.Brasserie-de-Route4
bioracersitelogo


 

232866
Vandaag
Gisteren
Deze week
Totaal Bezoekers
11
82
766
232866

Uitslagen 2019

 
credimo

 

3.11.2019 - LCC CROSS ADD TONGEREN   
6040m - Dames Junior, Senior, Master-50    
DSen/12D 6   Anne-Sophie Slegers 00:26:36  
DMas-50/14D 1   Mieke Gorissen 00:21:35 1 D Alg
3870 m - Dames Schol, Master+50    
DMas+50/8D 4   Marleen Reijnkens 00:17:56  
9010 m - Heren Sen    
HSen/30D 5   Ruben Max 00:31:34  
  7   Leroy Buttiens 00:31:58  
6840 m - Heren Jun, Master-50    
HMas-50 4   Geert Wintmolders 00:24:45  
  8   Nico Vanrusselt 00:26:14  
4670 m - Heren Sch, Master+50    
HMas+50 1   Patrick Vandebosch 00:16:24  
  6   Michel Wolfs 00:17:44  
  8   Lode Raskin 00:18:05  

 

01.11.2019 - Corrida de La Boverie - Liege   
9,7 km - 185 deelnemers - 44 dames    
A1/11D 1   Tomoka Sudo 00:41:26 3 Alg

 

01.11.2019 - De Donkmeerloop - Berlare    
21,1 km - 713 deelnemers    
D35/110D 4   Jessika Timmermans 01:42:23 PR

 

27.10.2019 - De Borreltjesloop - Kuringen    
5 km - 158 deelnemers    
H-45/113D 1   Leroy Buttiens 00:17:59 1 Alg
  2   Geert Wintmolders 00:19:20 2 Alg
H+45/45D 1   Nico Vanrusselt 00:20:13 3 Alg
10 km - 163 deelnemers    
H-45/98D 4   Leroy Buttiens 00:33:47 4 Alg
  11   Geert Wintmolders 00:37:08  

 

27.10.2019 - De Ijzeren Man Cross - Weert (NL)  
Korte Cross - 4315 m    
D35/8D  1   Kathleen Boeckx 00:18:50  

 

27.10.2019 - La 25ème Boucle d'Oreye    
5,3 km - 138 deelnemers    
StF/55D 2   Linda Frankenne 00:23:32  
10 km - 327 deelnemers    
V2/54D 7   Michel Wolfs 00:41:02  

 

27.10.2019 - Van Oers Marathon - Etten-Leur  
DAlg/45D 1   Chantal Van Oosterwijck 03:04:05 1 Alg-CR

 

26.10.2019 - Jogging nocturne d'Emael    
11 km - 87 deelnemers    
V2/20D 2   Jessika Timmermans 00:57:57  

 

20.10.2019 - De Kerkenloop - Kortessem    
5 km - 158 deelnemers    
HSen/50D 2   Leroy Buttiens 00:16:17 2 Alg
  6   Ruben Max 00:16:48 6 Alg
H45/15D 3   Michel Wolfs 00:19:52  
D35/19D 2   Hilde Schroven 00:22:15  
  4   Kathleen Boeckx 00:26:16  
13,1 km - 145 deelnemers    
HSen/21D 1   Andries Aerts 00:48:22 5 Alg
H35/36D 1   Geert Schroven 00:46:37 1 Alg
  3   Geert Wintmolders 00:48:32 6 Alg
H45/26D 3   Nico Vanrusselt 00:51:47  
  4   Lode Raskin 00:52:04  
DSen/11D 2   Anne-Sophie Slegers 00:59:24 4 DAlg
D35/6D 1   Mieke Gorissen 00:51:33 1 DAlg
  3   Jessika Timmermans 01:03:55  
  4   Liesbet Keimes 01:07:53  
D55/6D 2   Marleen Reijnkens 01:03:31  

 

19.10.2019 - Estafette ASSTER - Sint-Truiden  
D+70/5D 2   Linda Frankenne - Liesbet Keimes 13425 m  
H+90/6D 1   Michel Wolfs - Jeroen Santermans 16000 m  

 

13.10.2019 - Halve Marathon - Eindhoven    
H40/631D 1   Geert Schroven 01:18:55 13 Alg
D40/325D 2   Kathleen Boeckx 01:36:31  

 

13.10.2019 - Dwars door Hasselt    
5 km - 2953 deelnemers    
H40/139D 2   Jeroen Santermans 00:16:45  
10 km - 1804 deelnemers    
Hsen/515D 6   Ruben Max 00:37:17 8 Alg
H35/157D 2   Geert Wintmolders 00:37:33 9 Alg
H45/108D 3   Nico Vanrusselt 00:40:44  
H50/75D 2   Lode Raskin 00:41:09  
D40/96D 3   Liesbet Keimes 00:50:22  
15 km - 1326 deelnemers    
D35/59D 1   Mieke Gorissen 00:54:19 1 DAlg
D40/45D 1   Chantal Van Oosterwijck 01:01:50 2 DAlg
  5   Jessika Timmermans 01:14:27  

 

06.10.2019 - Bobbejaanland Trail - Kasterlee  
16 km - 89 deelnemers    
Dames/31D 6   Liesbet Keimes 01:25:49 2 Cat

 

06.10.2019 - La Mohatoise - Moha    
10,5 km - 147 deelnemers    
V2/30D 2   Michel Wolfs 00:43:41  

 

