanneste 00:22:24  
H45/16D 4   Lode Raskin 00:19:06 2de H50
  9   Michel Wolfs 00:20:40  
D45/7D 4   Linda Frankenne 00:24:58  
         
10 km - 100 deelnemers    
D35/5D 2   Jill Pauwels 00:47:36  
D45/5D 1   Hilde Schroven 00:44:14 2DAlg
H35/28D 2   Andries Aerts 00:36:07  
  5   Niels Adang 00:39:19  

 

11.06.2022 BURCHTLOOP - BRUSTEM    
5 km - 137 deelnemers    
D35/19D 2   Liesbeth Vanneste 00:22:28  
H45/11D 1   Lode Raskin 00:19:31  
  3   Michel Wolfs 00:20:49  
D45/12D 4   Linda Frankenne 00:24:35  
         
11 km - 126 deelnemers    
D35/5D 2   Jill Pauwels 00:53:30 3DAlg
D45/6D 1   Hilde Schroven 00:49:11 2DAlg
H35/27D 3   Andries Aerts 00:40:16  
H45/29D 10   Joeri Colson 00:47:08  

 

11.06.2022 BELGISCH KAMPIOENSCHAP MASTERS PISTE - BRUGGE
1500 m - 5 deelnemers    
H35 3   Ruben Max 04:28:96 BRONS
         
5000 m - 6 deelnemers    
H55 1 Patrick Vandebosch 16:34:02 GOUD

 

06.06.2022 PINKSTERMAANDAGLOOP - OUDSBERGEN 
5 km - 91 deelnemers    
DAlg/38D 3   Liesbeth Vanneste 00:21:52  
DAlg/38D 4   Linda Frankenne 00:25:20  
HAlg/51D 14   Michel Wolfs 00:20:39  

 

05.06.2022 LOOPWEDSTRIJDEN - NIJLEN   
10,520 km - 99 deelnemers    
DAlg/33D 1   Katleen Boeckx 00:45:59 1 Alg

 

04.06.2022 BOEK LOOPT - ZOLDER    
5 km - 147 deelnemers    
H35/23D 3   Willems De Roover 00:18:22  
H45/12D 4   Lode Raskin 00:19:16  
  7   Michel Wolfs 00:21:26  
D35/16D 2   Liesbeth Vanneste 00:21:55  
D45/12D 4   Linda Frankenne 00:25:03  
         
10 km - 120 deelnemers    
H35/24D 3   Andries Aerts 00:36:54 3 Alg
D35/6D 2   Jill Pauwels 00:52:49  
D45/5D 1   Hilde Schroven 00:43:03 2 Alg
         
17 km Trail Run - 73 deelnemers    
Algemeen 4   Niels Adangs 01:23:06  

 

29.05.2022 BOKKERIJDERSRUN - WELLEN   
5 km - 178 deelnemers    
H35/32D 7   Geert Wintmolders 00:19:31  
H45/19D 4   Lode Raskin 00:18:19  
         
10 km - 112 deelnemers    
D35/7D 1   Jill Pauwels 00:45:27 4 Alg
D45/4D 1   Hilde Schroven 00:44:04 3 Alg
         
H35/30D 4   Andries Aerts 00:34:32  
  6   Niels Adang 00:36:30  

 

29.05.2022 LA BELLE VILLERSOISE - VILLERS-L'EVEQUE 
5 km - 75 deelnemers    
DSen/11D 1   Liesbeth Vanneste 00:21:58 1 Alg

 

26.05.2022 ESTAFETTECHALLENGE GENK   
Heren+90        
7 D 1

  Lode Raskin -
  (Peter Breuls)

15665 m  
  4   Michel Wolfs -
  Jeroen Santermans
15175 m  
Dames+70      
3 D 2   Liesbeth Vanneste -
  Hilde Schroven
13275 m  
         
Dames+90      
3 D 1   Liesbet Keimes -
  Linda Frankenne
12175 m  

 

15.05.2022 MARTIN'S RUN BILZEN    
5 km- 181 deelnemers    
H35/21D 1   Ruben Max 00:17:20 2 Alg
H45/12D 3   Lode Raskin 00:19:58  
D35/21D 3   Liesbeth Vanneste 00:23:09  
         
10 km - 132 deelnemers    
H55/27D 1   Patrick Vandebosch 00:36:04  
         
21 km - 125 deelnemers    
D45/5D 1   Hilde Schroven 01:41:00  4 Alg
H45/23D 2   Tom Partoens 01:23:35  

 

08.05.2022 GENK LOOPT    
5  km - 186 deelnemers    
HAlg/101D 4   Tom Partoens 00:17:04  
DAlg/85D 8   Liesbeth Vanneste 00:21:46  
         
10 miles - 183 deelnemers    
HAlg/140D 9   Yves Kockaerts 01:05:50  

 

05.05.2022 MARATHON DE AL BASSE MEUSE - VISE 
1/2 marathon - 838 deelnemers    
DSen/142D 20   Jill Pauwels 01:46:07  

 

05.05.2022 CAMPUSRUN - DIEPENBEEK   
10 km - 313 deelnemers    
HMas/16D 3   Andries Aerts 00:36:06  

 

