.Brasserie-de-Route4
bioracersitelogo
dakwerkenjanssenslogo
smartlogo

 

185649
Vandaag
Gisteren
Deze week
Totaal Bezoekers
24
39
114
185649

Uitslagen 2018

  credimo

De uitslagen van 2017 bevinden zich onder "Uitslag" in de balk hierboven.

 

02.98.2018 - PK  Estafetten ATLA - Lanaken  
4x100m DMaster    
4D 1   ADD  met  61'94" GOUD
      Chantal Van Oosterwijck  
4x800m DMaster    
3D 1   ADD  met  10'53"80 GOUD en PR
      Mieke Gorissen en    
      Chantal Van Oosterwijck  
4x200m DMaster    
7D 2   ADD  met  2'18"02 ZILVER en PR
      Mieke Gorissen    
4x400m HMaster    
4D 1   ADD  met  3'57"96 GOUD
      Nico Vanrusselt en    
      Geert Wintmolders    
4x200m HMaster    
6D 2   ADD  met  1'48"91 ZILVER
      Geert Wintmolders    
4x1500m HMaster Ploeg 1    
8D 1   ADD  met  17'58"14 GOUD en PR
      Patrick Vandebosch en   
      Tom Partoens    
4x1500m HMaster Ploeg 2    
8D 3   ADD  met  19'53"15 BRONS
      Nico Vanrusselt en    
      Lode Raskin    
4x1500m HMaster Ploeg 3    
8D 7   ADD  met  22'46"19  
      Michel Wolfs    
4x1500m AC HSen    
8D 2   LOOI met 17'04"32 ZILVER
      Geert Schroven    
4x1500m AC HSen Ploeg 2    
8D 4   ADD met 17'46"61  
      Leroy Buttiens    

 

02.09.2018 - Groene Halve Marathon  - Hamont  
HSen/46D 3   Andries Aerts 01:20:42  4/170 Alg

 

01.09.2018 - Oversteekrun  - Lafelt    
5 km - 123 Deelnemers    
HSen/29D 2   Niels Adang 00:17:09  5 Alg
H35/12D 2   Tom Partoens 00:17:14 6 Alg
H45/14D 2   Michel Wolfs 00:19:10 14 Alg
10 km - 115 Deelnemers    
HSen/26D 2   Leroy Buttiens 00:35:35  5 Alg
H35/24D 3   Peter Vossius 00:36:20 8 Alg
  4   Nico Vanrusselt 00:37:05 9 Alg
  6   Jeroen Santermans 00:37:49 12 Alg
D35/11D 1   Mieke Gorissen 00:38:04 1 Alg
  4   Liesbet Keimes 00:46:29 5 Alg

 

31.08.2018 - Tweeloop  - Alken    
H-70j/4D 2   Niels Adang 18700m 2/83 Alg
      (met Kjell Pluquet)    

 

19.08.2018 - Stratenloop  - Gotem    
5 km - 48 Deelnemers    
Heren 2   Leroy Buttiens 00:16:37 2 Sen
  6   Peter Vossius 00:17:58 3 HMas
  13   Michel Wolfs 00:19:41 7 HMas
Dames/10D 1   Chantal Van Oosterwijck 00:20:03  
10 km - 44 Deelnemers    
D35/4D 1   Mieke Gorisssen 00:38:18 1 Alg/8
HSen/8D 5   Andries Aerts 00:37:07  
H35/11D 2   Nico Vanrusselt 00:38:03  
  3   Jeroen Santermans 00:38:46  
  4   Geert Wintmolders 00:39:50  

 

18.08.2018 - Champignonrun  - Valmeer V.C.  
5,5 km - 122 Deelnemers    
HSen/28D 3   Niels Adang 00:19:07 3 Alg
H45/16D 2   Michel Wolfs 00:21:27  
10 km - 121 Deelnemers    
D35/7D 1   Mieke Gorisssen 00:38:44  
  3   Liesbet Keimes 00:48:26  
HSen/19D 1   Leroy Buttiens 00:35:37 5 Alg
H35/32D 3   Peter Vossius 00:37:21 9 Alg
  4   Nico Vanrusselt 00:37:46 10 Alg
  5   Jeroen Santermans 00:37:52 11 Alg

 