05.10.2019 - Ambiorixrun - Tongeren    
5 km - 188 deelnemers    
HSen/34D 2   Leroy Buttiens 00:15:50 2 Alg
H45/22D 4   Michel Wolfs 00:19:04  
10 km - 139 deelnemers    
HSen/18D 2   Andries Aerts 00:35:12 5 Alg
H35/35D 2   Geert Wintmolders 00:36:26  
H45/28D 2   Nico Vanrusselt 00:38:47  
  3   Lode Raskin 00:38:53  
      Koenraad Surinx   DNF  
D35/14D 1   Mieke Gorissen 00:37:27 1 Alg
  4   Liesbet Keimes 00:47:58  
D55/4D 2   Marleen Reijnkens 00:46:58  

 

29.9.2019 - Maasrun - Lanaken      
5 km - 341 deelnemers      
HSen/96D 4   Leroy Buttiens 00:16:17 4 Alg  
10 km - 277 deelnemers      
H45/25D 1   Nico Vanrusselt 00:39:21    
D40/10D 1   Hilde Schroven 00:46:12    
10 mijl - 194 deelnemers      
D35/25D 1   Mieke Gorissen 01:01:56 1 Alg  
D40/7D 1   Kathleen Boeckx 01:13:49    
  2   Liesbet Keimes 01:22:17    
HSen/39D 4   Andries Aerts 00:59:21    
H35/30D 2   Geert Wintmolders 01:01:43    
H40/21D 1   Geert Schroven 00:56:59 3 Alg  

 

28.9.2019 - Jogging Vert - Villers le Bouillet     
9,6 km - 88 deelnemers      
Ainée1/6D 1   Tomoka Sudo 00:46:31 2 Alg  

 

22.9.2019 - BK HALVE MARATHON  - Zwevegem    
21,1 km - 176 dames      
Dame ALG 1   Mieke Gorissen 01:16:15 GOUD BK DAME

 

05.10.2019 - Groen 10 mijl  - Bree    
10 miles - 153 deelnemers    
Dame 35-49 2/27D   Tomoka Sudo 01:11:19 2 Alg

 

04.10.2019 - 1/2 Marathon "Rapper dan een ezel" - Kuurne
DMas/67D 3   Chantal Van Oosterwijck 01:26:59  

 

15.9.2019 - EUROPESE KAMPIOENSCHAP MASTERS  te VENETIE 
Weg - 10 km        
W35/15D 1   Mieke Gorissen 34:43:00 GOUD 1/80D Alg

 

13.9.2019 - EUROPESE KAMPIOENSCHAP MASTERS  te VENETIE 
Piste - 5000 m        
M50/16D 5   Lode Raskin 18:35:86 18/30 Alg  

 

12.9.2019 - EUROPESE KAMPIOENSCHAP MASTERS  te VENETIE 
Piste - 5000 m        
W35/17D 1   Mieke Gorissen 16:53:92 GOUD 1Mas Alg

  

8.9.2019 - EUROPESE KAMPIOENSCHAP MASTERS  te VENETIE 
Veldloop - 4 Km      
W35/15D 1   Mieke Gorissen 00:13:29 GOUD 1Mas Alg
Piste - 10000 m        
M50/15D 10   Lode Raskin 38:07:57    

 

8.9.2019 - Groene Halve Marathon - Hamont    
21,1 km - 207 deelnemers      
HSen/45 1   Andries Aerts 01:17:51 2 Alg  
H35-50/82 6   Geert Wintmolders 01:21:12 8 Alg  
D35-50/17 2   Liesbet Keimes 01:44:30    

 

7.9.2019 - Schootse Parochiejogging - Tessenderlo    
8,5 km - 43 deelnemers      
DAlg /10D 4   Hilde Schroven 00:36:00    
12,5 km - 25 deelnemers      
DAlg /4D 1   Kathleen Boeckx 00:51:17    
HAlg /21D 1   Geert Schroven 00:41:20    

 

6.09.2019 - Estafetteloop 1u/1 km - Alken - 79 duos  
H+90/6D 1   Michel Wolfs -
  Jeroen Santermans
16600 m  
D+70/3D 2   Liesbet Keimes -
  Linda Frankenne
14400 m  
G+70/10D 4   Jessika Timmermans
  (Marc Nelissen)
14350 m  
G+110/9D 2   Marleen Reijnkens -
  Benny Cox
14375 m  

 

1.9.2019 - Terrasjogging - Bilzen    
5 km - 84 deelnemers    
H45/14D 2   Lode Raskin 00:18:52  
  3   Michel Wolfs 00:19:28  
10 km - 70 deelnemers    
HSen/10D 1   Ruben Max 00:36:26  
H45/17D 3   Nico Vanrusselt 00:40:17  

 

30.8.2019 - PK - Pelt     
PK 10000 m       
D35 1   Chantal Van Oosterwijck 39:26:23 GOUD

 

30.8.2019 - BSJ Jogging - Aarschot    
5,22 km         
HSen/30D 4   Niels Adang 00:17:39  

 

25.8.2019 PK ESTAFETTE - Hechtel (Bree)     
4x400 m Mas H 1 ADD met oa 04:05:32 GOUD  
      Nico Vanrusselt      
      Geert Wintmolders en      
      Jeroen  Santermans      
           
4x200 m Mas H 1 ADD met oa 01:48:75 GOUD  
      Nico Vanrusselt      
      Geert Wintmolders en      
      Jeroen  Santermans      
           
4x800m AC  D 2 ADD met oa 10:43:93 ZILVER  
      Anne-Sophie Slegers      
           
4x800m Mas D 1 LOOI  met oa 11:28:65 GOUD  
      Kathleen Boeckx      
      Hilde Schroven      
    2 ADD met oa 11:59:49 ZILVER  
      Chantal Van Oosterwijck      
      Mieke Gorissen      
           
