400187
Vandaag
Gisteren
Deze week
Totaal Bezoekers
43
177
447
400187

Uitslagen 2023

credimo logo 2023

 

31.12.2023 - EINDSTAND CHALLENGE EDUCARE VICTOR'S CUP -
12 WEDSTRIJDEN
D-30/2428D 1   Kelly Haex 11W 6x1-4x2-1x3
D+30/1455D 1   Julie Vangeel 12W 6x1-6x2
D+40/1126D 19   Hilde Schroven 3W 1x1-2x2
D+50/469D 17   Anne-Marie Corthier 2W 1x2-1x4
         
H-30/3951D 1   Kevin Pauls 11W 3x1-3x2-1x3-2x4-1x5
H+30/2435D 1   Jonas Slegers 10W 1x1-3x2-2x3-1x5
H+50/1063D 1   Lode Raskin 11W 2x1-1x2-3x3-2x4-1x5

 

31.12.2023 - EINDSTAND HELPSHOPLOOPCRITERIUM -
16 WEDSTRIJDEN
5 km         
H-35/303D 2   Gilles Puelings 16W 1x1-1x2-1x3-3x4-2x5
H+35/147D 2   Jonas Slegers 13W 1x1-5x2-4x3-1x4-2x5
H+45/83D 5   Lode Raskin 8W 2x3-4x4-1x5
H+55/66D 2   Michel Wolfs 15W 2x1-1x2-5x3-5x4-1x5
D+35/140D 5   Liesbeth Vanneste 9W 4x1-2x2-2x3-1x4
D+55/28D 1   Anne-Marie Corthier 14W 1x2-9x3-4x4
         
10 km        
D-35/114D 1   Julie Vangeel 12W 6x1-2x2-2x3-1x4-1x5
D+45:56D 1   Linda Frankenne 16W 1x2-11x3-2x4-1x5

 

31.12.2023 - EINDSTAND ESTAFETTECHALLENGE 2023 - 8 WEDSTRIJDEN
G-80 2   Bram Rouffa -
  (Silke Cuyx)
77269 m  
Heren-80 2   Kevin Pauls -
  (Olivier Messiaen)
82358 m  
Heren+100 1   Michel Wolfs -
  Joeri Colson
70945 m  

 

31.12.2023 - OLIEBOLLENLOOP - WEERT(NL)   
5 km - 204 deelnemers    
DSen/46D 3   Kelly Haex 00:21:01  
D45/30D 1   Katleen Boeckx 00:21:15  
  4   Hilde Schroven 00:22:22  

 

31.12.2023 - EINDEJAARSCORRIDA LEUVEN   
12 km - 2476 deelnemers    
H+50 9   Yves Kockaerts 00:47:30  

 

23.12.2023 - CHRISTMAS NIGHTTRAIL & WALK - HOUTHALEN 
7 km - 158 deelnemers    
HAlg 1   Jonas Slegers 00:29:18  
  63   Gilles Puelings 01:02:22  

 

17.12.2023 - LCC VELDLOOP DILSEN    
Dames Seniors - 5320 m    
DSen/12D 3   Rianne Linssen 00:20:29  
  5   Julie Vangeel 00:21:38  
Heren +35 - 5610 m    
H35/17D 2   Andries Aerts 00:19:41  
  4   Jonas Slegers 00:20:03  
Heren +50 - 4450 m    
H50/11D 5   Yves Kockaerts 00:18:27  
  6   Lode Raskin 00:18:40  
  8   Michel Wolfs 00:18:47  

 

16.12.2023 - MEERDAALWOUD TRAIL- BIERBEEK   
19 km - 381 deelnemers    
HAlg/274D 10   Jonas Slegers 01:16:19  

 

10.12.2023 - KERSTCORRIDA ZOUTLEEUW   
6 km - 179 deelnemers    
HAlg 14   Gilles Puelings 00:22:42  

 

09.12.2023 - ESTAFETTE LAGO SINT-TRUIDEN   
2 LOPERS, 1000 M, 1 UUR: 68 ploegen    
G-80/6D 1   Bram Rouffa -
  (Silke Cuyx)
16476 m  
  2   Kelly Haex -
  Andries Aerts
16218 m  
  3   Julie Vangeel -
  Gilles Puelings
15955 m  
         
H+100/3D 2   Michel Wolfs -
  Joeri Colson
13938 m  

 

03.12.2023 - LCC VELDLOOP BREE    
Dames Seniors - 5295 m    
DSen/10D 4   Rianne Linssen 00:20:48  
  6   Julie Vangeel 00:21:41  
         
Heren Seniors - 9005 m    
HSen/12D 4   Bram Rouffa 00:32:26  
         
Heren +35 +45 - 6235 m    
H35/18D 6   Andries Aerts 00:22:50  
         
Heren +50 - 4420 m    
H50/15D 5   Lode Raskin 00:17:10  
  7   Michel Wolfs 00:17:48  

 

26.11.2023 - DUINENGORDELTRAIL OUDSBERGEN  
15 km - 102 deelnemers    
DAlg/30D 1   Rianne Linssen 01:08:38  

 

26.11.2023 - LCC VELDLOOP GENK    
Dames Seniors - 5415 m    
DSen/8D 4   Julie Vangeel 00:22:20  
         
Heren Seniors - 8280 m    
HSen/14D 13   Gilles Puelings 00:33:57  
         
Heren +35 - 5500 m    
H35/17D 4   Jonas Slegers 00:19:29  
  6   Andries Aerts 00:19:43  
         