18.08.2018 - PK 10000m - Lanaken    
10000m - 27D     
DMas 40 1   Katleen Boeckx 42'47"21  
HMas 40  1   Geert Schroven 34'07"16 3 Alg
  3   Lode Raskin 38'32"62 13 Alg

 

18.08.2018 - Meeting Memorial Jos Verstockt - Lier  
5000m JSM      
11D 4   Patrick Vandebosch 15'46"17  
    Nieuw PR en ADD record    

 

14.08.2018 - Avondloop  - Bocholt    
5 km - 248 deelnemers    
Mas+35/26D 4   Lode Raskin 00:18:32 9 Alg

 

14.08.2018 - Jogging  - Waremme C.H.    
10 km        
HV2/61D 2   Michel Wolfs 00:39:58 34 Alg/305D

 

13.08.2018 - Kermisloop  - Kozen    
9,5 km - 75 deelnemers    
H-40 1   Leroy Buttiens 00:32:29 2 Alg
  3   Geert Wintmolders 00:34:56 4 Alg
H+40 2   Nico Vanrusselt 00:34:58 5 Alg

 

11.08.2018 - Bierloop  - Holsbeek    
7 km - 199 deelnemers    
HSen/55D 3   Leroy Buttiens 00:23:42 3 Alg
HMasA/61D 2   Geert Wintmolders 00:27:15 7 Alg

 

10.08.2018 - Pistemeeting Mol    
2000m        
18D 10   Patrick Vandebosch 5'57"49  

 

06.08.2018 - Midzomerjogging  - Eversel    
10 km        
D/28D 1   Mieke Gorissen 00:38:38 1 Alg
H/74D 2   Leroy Buttiens 00:35:23  
  8   Jeroen Santermans 00:35:23  
  9   Nico Vanrusselt 00:38:37  

 

05.08.2018 - Negenoordrun  - Stokkem    
6 km         
37D 3   Lode Raskin 00:22:50  

 

04.08.2018 - Pistemeeting Kessel-Lo    
3000m        
      Tom Partoens 9'42"48  

 

04.08.2018 - BK 10 km weg  - Lokerenl    
10 km         
D35/24D 2   Mieke Gorissen 00:37:49 4 D Alg
      ZILVER    
H50/24D 1   Patrick Vandebosch 00:34:09  
      GOUD    

 

03.08.2018 - 10km  - Retie    
10 km         
DAlg/4D 1   Liesbet Keimes 00:49:30  
HAlg/-D 2   Jeroen Santermans 00:38:49  

 

01.08.2018 - Pistemeeting Tessenderlo    
1 mijl        
Alg 1   Geert Schroven 4'42"48  
DMas 2   Katleen Boeckx 5'59"04 P.R..

 

29.07.2018 - Pistemeeting AVT Heusden    
3000m - 14 deelnemers    
  2   Patrick Vandebosch 9'15"83 MAS 50
  4   Leroy Buttiens 9'39"81 P.R. - SEN
        1ste piste wedstrijd
  5   Niels Adang 9'43"70 SEN
  6   Tom Partoens 9'53"50 MAS 40

 

29.07.2018 - Bosloop  - Gerhaegen    
8,4 km - 303 Deelnemers    
D/82D 3   Liesbet Keimes 00:39:37  
H/221D 7   Jeroen Santermans 00:31:48  
  11   Lode Raskin 00:33:29  
13,6 km - 241 Deelnemers    
D/36D 2   Katleen Boeckx 01:00:21  
H/205D 6   Geert Schroven 00:49:16  

 

28.07.2018 - HC Borlez    
10,3 km        
V2/36D 1   Michel Wolfs 00:44:10 14/173 Alg

 

27.07.2018 - Kermisloop - Baal    
10 km        
Dames/10D 1   Mieke Gorissen 00:38:19  

 

21.07.2018 - Dwars door Kasterlee    
5,2 km        
Mas1H/17D 2   Michel Wolfs 00:21:01 5/147 Alg

 

18.07.2018 - Meeting Province de Liège    
1500m        
      Tom Partoens 4'32"73 P.R.
      Lode Raskin 5'03"73  

 

14.07.2018 - Nacht van Alken - Piste    
5000m        
      Tom Partoens 16'40"38 P.R.
      Lode Raskin 18'16"88  