4x1500m ACH 1 LOOI met oa 17:31:67 GOUD  
      Geert Schroven      
           
4x1500m MasH 2 ADD met oa 19:12:81 ZILVER  
      Michel Wolfs      

 

25.8.2019 Stratenloop - Gotem      
10 km - 34 deelnemers      
HSen/5D 1   Andries Aerts 00:35:25 1 Alg  
D35/7D 2   Linda Frankenne 00:45:41 2 Alg  
  3   Jessika Timmermans 00:48:55 3 Alg  

 

24.8.2019 Brouwerijloop - Alken      
5 km - 34 deelnemers      
Halg/10D 1   Leroy Buttiens 00:17:23    
10 km - 39 deelnemers      
D50/3D 1   Marleen Reijnkens 00:48:47    

 

24.8.2019 Stratenloop - Binkom      
4,4 km           
HAlg/36D 1   Niels Adang 00:15:09 1 Alg  

 

17.8.2019 - Champignonloop - Valmeer    
5,5 km - 121 deelnemers    
HSen/30D 1   Leroy Buttiens 00:17:56 1 Alg
H45/13D 2   Michel Wolfs 00:21:37  
DSen/11D 2   Anne-Sophie Slegers 00:22:43 3 Alg
D35/15D 2   Linda Frankenne 00:23:54  
  3   Hilde Schroven 00:25:03  
10 km - 92 deelnemeers    
HSen/13D 3   Andries Aerts 00:35:20  
H35/25D 4   Geert Wintmolders 00:37:23  
H45/21D 4   Koenraad Surinx 00:39:30  
  5   Nico Vanrusselt 00:39:43  
D35/4D 1   Mieke Gorissen 00:37:23 1 Alg
  3   Jessika Timmermans 00:46:27  
D55/3D 2   Marleen Reijnkens 00:46:09  

 

18.8.2019 Haachtse loop - Haacht      
5 km - 153 deelnemers      
HAlg/103 3   Niels Adang 00:16:29 3 Alg  

 

14.8.2019 Avondloop Bocholt    
5 km - 245 deelnemers    
DSen/40D 1    Anne-Sophie Slegers 00:20:14 2 Alg

 

14.8.2019 La WAC'remienne - Waremme    
5,6 km - 117 deelnemers    
StF/47D 2    Linda Frankenne 00:24:48  
10 km - 343 deelnemers    
V1/82D 9    Koenraad Surinx 00:38:35  
V2/45D 7    Michel Wolfs 00:39:49  

 

12.8.2019 Kermisloop Kozen    
4 km - 42 deelnemers    
HAlg 2    Leroy Buttiens 00:11:54 2 Alg
9,5 km - 99 deelnemers    
DAlg/22D 1    Mieke Gorissen 00:36:20 1 D-40
H-40/37D 3    Andries Aerts 00:32:45 5 Alg
  4    Geert Wintmolders 00:34:18 9 Alg
  8    Leroy Buttiens 00:36:22 Pacer

 

11.8.2019 Tour van Spaen - Grote Spouwen   
5 km - 217 deelnemers    
DAlg/79D 3    Linda Frankenne 00:22:10  
HAlg/138D 13    Michel Wolfs 00:19:34  
10 km - 132 deelnemers    
DAlg/19D 2    Liesbet Keimes 00:46:31  
HAlg/113D 4    Geert Wintmolders 00:37:17  

 

10.8.2019 Bierloop - Holsbeek    
14 km - 129 deelnemers    
D36-49 3    Jessika Timmermans 01:15:42  

 

05.8.2019 - Midzomerjogging - Eversel    
5,4 km - 121 deelnemers    
DAlg/37D 1    Anne-Sophie Slegers 00:21:57  
  4    Marleen Reijnkens 00:23:57  
HAlg/84D 1    Leroy Buttiens 00:17:19  

 

03.8.2019 BK 10KM WEG - Lokeren      
DMas/93D 1    Mieke Gorissen 00:34:41 1 AlgMas GOUD
H50/43D 9    Lode Raskin 00:38:39    

 

03.8.2019 Stratenloop Geldrode    
6 km - 225 deelnemers    
DMas/42D 4    Hilde Schroven 00:26:07  
12 km - 91 deelnemers    
DMas/15D 1    Kathleen Boeckx 00:50:43 1 Alg
HMas/53D 1    Geert Schroven 00:41:39 2 Alg

 

28.7.2019 Bosloop Gerhaegen - Tessenderlo  
4,2 km - 153 deelnemers    
HAlg/101D 7    Lode Raskin 00:15:29  
8,4 km - 287 deelnemers    
DAlg/101D 4    Hilde Schroven 00:39:33  
  5    Marleen Reijnkens 00:40:00  
  10    Jessika Timmermans 00:41:13  
13,8 km - 202 deelnemers    
HAlg/168D 1    Geert Schroven 00:49:31  
DAlg/34D 2    Mieke Gorissen 00:53:13 1ste Mas
  3    Kathleen Boeckx 01:00:33  

 

27.7.2019 Le jogging des grigneuses - Borlez  
6km - 70 deelnemers    
StF/23D 2    Linda Frankenne 00:26:58 2 Alg
11 km - 129 deelnemers    
V1/28D 4    Koenraad Surinx 00:39:37  
V2/28D 4    Michel Wolfs 00:41:29  

 

26.7.2019 RetroRun - Wenduine    
10,25km - 396 deelnemers     
 Algem. 4   Niels Adang 00:36:37  

 

13.7.2019 Kapellekesjogging - Eindhout    
8 km - 68 deelnemers    
D/Algem 1   Hilde Schroven 00:37:42 1 Alg

  