Heren +50 - 4150 m    
H50/19D 8   Lode Raskin 00:16:42  
  10   Michel Wolfs 00:17:01  

 

12.11.2023 - REN VELDLOOP TESSENDERLO   
Heren +50 - 4230 m    
H50/21D 12   Michel Wolfs 00:17:50  

 

12.11.2023 - LCC VELDLOOP PELT    
Dames Seniors - 5190 m    
DSen/9D 2   Rianne Linssen 00:20:43  
  3   Julie Vangeel 00:21:38  
  5   Kelly Haex 00:23:02  
         
Heren +35 - 5500 m    
H35/17D 3   Jonas Slegers 00:18:56 1 H35
         
Heren +50 - 4450 m    
H50/10D 8   Lode Raskin 00:17:34 4 H50

 

12.11.2023 - ESTAFETTE WAREMME    
2 LOPERS, 1000 M, 1 UUR: 68 ploegen    
G-80/12D 2   Bram Rouffa - 
  (Silke Cuyx)
15351 m  

 

11.11.2023 -SK EKIDEN TONGEREN    
Marathon - 71 deelnemers teams: 02u44'08"   
5 km 16   Kelly Haex 00:20:25  
10 km 8   Jonas Slegers 00:36:24  
5 km 15   Gilles Puelings 00:20:08  
10 km 18   Rianne Linssen 00:40:13  
5 km 6   Kevin Pauls 00:17:38  
7,195 km 16   Julie Vangeel 00:29:20  
Uitslag Algemeen: 11/71D    
Gemengd(3D+3H): 5/40D    

 

05.11.2023 - LCC VELDLOOP TONGEREN   
Dames Seniors - 5500 m    
DSen/9D 3   Rianne Linssen 00:21:42  
  5   Julie Vangeel 00:23:01  
         
Heren Seniors - 9110 m    
HSen/10D 3   Bram Rouffa 00:32:10  
         
Heren +35 - 5500 m    
H35/22D 4   Jonas Slegers 00:20:36 2 H35
         
Heren +50 - 4450 m    
H50/10D 6   Lode Raskin 00:16:57 4 H50
  7   Michel Wolfs 00:17:31 3 H55

 

21.10.2023 - ESTAFETTE TWEELOOP ALKEN   
H-80/10D 3   Kevin Pauls -
  (Olivier Messian)
16514 m  
H+100/6D 3   Michel Wolfs -
  Joeri Colson
14551 m  
D-80/7D 3   Julie Vangeel -
  Linda Frankenne
14185 m  

 

15.10.2023 - DE KERKENLOOP - KORTESSEM   
5 km - 197 deelnemers    
H-35/64D 3   Bram Rouffa 00:16:03  
  19   Gilles Puelings 00:19:46  
H+35/28D 3   Jonas Slegers 00:18:15  
H+45/15D 4   Lode Raskin 00:19:14  
H+55/11D 4   Michel Wolfs 00:20:52  
D+45/12D 2   Hilde Schroven 00:23:08  
         
13,5 km - 136 deelnemers    
H+35/28D 2   Andries Aerts 00:49:08  
D-35/9D 2   Julie Vangeel 00:57:12  
D+45/4D 3   Linda Frankenne 01:11:02  

 

08.10.2023 - DWARS DOOR HASSELT - HASSELT   
5,1 km - 3064 deelnemers    
H+35/116D 2   Jonas Slegers 00:18:03 PR
D+30/93D 1   Julie Vangeel 00:20:39  
         
15,1 km - 1795 Deelnemers    
D25/109D 3   Kelly Haex 01:06:08  
D20/39D 19   Laura Dumont 01:25:10  
H+50/77D 5   Lode Raskin 00:59:46  

 

08.10.2023 - BOOMGAARDRUN - BOMMERSHOVEN 
5 km - 90 deelnemers    
H-35/14D 1   Gilles Puelings 00:20:02  
H+55/7D 3   Michel Wolfs 00:21:28  
D+45/13D 2   Hilde Schroven 00:23:30  
         
10 km - 67 deelnemers    
H+35/14D 1   Andries Aerts 00:37:30  
D-35/2D 1   Julie Vangeel 00:44:45  
D+45/4D 3   Linda Frankenne 00:53:51  

 

07.10.2023 - PK UURLOOP - LANAKEN    
Uurloop - 16 deelnemers    
H+35/3D 2   Jonas Slegers 15996 m ZILVER

 

20.08.2023 - KVV & PK1500 M - ANTWERPEN   
H50/5D 5   Lode Raskin 05:17:96 GOUD PK

 

30.9.2023 - AMBIORIX RUN - TONGEREN   
5 km - 188 deelnemers    
HAlg/106D 3   Bram Rouffa 00:15:33  
         
10 km - 167 deelnemers    
D-35/19D 2   Julie Vangeel 00:42:02 1 D+30
  3   Kelly Haex 00:43:45 2 D-30
H-35/32D 4   Kevin Pauls 00:38:34 1 H-30
H+35/40D 5   Jonas Slegers 00:37:16  
H+45/29D 4   Lode Raskin 00:40:52  

 

24.09.2023 - MAASRUN - LANAKEN    
5 km - 290 deelnemers    
DAlg/118D 15   Hilde Schroven 00:22:38  
         
PK 10 km OP DE WEG - 195 deelnemers    
H-35/6D 2   Bram Rouffa 00:34:21 ZILVER
D-35/9D 3   Rianne Linssen 00:40:38 BRONS
  7   Laura Dumont 00:55:30  
D-45/4D 3   Linda Frankenne 00:49:51 BRONS
H+55/12D 3   Michel Wolfs 00:44:39 BRONS
         