01.05.2022 TUNGRI RUN    
3 km - 150 deelnemers    
HSen/54D 1   Bram Rouffa 00:10:16 1 Alg
         
5 km - 505 deelnemers    
H45/40D 5   Lode Raskin 00:19:46  
H55/38D 1   Patrick Vandebosch 00:18:05  
         
10 km - 255 deelnemers    
HSen/69D 1   Enzo Noël 00:31:00 1 Alg
H35/75D 7   Niels Adang 00:37:51  
H45/35D 6   Joeri Colson 00:40:27  
D35/20D 5   Jill Pauwels 00:47:29  

 

24.04.2022 BERDEN VOORJAARSLOOP - VENLO (NL) 
7,5 km - 187 deelnemers    
H50/26D 2   Lode Raskin 00:29:32  

 

29.04.2022 HOLVENJOGGING - GEEL    
8,6 km - 81 deelnemers    
DAlg/19D 2   Katleen Boeckx 00:37:15 1 D45
HAlg/62D 17   Geert Schroven 00:37:14 6 H45

 

24.04.2022 PK AC SEN - MAS ADD TONGEREN  
1500 m - 10 deelnemers    
HSen 3   Robbe Vandebosch 04:07:26 BRONS
HSen 8   Max Ruben 04:18:68 1 Mas

 

24.04.2022 HERK LOOPT    
5 km - 113 deelnemers    
DAlg/40D 6   Liesbeth Vanneste 00:22:49  
         
10 km - 120 deelnemers    
DAlg/24D 2   Hilde Schroven 00:43:33 1 D45

 

22.04.2022 JOGGING DE LA MONTAGNE DE BUEREN 
7,8 km - met 3x374 trappen aan 30% - 373 deelnemers 
DAlg/66D 9   Liesbeth Vanneste 00:59:55  

 

22.04.2022 OOSTELJOGGING - GEEL    
6 km - 47 deelnemers    
DAlg/10D 1   Katleen Boeckx 00:29:58  
HAlg/37D 15   Geert Schroven 00:29:56  

 

18.04.2022 BLOESEMRUN ZEPPEREN    
5 km - 174 deelnemers    
D35+/22D 1   Liesbeth Vanneste 00:22:15  
         
H45+/10D 1   Lode Raskin 00:18:39  
  3   Michel Wolfs 00:20:31  
         
D45+/17D 11   Linda Frankenne 00:30:16  
         
14,1 km - 207 deelnemers    
D45+/19D 1   Hilde Schroven 00:50:50  
         
H35+/42D 3   Andries Aerts 00:41:16  
  5   Willem De Roover 00:42:10  
  11   Niels Adang 00:46:24  
         
H45+/31D 6   Joeri Colson 00:47:15  

 

18.04.2022 ADD DIEPENBEEK OPEN MEETING PISTE 
800 m Mas/3D 1   Ruben Max 02:07:40  
3000 m Sen/4D 1   Robbe Vandebosch 08:51:90  

 

18.04.2022 MAASTRICHT RUNNING FESTIVAL  
Halve Marathon - 455 deelnemers    
D35/36D 15   Jill Pauwels 01:51:46  

 

15.04.2022 ESTAFETTE TONGEREN    
Heren-70        
11 deeln. 3   Bram Rouffa - (Gijs Hubrechts) 17638 m  
         
Heren+70      
10 deeln. 1   Andries Aerts - Willem De Roover 17378 m  
         
Heren+90      
5 deeln. 2   Michel Wolfs - Jeroen Santermans 15084 m  
         
Dames+70      
5 deeln. 3   Liesbeth Vanneste - Chantal V. Oosterwijck 12871 m  
  4   Jill Pauwels - Heidi Delwiche 12777 m  
         
Dames+90      
3 deeln. 1   Liesbeth Keimes - Linda Frankenne 12284 m  

 

02.04.2022 IMANTS GRENSLOOP REUSEL (NL)  
15 km dames - 13 deelnemers    
D Alg 3   Hilde Schroven 01:04:59 1 D45

 

27.03.2022 CORRIDA VAN LEUVEN    
12 km - 1290 deelnemers    
HAlg/825D 133   Willem De Roover 00:50:01  

 

20.03.2022 VIJVERRUN 33 - BOLDENBERG   
11,64 km - 254 deelnemers    
HMas-50/ 71D
5   Joeri Colson 00:48:53  
DMas-50/ 48D
3   Hilde Schroven 00:54:47  
  4   Liesbeth Vanneste 00:57:05  

 

20.03.2022 CORRIDA MARYLINE TROONEN  - BURDINNE
4,4 km - 95 deelnemers    
StH/33D 6   Michel Wolfs 00:18:00  

 

13.03.2022 HALVE MARATHON  - GENT    
21,1 km -459 deelnemers    
H50/31D 6   Lode Raskin 01:30:57 Alg 137

 

13.03.2022 BK VELDLOOP MASTERS - POPERINGE 
4550 m - 32 deelnemers    
HMas55 1   Patrick Vandebosch 00:18:58 GOUD

 