13.7.2019 Beachrun  - Blankenberge    
8 km - 50 deelnemers dames    
D/Algem 13  Jessika Timmermans 00:43:08  

 

12.7.2019 L'AMPSINOISE - AMPSIN    
5,2 km - 139 deelnemers    
StF/53D 2   Linda Frankenne 00:24:00 2 Alg
10,5 km - 211 deelnemers     
V1/58D 4  Koenraad Surinx 00:44:13  
V2/33D 5   Michel Wolfs 00:47:07  

 

8.7.2019 The CLASSIC Tessenderlo    
10 km - 394 dames    
D35/62D 1   Mieke Gorissen 00:34:52 1 Alg
D40/63D 1   Kathleen Boeckx 00:40:50  
  2   Hilde Schroven 00:42:30  
  3  Jessika Timmermans 00:45:39  
10 km - 1192 heren    
H40/167D 2   Geert Schroven 00:32:42  

 

6.7.2019 Hohen Kermisloop Geetsbets: 5,4 km - 29 deeln 
5,4 km - 29 deelnemers    
Dames/7D 2  Marleen Reijnkens 00:26:33  

 

6.7.2019 Guldensporenjogging Opwijk: 12 km - 26 deeln 
12 km - 26 deelnemers    
Heren/21D 5  Koenraad Surinx 00:49:46  

 

5.7.2019 PK Uurloop TACT Sint-Truiden    
JSM Dames - 9 deelnemers    
D35/3D 1   Chantal Van Oosterwijck 14409 m GOUD
JSM Heren - 33 deelnemers    
HSen/8D 2   Leroy Buttiens 15857 m ZILVER
H50/3D 2   Lode Raskin 15084 m ZILVER

 

1.7.2019 Kermisloop Nieuwerkerken    
4 km - 50 deelnemers    
Heren/28D 1   Leroy Buttiens 00:12:25 1 Alg
10 km - 81 deelnemers    
HSen 3   Andries Aerts 00:32:29  
  4   Leroy Buttiens 00:33:08  
H40 3   Nico Vanrusselt 00:34:43  

 

30.6.2019 Kamse FireRun Leopoldsburg    
10 km - 138 deelnemers    
Dame/40D 2  Jessika Timmermans 00:51:26  

 

26.6.2019 Pistemeeting Tessenderlo: 1000 m   
JSM Dames - 12 deelnemers    
Algemeen 6   Kathleen Boeckx 03:35:34 2 Mas
JSM Heren - 12 deelnemers    
Algemeen 4   Geert Schroven 02:41:85 1 Mas

 

23.6.2019 A. van der Linden 10 km - Roosendal (Nl)  
10 km - 909 deelnemers    
D35/300D 2   Kathleen Boeckx 00:43:29 3 Alg
H35/600D 4   Geert Schroven 00:35:24 9 Alg

 

23.06.2019 Hoeseltrun - Hoeselt    
5km - 407 deelnemers    
D-40/105 2   Anne-Sophie Slegers 00:21:43 4 Alg
H+50/31D 1   Lode Raskin 00:18:34  
10 km - 195 deelnemers    
H-40/71D 3   Ruben Max 00:36:42 4 Alg
H+40/38D 3   Nico Vanrusselt 00:39:19 8 Alg
10 miles - 151 deelnemers    
D+40/10D 1   Tomoka Sudo 01:17:42 2 Alg

 

22.06.2019 - Midnight Sun Marathon - Tromso (No)  
1022 aangekomende - 323 dames    
D35 2   Mieke Gorissen 03:13:16 4 Alg

 

22.6.2019 Corrida de Wanzoul - Vinalmont   
5,05 km - 145 deelnemers    
StF/50D 1   Linda Frankenne 00:23:41 1 Alg
10,2 km - 234 deelnemers    
V2/42D 2   Michel Wolfs 00:42:30  

 

21.06.2019 - Pistemeeting - Alken      
3000 m JSM Heren      
Algemeen 4   Leroy Buttiens 09:25:00 PR  
  7   Tom Partoens 09:35:41 PR  
  8   Niels Adang 09:46:11    
400 m JSM Heren      
Reeks2/5D 1   Leroy Buttiens 00:57:89 PR  

 

16.06.2019 - BK MASTERS - Sint Niklaas    
5000 m        
D35 4   Chantal Van Oosterwijck 19:24:91  
H50 1   Patrick Vandebosch 16:00:81  GOUD
  4   Lode Raskin 18:09:35  

 

16.06.2019 - Weefbergrun -Testelt    
4 km - 109 deelnemers    
HSen/21D 1   Niels Adang 00:13:44 2 Alg

 

15.06.2019 - Dwars door Geel    
5 km - 296 deelnemers    
HAlg/127D 2   Geert Schroven 00:16:32 2 Alg
10 km - 192 deelnemers    
DAlg/30D 1   Kathleen Boeckx 00:41:38 1 Alg

 

15.06.2019 - HC Burchtloop -  Brustem    
5 km - 217 deelnemers    
StF/99D 2   Linda Frankenne 00:19:41  
11 km - 262 deelnemers    
A1/24D 1   Tomoka Sudo 00:46:21 1 Alg
V2/52D 4   Michel Wolfs 00:45:00  

 

15.06.2019 - Aterstaose jogging - Tongeren   
10,3 km - 139 deelnemers    
D35/8D 1   Mieke Gorissen 00:39:40 1 Alg
HSen/19D 2   Andries Aerts 00:36:55 4 Alg
H35/34D 3   Geert Wintmolders 00:39:20 9 Alg
H45/28D 3   Nico Vanrusselt 00:40:15  