10 mijl - 156 deelnemers    
D-35/10D 1   Julie Vangeel 01:08:36 1 D+30
  2   Kelly Haex 01:10:16 1 D-30
H-35/34D 4   Kevin Pauls 01:03:26  
  7   Gilles Puelings 01:09:24 3 H-30
H+35/34D 3   Jonas Slegers 01:01:14  
H+45/33D 7   Lode Raskin 01:08:11  

 

17.09.2023 - BILSTRAIL - BLISTAIN    
9 km - 124 deelnemers    
HAlg 2   Jonas Slegers 00:43:33 1 H35

 

17.09.2023 - DIEPENBEEK LOOPT    
5 km - 102 deelnemers    
HAlg 7   Lode Raskin 00:21:25  
  15   Michel Wolfs 00:22:36  
10 km - 69 deelnemers    
HAlg/40D 4   Andries Aerts 00:37:13 1 H35
DAlg/29D 1   Julie  Vangeel 00:41:06  
  9   Linda Frankenne 00:51:40  
  21   Laura Dumont 00:57:53  

 

16.09.2023 - PISTE PK 10000 M - LOMMEL   
HSen/7D 3   Bram Rouffa 32:44:24 BRONS
H50/1D (16 Mas) 1   Lode Raskin 39:53:53 GOUD

 

16.09.2023 - HOLLE WEGEN JOGGING  - HOEGAARDEN 
14 km - 158 deelnemers    
H+36/89D 11   Niels Adang 00:58:36  

 

16.09.2023 - DE GROENE 10 MILES VAN BREE  
4,65 km - 88 deelnemers    
DAlg/36D 1   Rianne Linssen 00:17:34  

 

10.09.2023 - PK HALVE MARATHON - HAMONT   
5 km - 48 deelnemers    
D-35/14D 2   Kelly Haex 00:19:49 2/25 Alg
         
12 km - 52 deelnemers    
D-35/6D 1   Rianne Linssen 00:51:24 1/12 Alg
D+35/4D 1   Linda Frankenne 01:02:29 2/12 Alg
         
21,1 km - 149 deelnemers    
D-35/8D 2   Julie Vangeel 01:35:47 ZILVER
H-35/52D 15   Gilles Puelings 01:37:13  
H+55/2D 2   Michel Wolfs 01:49:45 ZILVER

 

02.09.2023 - BROUWERIJLOOP ALKEN    
6 km - 91 deelnemers    
H-35/17D 5   Gilles Puelings 00:24:29  
H+35/12D 1   Jonas Slegers 00:21:43  
H+45/9D 5   Lode Raskin 00:24:52  
H+55/10D 3   Michel Wolfs 00:26:48  
         
10 km - 81 deelnemers    
D-35/6D 3   Julie Vangeel 00:41:24  
D+45/5D 3   Linda Frankenne 00:49:48  
H-35/9D 8   Gilles Puelings 00:49:46  

 

01.09.2023 - ESTAFETTE HOESELT    
G-80/8D 2   Julie Vangeel - Andries Aerts 16650 m  
  3   Bram Rouffa - (Silke Cuyx) 16405 m  
H-80/11D 6   Kevin Pauls - (Olivier Messian) 17075 m  
G+100/4D 2   Linda Frankenne - Michel Wolfs 13725 m  

 

26.08.2023 - PK ESTAFETTE  - ALKEN    
4x200 DSen/6D 6   met Laura Dumont 02:10:91  
4x200 DMas/3D 2   met  Linda Frankenne 02:18:28 ZILVER
4x800 Dames/3D 2   met Julie Vangeel 10:10:01 ZILVER
4X800 Hsen/3d 1   met Bram Rouffa 17:20:05 GOUD
4x1500 HMas/4D 2   met Jonas Slegers en Lode Raskin 19:52:29 ZILVER

 

26.08.2023 - COALMINERS TRAIL - GENK  
9 km - 78 deelnemers    
HMas/18D 1   Jonas Slegers 00:37:55 2/78 Alg
14 km - 79 deelnemers    
DSen/29D 1   Rianne Linssen 01:09:26 1/79 Alg

 

23.08.2023 - MEETING PISTE TESSENDERLO  
1 miles - 8 deelnemers    
DAlg/8D 5   Julie Vangeel 05:32:98  

 

20.08.2023 - KAMPIOEN VAN VLAANDEREN - ANTWERPEN 
5000 m - 7 deelnemers    
H50/7D 3   Lode Raskin 19:07:69 BRONS
      BRONS KVV & GOUD PK   

 

20.08.2023 - ULBEEK LOOPT    
5 km - 47 deelnemers    
D-35/8D 1   Julie Vangeel 00:19:57  
         
10 km - 41 deelnemers    
H-35/7D 2   Gilles Puelings 00:41:18  
D-35/3D 2   Laura Dumont 00:55:37  

 

14.08.2023 - KERMISLOOP - KOZEN    
5 km - 100 deelnemers    
H-35/22D 3   Gilles Puelings 00:19:28  
H+35/14D 2   Jonas Slegers 00:18:14  
H+55/8D 1   Michel Wolfs 00:20:35  
         
9,8 km - 85 deelnemers    
D-35/4D 1   Julie Vangeel 00:42:29 1 DAlg
D+45/6D 3   Linda Frankenne 00:50:26  