06.03.2022 BK VELDLOOP BRUSSEL-CROSS CUP 
Korte cross 3000 m - 160 deelnemers    
HAlg/160 60   Robbe Vandebosch 00:09:51  

 

05.03.2022 TRAIL DE L'OURTHE - HAMOIR   
6,2 km - 59 deelnemers    
V2/5D 2   Michel Wolfs 00:29:26 Alg 12/59
         
11 km - 162 deelnemers    
DSen/23D 3   Liesbeth Vanneste 00:55:07 Alg 4/50

 

27.02.2022 OFFROAD BILZEN    
7 Km - 246 deelnemers    
HAlg/146D 2   Bram Rouffa 00:25:35  
  20   Lode Raskin 00:30:37  
  37   Michel Wolfs 00:33:00  
DAlg/100D 11   Linda Frankenne 00:37:00  
  22   Jill Pauwels 00:39:41  
         
15,5 km - 233 deelnemers    
HAlg/188D 41   Joeri Colson 01:10:00  

 

27.02.2022 REN VELDLOOP TESSENDERLO   
4420 m - 34 deelnemers    
HMas55 1   Patrick Vandebosch 00:15:30  
         
9470 m - 17 deelnemers    
HSenior 12   Robbe Vandebosch 00:35:11  
         
5560 m - 10 deelnemers    
DMas45 2   Katleen Boeckx 00:26:22  
  3   Hilde Schroven 00:26:32  

 

13.02.2022 KAMPIOEN VAN VLAANDEREN-CROSSCUP DIEST
9530 m - 55 deelnemers    
HBeloften/7D 3   Robbe Vandebosch 00:37:51 BRONS
         
4430 m - 20 deelnemers    
HMas55/25D 1   Patrick Vandebosch 00:17:32 GOUD

 

13.02.2022 MIDWINTERJOGGING KIEWIT-HASSELT 
5250 m - 207 deelnemers    
H-35/52D 3   Bram Rouffa 00:16:49  
H+45/22D 1   Lode Raskin 00:19:11  
  5   Michel Wolfs 00:21:36  
D+35/30D 1   Liesbeth Vanneste 00:22:35  
D+45/11D 1   Linda Frankenne 00:24:58  
         
9850 m - 406 deelnemers    
H+35/63D 5   Willem De Roover 00:35:04  
  7   Andries Aerts 00:35:59  
H+45/61D 1   Tom Partoens 00:35:14  
  17   Lode Raskin 00:41:16  
D+45/22D 1   Hilde Schroven 00:43:23  
  7   Liesbet Keimes 00:52:11  

 

05.02.2022 ESTAFETTE CHALLENGE SINT-TRUIDEN -
                   1U - 2 LOPERS
Dames+70      
13 deeln. 2   Liesbeth Vanneste -
  Hilde Schroven
14600 m  
  6   Jill Pauwels -
  Heidi Delwiche
13310 m  
         
Dames+90      
2 deeln. 1   Liesbeth Keimes -
  Linda Frankenne
13350 m  
         
Heren+70        
14 deeln. 2   Andries Aerts -
  Willem De Roover
18010 m  
         
Heren+90        
12 deeln. 2   Michel Wolfs -
  Jeroen Santermans
15698 m  

 

30.01.2022 LCC VELDLOOP SINT-TRUIDEN   
4500 m - 20 deelnemers    
HMas+50 1   Patrick Vandebosch 00:17:14  
  7   Lode Raskin 00:19:41  
  15   Michel Wolfs 00:20:52  

 

23.01.2022 LCC VELDLOOP ALKEN    
6390 m - 23 deelnemers    
HMas-50 3   Ruben Max 00:24:46  
  13   Yves Kockaerts 00:26:55  
         
4810 m - 25 deelnemers    
HMas+50 5   Lode Raskin 00:18:54  
  15   Michel Wolfs 00:19:37  

 

16.01.2022 PK VELDLOOP LOMMEL    
5790 m - 11 deelnemers    
D40/5D 1   Katleen Boeckx 00:25:46 GOUD
D45/3D 2   Hilde Schroven 0:25:59 ZILVER
         
6650 m - 25 deelnemers    
H35/7D 2   Ruben Max 00:22:55 ZILVER
  4  William De Roover 00:24:40  
H40/10D 2   Geert Schroven 00:22:29 ZILVER
H45/8D 1   Yves Kockaerts 00:25:15 GOUD
         
4760 m - 21 deelnemers    
H50/7D 3   Lode Raskin 00:18:53 BRONS
  7   Michel Wolfs 00:19:55  
H55/5D 1   Patrick Vandebosch 00:16:49 GOUD

 

09.01.2022 LCC VELDLOOP LANAKEN    
9669 m - 43 deelnemers    
HSen 31   Bram Rouffa 00:41:26  
         
6787 m - 33 deelnemers    
HMas-50 2   Ruben Max 00:28:17  
  18   Yves Kockaerts 00:30:40  
         
4791 m - 39 deelnemers    
HMas+50 14   Lode Raskin 00:22:52  
  20   Michel Wolfs 00:24:05