 

14.06.2019 -Estafetteloop 1u/1km - Landen //94 duos 
G+90/7D 2   Linda Frankenne -     
      Michel Wolfs 15200 m  

 

14.06.2019 - Rapper dan Rap - Laakdal    
4,05 km - 58 deelnemers    
HAlg/38D 1   Geert Schroven 00:13:04 1 Alg

  

09.06.2019 - Jogging de Bassenge    
10,2 km - 221 deelnemers    
A1/25D 1   Tomoka Sudo 00:45:51 1 Alg

 

09.06.2019 - Les Crêtes Fallaisiennes - Falais  
5,4 km - 110 deelnemers    
StF/40D 2   Linda Frankenne 00:23:52 2 Alg
13,3 km - 208 deelnemers    
V2/38D 3   Michel Wolfs 00:58:30  

 

08.06.2019 - Pistemeeting AVT - Hechtel    
3000 m JSM Dames    
Dame/7D 4   Kathleen Boeckx 11:59:84 4 Alg
3000 m JSM Heren    
Heren/11D 2   Geert Schroven 09:15:13 2 Alg

 

08.06.2019 - Natuurloop Zutendaal    
5 km - 69 deelnemers    
HSen/24D 1   Leroy Buttiens 00:16:50 1 Alg

 

03.06.2019 - Kermisloop Terkoest -  Alken   
5 km - 84 deelnemers    
HAlg/46D 1   Leroy Buttiens 00:18:12 1 Alg
10 km - 75 deelnemers    
HSen/22D 3   Andries Aerts 00:36:26 4 Alg

 

02.06.2019 - BVV Masters Landelijke 2b - Merksem  
Dames / 12 ploegen    
800 m 4   Chantal Van Oosterwijck 00:02:36  
3000 m 2   Mieke Gorissen 10:38:28  
4x100 m 4   ADD met Chantal 00:60:16  
Heren/12 ploegen    
100 m  9   Geert Wintmolders 00:13:22  
3000 m  3   Tom Partoens 09:59:01  
5000 m 2   Patrick Vandebosch 16:32:94  
4x400 m 1   ADD met Geert en Nico 03:54:31  
ADD KAMPIOEN BVV MASTERS LANDELIJKE 2B 

 

02.06.2019 -  Fancy Run - Couthuin    
5 km - 49 deelnemers    
HSen/9D 1   Niels Adang 00:18:49 1 Alg

 

02.06.2019 -  Halve Marathon - Nijlen    
21,1 km - 88 deelnemers    
D-50/9D 2   Tomoka Sudo 01:41:09 3 Alg

 

01.06.2019 - Willerrun - Waltwilder    
5 km - 127 deelnemers    
DSen/23D 3   Anne-Sophie Slegers 00:21:21  
D35/13D 2   Linda Frankenne 00:22:00  
HSen/32D 2   Leroy Buttiens 00:16:25 2 Alg
H45/17D 3   Lode Raskin 00:18:53 9 Alg
  5   Michel Wolfs 00:19:53  
10 km - 123 deelnemers    
D35/6D 2   Liesbet Keimes 00:51:12  
HSen/24D 3   Andries Aerts 00:36:26 5 Alg
H45/28D 17   Nico Vanrusselt 00:51:10  

 

29.05.2019 - Jogging de l'Etoile - Faimes    
5 km - 184 deelnemers    
StF/66D 3   Linda Frankenne 00:23:09  
13 km - 267 deelnemers    
V2/36D 4   Michel Wolfs 00:47:20  

 

26.05.2019 - Bokkerijdersrun - Wellen    
5 km - 228 deelnemers    
D35/31D 3   Linda Frankenne 00:21:29  
HSen/59D 1   Leroy Buttiens 00:15:33 1 Alg
H35/26D 3   Geert Wintmolders 00:17:30 9 Alg
H45/22D 3   Lode Raskin 00:18:04  
  4   Michel Wolfs 00:18:52  
10 km - 203 deelnemers    
D35/17D 1   Mieke Gorissen 00:37:34 1 Alg
  3   Liesbet Keimes 00:48:00  
HSen/35D 3   Leroy Buttiens 00:34:33 5 Alg
H35/52D 7   Nico Vanrusselt 00:37:55  
H45/48D 23   Lode Raskin 00:45:42  

 

24.05.2019 - Kwadro meeting Tongeren    
3000m - JSM Heren    
  2   Ruben Max 09:06:50  
  5   Patrick Vandebosch 09:28:83  
  7   Tom Partoens 09:43:67  
  8   Niels Adang 09:52:57  
  10   Lode Raskin 10:43:00  
400m - JS Heren     
  2   Geert Wintmolders 00:59:59  
  4   Nico Vanrusselt 00:63:13  

 

22.05.2019 - Estafetteloop 1u/1 km - Tienen - 74 duos 
G+70/12D 1   Mieke Gorissen -
  Leroy Buttiens
17453m 2 Alg
D+70/3D 2   Liesbet Keimes -
  Linda Frankenne
16665m  
H-70/12D 7   Andries Aerts alleen 15473m  
H+90/8D 1   Michel Wolfs -
 Jeroen Santermans
16665m 8 Alg

 

19.05.2019 - Jogging du Foot de Bolland - Bolland  
9 km - 139 deelnemers    
A1/11D 1   Tomoka Sudo 00:41:58 1 Alg

 