 

13.08.2023 - TOUR DE SPAEN    
5,1 km - 154 deelnemers    
H-40/32D 2   Bram Rouffa 00:16:20 2 Alg
H+40/106D 10   Joeri Colson 00:22:34  
         
10,2 km - 147 deelnemers    
D-40/13D 1   Julie Vangeel 00:44:20 1 D+30
  2   Kelly Haex 00:44:44 1 D-30
H-40/57D 3   Jonas Slegers 00:38:31 1 H+30
  5   Kevin Pauls 00:38:40 3H-30
H+40/90D 7   Lode Raskin 00:43:05 1 H+50

 

12.08.2023 - JELS LEUP - MILLEN    
4,9 km - 102 deelnemers    
H-35/17D 2   Gilles Puelings 00:19:48  
H+35/14D 2   Jonas Slegers 00:18:14  
H+55/11D 4   Michel Wolfs 00:21:58  
         
9,8 km - 73 deelnemers    
D-35/4D 1   Julie Vangeel 00:42:10 1 DAlg
  4   Laura Dumont 00:53:28  
D+45/6D 3   Linda Frankenne 00:49:41  

 

12.08.2023 - EA CHALLENGE MEETING OEH HUIZINGEN 
1500 m - After Program    
HSen/16D 3   Bram Rouffa 03:59:17 PR

 

12.08.2023 - MEETING PISTE MOL    
3000 m - Alle categorie    
DSen/4D 2   Julie Vangeel 11:28:87  

 

05.08.2023 - JOGGING VILLERS LA TOUR 
6 km - 116 deelnemers  
V2/13D 3   Michel Wolfs 00:27:49
       
11,85 km - 143 deelnemers  
A1/17D 5   Linda Frankenne 01:07:38

 

05.08.2023 - STRATENLOOP GELDRODE  
6 km - 138 deelnemers  
HSen/22D 6   Gilles Puelings 00:23:07

 

05.08.2023 - PISTE MOL    
3000 m - 4 deelnemers    
DSen/4D 2   Julie Vangeel 11:28:87  

 

30.07.2023 - SEZOENS TRAIL - BOCHOLT   
5 km - 122 deelnemers    
DAlg/26D 1   Kelly Haex 00:18:55 1 D25

 

30.07.2023 - BOSLOOP TESSENDERLO    
4,2 km - 222 deelnemers    
H50/9D 1   Lode Raskin 00:17:00  
         
13,8 km - 273 deelnemers    
DAlg/64D 6   Katleen Boeckx 01:03:37 2/25 D30+

 

29.07.2023 - LA CORRIDA DES BORLATIS - FAIMES  
8,8 km - 65 deelnemers    
A1/5D 1   Linda Frankenne 00:43:39  
V2/18D 6   Michel Wolfs 00:38:53  

 

21.07.2023 - PISTE LOOISE AV    
1000 m - 8 deelnemers    
DMas/2D 1   Katleen Boeckx 03:35:11  

 

21.07.2023 - LES 10 MILES DE TELEVIE - WAREMME 
10,7 km - 116 deelnemers    
DSen/22D 1   Liesbeth Vanneste 00:51:51 2/43 Alg

 

21.07.2023  LE TOUR DU LAC DE BUTGENBACH  
11,2 km - 191 deelnemers    
HV2/26D 10   Michel Wolfs 00:52:14  
DA1/15D 6   Linda Frankenne 00:59:06  

 

16.07.2023 - HAGELAND PLAS EN POWER TRIATHLON - AARSCHOT 
Z230m/L11km/F17km - 29 deelnemers      
H+24/3D 1   Gilles Puellings 00:36:48    

 

16.07.2023 - DIMPNA LOOPT - GEEL    
5 km - 74 deelnemers    
HAlg/54D 3   Kevin Pauls 00:16:37 1 H25-29
  15   Michel Wolfs 00:19:51 1 H55-59
DAlg/20D 1   Julie Vangeel 00:18:50 1 DAlg
         
10 km - 68 deelnemers    
DAlg/9D 6   Linda Frankenne 00:48:59 1 D45-49

 

14.07.2023 - JOGGING DES EOLIENNES - WARNANT DREYE 
10 km - 86 deelnemers    
DSen/12D 3   Liesbeth Vanneste 00:49:08 4/23 Alg

 

10.07.2023 - THE ENGIE CLASSIC  - TESSENDERLO  
4 km - 608 deelnemers    
DAlg/245D 3   Kelly Haex 00:15:09 2/45 D25
         
10 km - 1524 deelnemers    
DAlg/474D 10   Julie Vangeel 00:40:43 2/27 D30
HAlg/1050D 59   Kevin Pauls 00:35:28 11 H25
  235   Lode Raskin 00:41:05 18 H50

 

08.07.2023 - TRAIL LA CHOUFFE - HOUFFALIZE   
69 km - 156 deelnemers    
HAlg/85D 4   Jonas Slegers 07:40:31 1 H35

 

08.07.2023 - NACHT VAN ALKEN - PISTE ACA   
1500m - 3 deelnemers    
DSen/1D 1   Julie Vangeel 05:17:44  

 

08.07.2023 - TRAIL VERBIER ST-BERNARD (CH )   
Marathon - 1267 deelnemers    
DAlg/305D 75   Rianne Linssen 8u39'06 41/123
D20-34

 