19.05.2019 - Bilzen Run - Bilzen    
5 km - 406 deelnemers    
H35/48D 1   Tom Partoens 00:17:08 4 Alg
H45/25D 1   Lode Raskin 00:18:05 8 Alg
10 km - 184 deelnemers    
DSen/24D 1   Anne-Sophie Slegers 00:43:52 4 Alg
H45/27D 1   Patrick Vandebosch 00:35:05 1 Alg
Halve Marathon - 194 deelnemers    
HSen/42D 1   Andries Aerts 01:19:48 2 Alg

 

 

17.05.2019 - Jogging du Geer - Geer    
5 km - 164 deelnemers    
StF/56D 2   Linda Frankenne 00:24:02  
10 km - 232 deelnemers    
V2/41D 4   Michel Wolfs 00:39:16  

 

16.05.2019 - Campusrun - Hasselt    
5 km -105 deelnemers    
Man/45D 1   Leroy Buttiens 00:16:21 1 Alg
10 km - 218 deelnemers    
Man/165D 4   Andries Aerts 00:36:01  
  5   Nico Vanrusselt 00:37:12  

 

12.05.2019 - Maasmarathon - Vise    
Halve marathon - 944 deelnemers    
D40/14D 1   Chantal Van Oosterwijck 01:28:14 3 Alg

 

12.05.2019 - Great Breweries Marathon - Puurs  
25 km - 1682 deelnemers    
D40/76D 2   Liesbet Keimes 02:09:09  

 

12.05.2019 - Herk loopt - Herk    
5 km - 203 deelnemers    
H50+/23D 2   Lode Raskin 00:18:29  
10 km - 175 deelnemers    
D35/18D 1   Kathleen Boeckx 00:43:00 2 Alg
H35/54D 1   Geert Schroven 00:33:43 4 Alg

 

12.05.2019 - La course aux chevaux - Verlaine  
6 km - 165 deelnemers    
StF/78D 2   Linda Frankenne 00:26:53  
10,2 km - 225 deelnemers    
V2/32D 2   Michel Wolfs 00:41:32  

 

10.05.2019 - Pistemeeting Looise    
3000 m -13 deelnemers    
HAlg/13D 1   Ruben Max 00:09:15 88/100

 

05.05.2019 15 km Liege Métropole - Liege     
14,6 km - 3180 deelnemers      
V1/467D 8   Jeroen Santermans 00:54:01    

 

05.05.2019 Genk loopt - Genk    
10 miles - 458 deelnemers    
DAlg/23D 1   Mieke Gorissen 01:00:14  
  4   Liesbet Keimes 01:15:31  
HAlg/435D 8   Andries Aerts 00:57:17  
10 km - 742 deelnemers    
HAlg/499D 11   Nico Vanrusselt 00:37:47  

 

04.05.2019 - Jogging - Buvingen      
5,85 km - 74 deelnemers      
StF/23D 3   Linda Frankenne 00:24:26 4 Alg  
StH/31D 1   Leroy Buttiens 00:18:15 1 Alg  
10,75 km - 134 deelnemers      
V2/29D 3   Michel Wolfs 00:45:15    

 

04.05.2019 - BK Masters - Oudenaarde      
10000 m           
M50 1   Patrick Vandebosch 00:33:33:12/100 GOUD
  9   Lode Raskin 00:37:55:43/100  

 

03.05.2019 - Holvenjogging - Geel    
4,8 km - 191 deelnemers    
DAlg/78D 2   Kathleen Boeckx 00:18:56  
8,6 km - 145 deelnemers    
HAlg 1   Geert Schroven 00:28:10  

 

01.05.2019 - Tungri Run - Tongeren      
5 km - 684 deelnemers      
HSen/266D 3   Leroy Buttiens 00:16:16 3 Alg  
H35/92D 4   Jeroen Santermans 00:18:05    
H45/56D 2   Michel Wolfs 00:19:26    
  3   Patrick Vandebosch 00:20:00    
10 km - 365 deelnemers      
DSen/27D 2   Anne-Sophie Slegers 00:40:26 4 Alg  
D35/35D 1   Mieke Gorissen 00:35:07 1 Alg  
  3   Liesbet Keimes 00:44:57    
  4   Linda Frankenne 00:45:21    
HSen/79D 6   Andries Aerts 00:34:18    
H35/89D 7   Geert Wintmolders 00:35:47    
  11   Nico Vanrusselt 00:36:51    
H45/78D 8   Lode Raskin 00:37:54    

 

28.04.2019 - 10 Miles Antwerpen    
10 miles - 22638 deelnemers    
HSen/6746D 44   Ruben Max 00:56:18  

 

28.04.2019 - Zolder Run - Zolder    
4 km - 57 deelnemers    
HAlg/32D 1   Leroy Buttiens 00:13:24 1 Alg
8 km - 64 deelnemers    
DAlg/20D 1   Linda Frankenne 00:37:33  
HAlg/44D 11   Michel Wolfs 00:33:45 3 H50
10 miles - 47 deelnemers    
DAlg/8D 1   Mieke Gorissen 01:04:53  
         

 

28.04.2019 - Jogging Télévie - Glons    
5 km - 93 deelnemers    
Alg/93D 1   Jeroen Santermans 00:19:27 1 Alg

 

28.04.2019 - Metro Marathon - Dusseldorf   
Marathon -  2497 deelnemers/495 Dames    
W40/85D 6   Tomoka Sudo 03:22:31  

 

27.04.2019 - Jogging de Couthuin      
5,8 km - 108 deelnemers      
SeF/34D 1   Linda Frankenne 00:25:29 1 Alg  
12,2 km - 194 deelnemers      
V2/37D 4   Michel Wolfs 00:52:46    

 