03.07.2023 - KERMISLOOP NIEUWERKERKEN  
5 km - 103 deelnemers    
D+35/8D 1   Liesbeth Vanneste 00:21:22  
H-35/26D 6   Gilles Puelings 00:19:02  
H+35/19D 2   Jonas Slegers 00:16:31 3 HAlg
H+55/12D 6   Michel Wolfs 00:20:39  
         
9,7 km - 111 deelnemers    
D-35/7D 1   Julie Vangeel 00:39:53 1 DAlg
D+45/5D 3   Linda Frankenne 00:49:35  
H-35/23D 7   Kevin Pauls 00:36:08  

 

01.07.2023 - HOGENSE LOOP GEETSBETS   
6 km - 82 deelnemers    
H-35/18D 1   Kevin Pauls 00:21:49  
  6   Gilles Puelings 00:24:26  
H+35/16D 3   Jonas Slegers 00:21:35  
H+55/9D 1   Michel Wolfs 00:25:22  
D+35/10D 3   Liesbeth Vanneste 00:27:17  
         
12 km - 80 deelnemers    
D-35/3D 1   Julie Vangeel 00:52:48 1  DAlg
D+45/4D 3   Linda Frankenne 01:03:16  

 

30.06.2023 - ESTAFETTE DE HANEFFE    
H+100/6D 2   Michel Wolfs -
  Joeri Colson
13472 m  
H-80/11D 3   Kevin Pauls -
  (Olivier Messiaen)
15728 m  

 

25.06.2023 - HOESELT RUN    
5 km - 475 deelnemers    
H-40/63D 1   Bram Rouffa 00:15:30 1 Alg
H+40/23D 17   Joeri Colson 00:21:48  
H+50/9D 1   Lode Raskin 00:19:36  
D-40/12D 3   Kelly Haex 00:20:45  
  8   Liesbeth Vanneste 00:22:28 1 D+35
         
10 miles - 361 deelnemers    
D-40/48D 2   Julie Vangeel 01:13:37 1 Sen
H-40/124D 6   Jonas Slegers 01:01:22 3 H+35
  13   Kevin Pauls 01:04:17  
  15   Niels Adang 01:07:35  
         

  

24.06.2023 - MASTERS MEETING - TESSENDERLO  
3000 m Masters - 2 deelnemers    
DMas/2D 1   Katleen Boeckx 12:04:12  

 

 

23.06.2023 ZELEM ZOMERT    
5 km - 124 deelnemers    
H-35/28D 5   Gilles Puelings 00:19:23  
H+35/21D 2   Jonas Slegers 00:17:13  
H+55/15D 4   Michel Wolfs 00:20:57  
D+35/13D 1   Liesbeth Vanneste 00:22:10  
         
10 km - 93 deelnemers    
D+45/8D 3   Linda Frankenne 00:52:04  

 

18.06.2023 - ATERSTOASE JOGGING - TONGEREN 
10,4 km - 93 deelnemers    
D-35/9D 1   Julie Vangeel 00:43:14 1ste D+30
  2   Kelly Haex 00:45:34 1ste D-30
H-35/25D 1   Kevin Pauls 00:38:42 3de HAlg
         
5,2 km - 127 deelnemers    
D+35/11D 1   Liesbeth Vanneste 00:24:40 2de DAlg

 

17.06.2023 - ACHL TRAIL - HERENTALS    
8,5 KM - 56 deelnemers    
HAlg/44D 8   Gilles Puelings 00:45:35  

 

12.06.2023 - TERKOEST KERMISLOOP - ALKEN  
5 km - 125 delnemers    
H-35/25D 5   Gilles Puellings 00:19:52  
H+35/21D 2   Jonas Slegers 00:17:40  
H+55/15D 5   Michel Wolfs 00:21:53  
D+35/11D 2   Liesbeth Vanneste 00:23:07  
         
10,1 km - 122 deelnemers    
D-35/9D 1   Julie Vangeel 00:42:36  
D+45/7D 4   Linda Frankenne 00:51:42  
H-35/27D 7   Kevin Pauls 00:38:10  
H+35/20D 3   Andries Aerts 00:36:49  

 

11.06.2023 - MAASTRICHTS MOOISTE    
5 km - 890 deelnemers    
DSen 2   Kelly Haex 00:20:06 2 Alg
H50 4   Lode Raskin 00:23:56  
         
10 km - 2182 deelnemers    
HSen 21   Kevin Pauls 00:37:42  
H35+ 2   Jonas Slegers 00:36:20 2 Alg
DSen 4   Julie Vangeel 00:42:24 1 D+30

 

03.06.2023 BURCHTLOOP BRUSTEM    
5,1 km - 146 deelnemers    
H-35/35D 4   Gilles Puelings 00:19:54  
H+45/10D 4   Lode Raskin 00:19:57  
H+55/8D 2   Michel Wolfs 00:21:23  
D+35/17D 1   Liesbeth Vanneste 00:23:16  
         
10 km - 115 deelnemers    
D+45/8D 2   Linda Frankenne 00:50:30  

 

29.05.2023 - PINKSERMAANDAGLOOP - OUDSBERGEN 
5 km - 73 deelnemers    
DAlg/30D 1   Rianne Linssen 00:19:28  

 

27.05.2023 - BOEKT LOOPT - HEUSDEN ZOLDER  
5 km - 189 deelnemers    
DAlg/65D 1   Kelly Haex 00:20:29  
         
10,20 km - 163 deelnemers    
DAlg/45D 2   Julie Vangeel 00:42:56  
HAlg/118D 3   Johan Slegers 00:36:57  
  7   Kevin Pauls 00:38:20  
  23   Gilles Puelings 00:42:17  
  25   Lode Raskin 00:42:25  
         
26 km - 81 deelnemers    
DAlg/15D 1   Rianne Linssen  02:11:15  

 

12.05.2023 - ESTAFETTELOOP KORTESSEM   
Totaal: 53 teams    
Dames-80
3D
1   Rianne Linssen - Kelly Haex 15416 m 1 DAlg
         
Dames+80
2D
2   Linda Frankenne - Hilde Schroven 13255 m  
         
Gemengd-80
9D
3   Bram Rouffa -(Silke Cuyx) 15778 m  
  4   Laura Dumont -(Sander Haesen) 14449 m  
         
Gemengd+80
3D
2   Lode Raskin - Chantal Van Oosterwijck 14340 m  
         
Heren-80
11D
6   Andries Aerts - Gilles Puelings 16443 m  
  7   Jonas Slegers - Geoffrey Lambregs 16049 m  
         
Heren+100
3D
1   Michel Wolfs - Joeri Colson 14741 m  
         

 

21.05.2023 - BOKKERIJDERSRUN - WELLEN   
4,9 km - 174 delnemers    
H-35/36D 10   Gilles Puellings 00:19:01  
H+35/25D 4   Jonas Slegers 00:16:57  
H+45/26D 9   Lode Raskin 00:18:46  
H+55/12D 3   Michel Wolfs 00:20:06  
         
9,8 km - 130 deelnemers    
D-35/9D 2   Julie Vangeel 00:41:48  
D+45/6D 3   Linda Frankenne 00:50:25  
H-35/30D 14   Kevin Pauls 00:37:56  
H+35/30D 3   Andries Aerts 00:35:11  
  14   Willem De Roover 00:40:48  

 

14.5.2024 - MARTIN'S RUN - BILZEN    
5 km - 345 deelnemers    
DAlg/136D 1   Kelly Haex 00:20:29  
         
10 km - 159 deelnemers    
HAlg/25D 2   Jonas Slegers 00:38:39  
         
15 km - 155 deelnemers    
DSen/8D 1   Julie Vangeel 01:04:21  
D+45/7D 1   Hilde Schroven 01:07:57  
HSen/8D 1   Kevin Pauls 00:57:41  
H+45/33D 3   Lode Raskin 01:03:27  

 

07.05.2023 - GENK LOOPT - GENK    
5 km - 819 deelnemers    
DAlg/240D 1   Kelly Haex 00:18:54 1 D25
D20/23D 3   Laura Dumont 00:23:58  
H25/25D 2   Gilles Puellings 00:18:56  
         
10 mijl - 536 deelnemers    
H35/58D 1   Jonas Slegers 00:59:10 2 Alg
  2   Andries Aerts 00:59:17 3 Alg
H50/75D 3   Lode Raskin 01:07:10  
D30/17D 1   Julie Vangeel 01:10:12  

 

04.05.2023 CAMPUSRUN - DIEPENBEEK   
5 km - 108 deelnemers    
DAlg/52D 4   Laura Dumont 00:25:53  
HAlg/56D 4   Jonas Slegers 00:17:36  
         
10 km - 366 deelnemers    
DAlg/112D 2   Julie Vangeel 00:42:24  
HAlg/254D 6   Andries Aerts 00:37:02  

 

01.05.2023 - TUNGRI RUN - TONGEREN    
3 km Ladies Run - 92 delnemers    
Dalg/92D 1   Kelly Haex 00:12:36       1 Alg
         
5,3 km - 849 deelnemers    
D-35/151D 21   Laura Dumont 00:25:43          PR
H-35/343D 3   Bram Rouffa 00:16:13  
H+45/54D 9   Joeri Colson 00:21:59  
         
10 km - 409 deelnemers    
D-35/44D 3   Julie Vangeel 00:42:17  
D+45/5D 1   Hilde Schroven 00:42:59  
H+35/79D 4   Jonas Slegers 00:36:04  
H+45/45D 5   Lode Raskin 00:39:20  

 

30.04.2023 - PISTEMEETING TIENEN    
1500m AC - 7 deelnemers    
DSen/1D 1   Julie Vangeel  05:20:87 PR

 

30.04.2023 - BK BERGLOPEN - MEMBRE/S/SEMOIS 
12 km - 94 deelnemers    
H+35/27D 5   Jonas Slegers 01:16:06  

 

23.04.2023 - PK PISTE SINT-TRUIDEN    
DAMES        
3000m/6D 3   Julie Vangeel 11:57:93 BRONS  PR

 

23.04.2023 - 10 MILES ANTWERPEN    
10 miles - 31138 deelnemers    
H25/3484D 452   Gilles Puelings 01:11:38 PR
D20/…. 529   Laura Dumont 01:38:01 PR

 

22.04.2023 - VELMSE BLOESEMRUN - VELM   
5 km - 85 deelnemers    
H-35/10D 4   Gilles Puelings 00:19:36  
H+45/11D 7   Lode Raskin 00:18:55  
H+55/9D 3   Michel Wolfs 00:20:40  
         
12,1 km  - 96 deelnemers    
D+45/3D 3   Linda Frankenne 00:58:27  
H+35/15D 4   Willem De Roover 00:41:23  

 

22.04.2023 - OOSTELJOGGING - GEEL    
7 km - 49 deelnemers    
DAlg/12D 3   Kathleen Boeckx 00:29:05 2 D45

 