26.04.2019 - Oostel Jogging - Geel      
13,3 km - 49 deelnemers      
DAlg/4D 3   Kathleen Boeckx 01:03:00 2 Cat  3/4D
HAlg/45D 2   Geert Schroven 00:47:39 1 Cat  2/45D

 

22.04.2019 - PK AC 5000 m - Genk      
HAlg/16 4   Patrick Vandebosch 16:35:'91 Mas  
  7   Ruben Max 17:17:'06    

 

22.04.2019 - Groene Loperrun - Maastricht (NL)     
Halve marathon - 259 deelnemers      
DAlg/81D 1   Chantal Van Oosterwijck 01:31:29    

 

22.04.2019 - Paasloop Hamont-Achel      
6 km - 22 deelnemers      
DAlg/16D 1   Linda Frankenne 00:30:05    
HAlg/6D 1   Michel Wolfs 00:25:50    

 

22.04.2019 - Trail PI-RUN - Jodoigne      
6,2 km - 90 deelnemers      
HAlg 1   Niels Adang 00:23:30 1 Alg  

 

21.04.2019 - Paasjogging Tielt-Winge      
5 km - 72 deelnemers      
HAlg 2   Niels Adang 00:18:57    

 

21.04.2019 - Les Foulées MJ Sport - Juprelle    
5,5 km - 90 deelnemers      
V1/13D 4   Jeroen Santermans 00:20:45 5 Alg  
14,7 km - 93 deelnemers      
A1/7D 1   Liesbet Keimes 01:12:53 3 Alg  

 

19.04.2019 - Estafetteloop 1u/1 km - Tongeren - 94 duos  
G+70/10D 1   Mieke Gorissen & 17375 m 4 Alg  
      Leroy Buttiens      
  2   Kathleen Boeckx  16992 m 7 Alg  
     Geert Schroven      
D+70/8D 3   Liesbet Keimes & 13175 m 49 Alg  
      Linda Frankenne      
H-70/11D 3   Geert Wintmolders & 17075 m 6 Alg  
      Andries Aerts      
H+90/8D 3   Michel Wolfs & 16000m 12 Alg  
      Jeroen Santermans      

 

14.04.2019 - Jogging d'Oleye - Oleye    
5,9 km - 137 deelnemers    
HSen/55D 1    Niels Adang 00:22:09 1 Alg
10,5 km - 273 deelnemers    
V1/77D 4    Jeroen Santermans 00:41:51 9 Alg
V2/44D 4    Michel Wolfs 00:45:33  

 

12.04.2019 - Jogging de Terwagne - Terwagne    
12 km - 260 Deelnemers      
V1/46D 3   Jeroen Santermans 00:46:50 13 Alg  

  

07.04.2019 - Halve Marathon Herent      
21,1 km - 121 Deelnemers      
Dame/26D 1   Mieke Gorissen 01:31:57 1 Alg  
  4   Tomoka Sudo 01:37:54    

 

06.04.2019 - St Dimpna Jogging - Geel      
10,220 km - 45 Deelnemers      
Dames/7D 1   Kathleen Boeckx 00:45:01 1 Alg  
  2   Liesbet Keimes 00:47:31 2 Alg  
Heren/38D 2   Geert Schroven 00:35:09 1 H40  
  6   Jeroen Santermans 00:37:41 2 H40  

 

31.03.2019 - Halve Marathon - Venlo (NL)      
21,1 km - 8887 Deelnemers      
H40/824D 12   Tom Partoens 01:16:59    
H50/1026D 15   Lode Raskin 01:26:10    

 

31.03.2019 - Les Foulées de Tihange - Tihange    
13 km - 457 Deelnemers      
VE1/103D 7   Jeroen Santermans 00:53:46 18 Alg  

 

31.03.2019 - 5 miles AG Brussels      
5 miles - 406 Deelnemers      
Heren 1   Ruben Max 00:28:28 1 Alg  

 

30.03.2019 - TD Jogging Tienen - Tienen      
5,4 km - 71 Deelnemers      
Heren-45 4   Leroy Buttiens 00:19:37 3/8 Sen  
  6   Jeroen Santermans 00:20:41     3/6 M40
10,2 km - 62 Deelnemers      
D-45/19D 2   Tomoka Sudo 00:45:34 2 Alg  
  3   Liesbet Keimes 00:49:37 4 Alg  

 

24.03.2019 - 100 km Run for Kom op tegen kanker     
40 km groepsloop   Jeroen Santermans 03:40:40  GROEP  

 

24.03.2019 - De Bestorming van Alden Biesen - Bilzen  
10 km - 141 Deelnemers      
Heren/111D 4   Ruben Max 00:35:01 4 Alg  

 

17.03.2019 - Kempen Run - Hapert (NL)      
10 km - 274 Deelnemers      
Man/179D 9   Tom Partoens 00:35:27    

 

17.03.2019 - Jogging d'Ans - Ans      
10,250 km - 189 Deelnemers      
V1/54D 3   Jeroen Santermans 00:39:07 13 Alg  

 

17.03.2019 - Vijverrun - Boldenberg      
5 km - 140 Deelnemers      
Heren/60D 2   Leroy Buttiens 00:16:45 2 Alg  
12 km - 270 Deelnemers      
Dame/88D 1   Mieke Gorissen 00:45:50 1 Alg  
  8   Liesbet Keimes 00:57:49    
           
Heren/88D 4   Andries Aerts 00:43:32    
  10   Geert Wintmolders 00:45:41    

 

16.03.2019 - Stratenloop Eernegem       
10 km - 266 deelnemers      
HV3/57D 8   Lode Raskin 00:39:08    

 