21.04.2023 - ESTAFETTELOOP TONGEREN 
Totaal: 55 teams    
Dames+80/3D 2   Linda Frankenne -
  Hilde Schroven
13767 m
       
Gemengd-80/7D 3   Bram Rouffa -
  (Silke Cuyx)
13259 m
       
Heren-80/8D 4   Jonas Slegers -
  Geoffrey Lambregs
16239 m
       
Heren+100/3D 1   Michel Wolfs -
  Joeri Colson
14741 m

 

 

16.04.2023 SAHARA CITY RUN - LOMMEL   
15 km - 353 deelnemers    
DAlg/100D 1   Kelly Haex 01:05:23 1 Alg

 

16.04.2023 BLOESEMRUN - ZEPPEREN    
5,4 km - 177 deelnemers    
H-35/30D 11   Gilles Puelings 00:21:27  
H+35/29D 3   Jonas Slegers 00:19:06  
H+45/16D 5   Lode Raskin 00:20:15  
  11   Joeri Colson 00:23:12  
H+55/11D 3   Michel Wolfs 00:22:13  
D+35/25D 4   Liesbeth Vanneste 00:23:11  
         
10 km - 243 deelnemers    
D-35/36D 4   Julie Vangeel 00:43:22  
D+35/22D 3   Liesbeth Vanneste 00:49:49  
D+45/15D 5   Linda Frankenne 00:49:50  

 

10.04.2023 - PISTEMEETING DIEPENBEEK   
HEREN        
100 m/2D 1   Gilles Puelings 00:14:86  
800 m/7D 7   Gilles Puelings 02:41:68  
3000 m/10D 1   Bram Rouffa 09:10:56  
  5   Jonas Slegers 10:12:02  
  7   Lode Raskin 11:23:76  
  10   Michel Wolfs 12:07:40  
DAMES        
1500 m/7D 2   Julie Vangeel 05:29:56  
  7   Linda Frankenne 06:31:04  

 

08.04.2023 BALKI EVENT - HEEZE (NL)    
7 km - 56 deelnemers    
DAlg/30D 2   Kathleen Boeckx 00:29:23  

 

02.04.2023 MARIENLOOP - BORGLOON    
6,40 km - 124 deelnemers    
H-35/24D 11   Gilles Puelings 00:28:00  
H+35/23D 5   Jonas Slegers 00:23:15  
H+45/12D 5   Lode Raskin 00:26:23  
H+55/11D 4   Michel Wolfs 00:27:37  
D+35/15D 3   Liesbeth Vanneste 00:28:39  
  5   Jill Pauwels 00:33:30  
         
11 km  - 152 deelnemers    
D+45/11D 4   Linda Frankenne 00:57:09  

 

26.03.2023 HERK LOOPT - HERK DE STAD   
5 km - 106 deelnemers    
DAlg/46D 2   Kelly Haex 00:19:34 2de Alg
  6   Liesbeth Vanneste 00:21:50  
HAlg/60D 3   Jonas Slegers 00:17:42 3de Alg
  12   Michel Wolfs 00:21:00  
         
10 km - 105 deelnemers    
DAlg/21D 1   Julie Vangeel 00:43:06 1ste Alg

 

26.03.2023 HALVE MARATHON - VENLO    
21,1 km - 972 deelnemers    
D+45/332D 3   Hilde Schroven 01:32:45 PR
H+50/698D 10   Yves Kockaerts 01:24:07  

 

26.03.2023 SOFICO MARATHON - GENT   
42,43 km - 2162 deelnemers    
H35/281D 17   Andries Aerts 02:50:49 41/2162

 

25.03.2023 LENTERUN -HEERS    
5,60 km - 115 deelnemers    
D-35/21D 2   Rianne Linssen 00:21:57 2 Alg
D+35/16D 1   Liesbeth Vanneste 00:26:10  
  3   Jill Pauwels 00:28:56  
H-35/20D 9   Gilles Puelings 00:24:14  
H+35/17D 5   Jonas Slegers 00:20:53  
H+55/9D 4   Michel Wolfs 00:25:16  
         
12,7 km Offroad - 131 deelnemers    
D-35/10D 2   Rianne Linssen 00:56:53 2de Alg
  5   Julie Vangeel 01:01:50  
D+45/7D 3   Linda Frankenne 01:13:14  
H+35/24D 4   Willem De Roover 00:53:40  

 

12.03.2023 JOGGING DU MAIEUR - HERSTAL  
10,7 km - 78 deelnemers    
DSen/6D 1   Liesbeth Vanneste 00:51:09 1/9 DAlg
HVet2/16D 3   Michel Wolfs 00:47:18  

 

12.03.2023 VIJVERRUN 33 - HEUSDEN ZOLDER  
4 km - 77 deelnemers    
HAlg/47D 2   Jonas Slegers 00:12:22  
DAlg/35D 3   Kelly Haex 00:14:09  
         
16 km - 212 deelnemers    
DAlg/77D 1   Julie Vangeel 01:14:08  

 

05.03.2023 BERDEN VOORJAARSLOOP - VENLO (NL) 
15 km - 267 deelnemers    
D40/16D 2   Hilde Schroven 01:03:24  

 

05.03.2023 HINTERLANDRUN - LOMBARDSIJDE  
5 km - 111 deelnemers    
H+50/13D 1    Lode Raskin 00:20:16  

 

05.03.2023 LOOPFESTEIN STEIN (NL)    
5km - 35 deelnemers    
HAlg/25D 3   Willem De Roover 00:17:53  
  19   Michel Wolfs 00:21:08  
         
10 km - 55 deelnemers    
DAlg/8D 1   Julie Vangeel 00:42:50  
  4   Liesbeth Vanneste 00:46:54  
  6   Linda Frankenne 00:49:54  
  7   Laura Dumont 00:58:25  
HAlg/46D 16   Willem De Roover 00:38:40  
  28   Gilles Pueling 00:43:36  
         
21 km - 21 deelnemers    
HAlg/16D 1   Andries Aerts 01:18:15  
DAlg/5D 1   Rianne Linssen 01:26:36  

 

05.03.2023 - MARATHON NATIONAL PARK - MAASMECHELEN 
42,43 km - 311 deelnemers      
HSen/108D 1   Jonas Slegers 03:00:18 2de Alg  

  

25.02.2023 DE PAARSE BOSCROSS - WAALRE (NL) 
7350 m - 14 deelnemers    
D45/5D 3   Hilde Schroven 00:32:52  

 

19.02.2023 - LA PROMENADE DU GEER - GEER  
5,4 km - 161 deelnemers    
HV2/17D 4   Michel Wolfs 00:24:46  
         
10,5 km - 164 deelnemers    
HV2/27D 1   Lode Raskin 00:43:02  
DSen/22D 3   Liesbeth Vanneste 00:51:16  
DAinée1/9D 3   Linda Frankenne 00:53:06  

 

19.02.2023 - OFFROAD BILZEN    
7 km - 184 deelnemers    
DAlg/75D 26   Jill Pauwels 00:42:38  
HAlg/109D 59   Joeri Colson 00:42:37  
         
16,5 km - 186 deelnemers    
DAlg/43D 5   Julie Vangeel 01:20:54  
HAlg/143D 5   Jonas Slegers 01:03:43  

  

12.02.2023 - MIDWINTERJOGGING - KIEWIT HASSELT 
5,250 km -  249 deelnemers    
D-35/58D 1   Kelly Haex 00:19:57 1/114 DAlg
  28   Laura Dumont 00:29:02  
         
D+35/31D 2   Liesbeth Vanneste 00:22:56  
  6   Jill Pauwels 00:26:34  
         
H-35/53D 26   Gilles Puelings 00:21:32  
         
H+35/35D 3   Jonas Slegers 00:18:10  
         
H+45/20D 5   Lode Raskin 00:19:51  
         
9,960 km - 363 deelnemers    
D-35/31D 3   Julie Vangeel 00:42:27 5/117 DAlg
         
D+35/42D 11   Liesbeth Vanneste 00:50:04  
         
D+45/26D 2   Hilde Schroven 00:43:18  
  9   Linda Frankenne 00:49:01  
         
H35/75D 5   Andries Aerts 00:35:02  
  17   Willem De Roover 00:37:26  

 

11.02.2023 - ESTAFETTE SPEELHOFRUNNERS -  SINT-TRUIDEN
Totaal: 91 teams    
Dames-80/4D 1   Liesbeth Vanneste -
  Julie Vangeel
14896 m 2/15 Alg
         
Dames+80/7D 4   Linda Frankenne -
  Hilde Schroven
14192 m 6/15 Alg

 

05.02.2023 - LCC VELDLOOP LOMMEL    
5790 m - 22 deelnemers    
DSen/13D 6   Kelly Haex 00:23:40  
  10   Julie Vangeel 00:24:42  

 

04.02.2023 TRAILRUN - BERGERVEN    
17 km - 88 deelnemers    
DAlg/21D 1   Rianne Linssen 01:17:39 4/88 Alg
         
24 km - 137 deelnemers    
HAlg/114D 3   Jonas Slegers 01:49:22 3/137 Alg

 

29.01.2023 - LCC VELDLOOP SINT-TRUIDEN   
6300 m- 11 deelnemers    
DSen/6D 3   Rianne Linssen 00:25:30  
  5   Julie Vangeel 00:28:29  
         
6600 m - 18 deelnemers    
H35+/13D 3   Andries Aerts 00:24:24  

 

22.01.2023 - LCC VELDLOOP ALKEN    
5400 m- 18 deelnemers    
DSen/10D 4   Kelly Haex 00:23:14  
  7   Julie Vangeel 00:23:42  
         
6270 m - 17 deelnemers    
H35+/14D 3   Andries Aerts 00:23:35  

 

15.01.2023 - PK VELDLOOP - SINT-TRUIDEN   
6300 m- 24 deelnemers    
DSen/11D 5   Rianne Linssen 00:25:43  
  6   Kelly Haex 00:27:42  
  7   Julie Vangeel 00:27:48  
         
D45/5D 3   Katleen Boeckx 00:28:43 BRONS
   5   Hilde Schroven    00:30:11  
         
6600 m - 33 deelnemers    
H35/9D 2   Ruben Max 00:23:19 ZILVER
         
4600 m - 19 deelnemers    
H450/8D 3   Yves Kockaerts 00:18:44 BRONS

 

15.01.2023 - ANNENDAALLOOP(NL)    
1/4 Marathon - 151 deelnemers    
H50/25D 2   Lode Raskin 00:41:56  

 

08.01.2023 - LCC VELDLOOP LANAKEN    
5875 m Dames Seniors    
DSen/11D 4   Rianne Linssen 00:26:08  
  6   Julie Vangeel 00:28:31  
         
6787 m Heren Masters35+    
H35+/9D 2   Ruben Max 00:26:25  
         
4791 m Heren Masters 50+    
H50+/13D 6   Yves Kockaerts 00:21:18