10.03.2019 - La Neupréenne - Neupré      
11,2 km - 479 Deelnemers      
VE1/84D 4   Jeroen Santermans 00:46:18 30 Alg  

 

09.03.2019 - Selfkantlauf - Gangelt (D)      
21 km - 48 Deelnemers      
W40/5 1   Tomoka Sudo 01:34:34 2/48Alg  

 

03.03.2019 - BK Veldloop Masters - Tessenderlo    
5190m         
DMas+35/84D 1   Mieke gorissen 00:20:40 1 Alg GOUD
    BELGISCH KAMPIOEN     

 

24.02.2019 - Berdenvoorjaarloop - Venlo      
7,5 km - 343 Deelnemers      
H40/54D 3   Lode Raskin 00:28:31 15 Alg  

 

24.02.2019 - Midwinterjogging - Hasselt      
5 km - 124 Deelnemers      
HSen/28D 4   Leroy Buttiens 00:17:34 6 Alg  
HMas/57D 5   Michel Wolfs 00:19:05 13 Alg  
10 km - 243 Deelnemers      
D35/90D 1   Chantal Van Oosterwijck 00:39:48 1 Alg  
  8   Liesbet Keimes 00:46:01 9 Alg  
HSen/35D 5   Andries Aerts 00:35:08 8 Alg  
HMas/183D 8   Geert Wintmolders 00:36:38 14 Alg  

 

23.02.2019 - Trail des Petits Castors - Sprimont    
21 km - 124 Deelnemers      
DA1/60D 5   Tomoka Sudo 02:03:11 7 Alg  

 

17.02.2019 - Veldloop LCC - Lommel      
5110m - 16 Deelnemers      
D35-45 1   Mieke Gorissen 00:18:36    
  4   Chantal Van Oosterwijck 00:20:33    
  8   Liesbet Keimes 00:23:54    
7330m - 29 Deelnemers      
HMas-50 2   Geert Schroven 00:24:47    
4090 m - 33 Deelnemers      
HMas+50 4   Michel Wolfs 00:15:25    

 

17.02.2019 - La Colline de Cointe       
10,2 km - 48 Deelnemers      
DA1/25D 1   Tomoka Sudo 00:43:57 2 Alg  

 

10.02.2019 - KVV/CrossCup Veldloop - Rotselaar    
D35-45/ 4500m - 68 Deelnemers      
D35/12D 2   Mieke Gorissen 00:17:00 2 Alg ZILVER
Korte Cross 3000 m - 72 Deelnemers      
HVal/58D 26   Ruben Max 00:10:05 38 Alg  
H-50/ 6000 m - 75 Deelnemers      
H45Val/19D 15   Lode Raskin 00:24:55 62 Alg  
H+50/ 4500 m - 81 Deelnemers      
M50Val/31D 1   Patrick Vandebosch 00:15:34 1 Alg GOUD
M50Val/31D 11   Michel Wolfs 00:17:53 21 Alg  

 

10.02.2019 - Jogging du Mayeur- Herstal        
11 km - 41 Deelnemers        
DA1/17D 1   Tomoka Sudo 00:48:46 2/41Alg    

 

03.02.2019 - Veldloop LCC - Alken      
5020m - 10 Deelnemers      
D35-45 1   Mieke Gorissen 00:18:36    
  8   Liesbet Keimes 00:22:58    
8510 m - 20 Deelnemers      
HSen 10   Andries Aerts 00:30:09    
4280 m - 29 Deelnemers      
HMas+50 5   Michel Wolfs 00:15:58    
7100m - 26 Deelnemers      
HMas-50 8   Jeroen Santermans 00:26:39    
  11   Geert Wintmolders 00:27:08    

 

27.01.2019 - LPM - Genk      
7,2 km - 35 Deelnemers      
Algemeen 2    Lode Raskin 00:30:13    

 

13.01.2019 - PK Veldloop - Tongeren      
5770 m - 13 Deelnemers      
D35/7D 1    Mieke Gorissen 00:22:26 GOUD  
  3    Chantal V.Oosterwijck 00:25:13 BRONS  
D40/6D 3    Kathleen Boeckx 00:24:43 BRONS  
  5    Liesbet Keimes 00:28:15    
7195 m - 35 Deelnemers      
H40/13D 3    Geert Schroven 00:26:42 BRONS  
  4    Tom Partoens 00:27:56    
  7    Jeroen Santermans 00:29:20    
H45/8D 4    Lode Raskin 00:30:23    
8620 m - 17 Deelnemers      
Hsen 6    Ruben Max 00:31:21    
  12    Andries Aerts 00:34:46    
4345 m - 26 Deelnemers      
M50/6D 3    Michel Wolfs 00:17:12 BRONS  

 

13.01.2019 - Le Trèfle à 4 feuilles - Olne      
12 km - 68 Deelnemers      
DA1 1    Tomoka Sudo 01:06:38 2/68 Alg  

 

13.01.2019 - De Vossemeerrun - Vossem      
10 km - 33 Deelnemers      
Heren 3    Leroy Buttiens 00:37:10    
  9    Geert Wintmolders 00:39:50    

 

06.01.2019 - Veldloop LCC - Lanaken      
5060m - 11 Deelnemers      
D35-45 1    Mieke Gorissen 00:20:18    
  8    Liesbet Keimes 00:25:18    
8348 m - 17 Deelnemers      
HSen 9    Andries Aerts 00:33:07    
4774 m - 24 Deelnemers      
HMas+50 5    Michel Wolfs 00:19:53    
6689m - 28 Deelnemers      
HMas-50 11   Jeroen Santermans 00:28:13    

service systems logo site
helpshop2

boescafelogosite