 

13.07.2018 - Kiezegemse Stratenloop  - Kiezegem  
12 km - 57 Deelnemers    
D35/6D 1   Mieke Gorissen 00:49:35 1 Dame Alg
  2   Liesbet Keimes 01:02:38  
H35/12D 2   Jeroen Santermans 00:49:07 3 Alg

 

09.07.2018 - The Classic - Tessenderlo    
10 km        
D40/62D 1   Katleen Boeckx 00:40:27 4 Alg D/366D
H40/130D 1   Geert Schroven 00:33:03 12 Alg H/1178D

 

08.07.2018 - Jogging - Glabeek    
5 km        
HSen/19D 1   Niels Adang 00:18:41 1/38 Alg

 

07.07.2018 - L'Ampsinoise - Ampsin    
10,5 km        
V2/41D 2   Michel Wolfs 00:45:45 22/195 Alg

 

02.07.2018 - Jogging - Nieuwerkerken    
9,6 km - 26 Deelnemers    
D/10DAlg 1   Mieke Gorissen 00:36:58 3 Alg 
  4   Liesbet Keimes 00:46:13  
H/15DAlg 2   Jeroen Santermans 00:36:04  

 

01.07.2018 - Jogging - Thisne    
12 km         
V2/36D 3   Michel Wolfs 00:51:35 18/165 Alg

 

01.07.2018 - Flanders Cup - Merksem    
1500m         
HMas 1   Patrick Vandebosch 04:19:43 PR-CR-LR

 

27.06.2018 - PK 3000m Steeple - Tessenderlo 
3000m Steeple     
H45 1   Michel Wolfs 00:12:37 GOUD

 

24.06.2018 - Den Hoeselérrun - Hoeselt    
5 km - 499 Deelnemers    
H40/6D 4   Lode Raskin 00:18:14 16 Alg 
10 km - 323 Deelnemers     
D40/15D 2   Liesbet Keimes 00:49:12 10 Dame
H40/59D 2   Peter Vossius 00:35:52 5 Alg
  4   Jeroen Santermans 00:38:30 10 Alg

 

24.06.2018 - 10 km run - Roosendaal (NL)   
10km - 1160 Deelnemers    
D35/14D 3   Kathleen Boeckx 00:42:44 53/1160 Alg 
H35/14D 4   Geert Schroven 00:34:04 10/1160 Alg

 

23.06.2018 - La Corrida - Wanzoul    
10,4km - 220 Deelnemers    
V2/36D 1   Michel Wolfs 00:40:40 18/220 Alg 

 

22.06.2018 - Pistemeeting  ACA- Alken   
2 Mijl        
HMas40     Tom Partoens 10'28''77  

 

17.06.2018 - BK 5000m- Ninove    
5000m        
H45 5   Lode Raskin 17'58"28  
H50 1   Patrick Vandebosch 16'06"  GOUD

 

16.06.2018 - Aterstoase Jogging  - Tongeren VictorsCup
5,2 km - 340 Deelnemers    
HSEN 5   Niels Adang 00:18:05 7 Alg
H35/33D 1   Tom Partoens 00:17:52 6 Alg
H45 2   Michel Wolfs 00:20:07 15 Alg
10,4 km - 167 Deelnemers    
D35 1   Mieke Gorissen 00:40:14 1 Alg
  4   Liesbet Keimes 00:51:47  
HSEN 2   Leroy Buttiens 00:36:58 4 Alg
H35 2   Peter Vossius 00:37:40 5 Alg
  6   Nico Vanrusselt 00:39:43  
  8   Jeroen Santermans 00:40:50  

 

16.06.2018 - Dwars door Geel - Geel    
10 km  - 277 Deelnemers    
D/86 6   Katleen Boecks 00:40:35  
H/191 2   Geert Schroven 00:32:39  

 

15.06.2018 - Estafettenloop - Landen  
1 uur loop    
D+110/6D 1   Michel Wolfs 15,200m
      (& Domenico di Vito)  

 

11.06.2018 - Stratenloop - Terkoest    
5 km - 67 Deelnemers    
Hsen/19 1   Leroy Buttiens 00:16:35 1 Alg
H35/17 1   Jeroen Santermans 00:18:37  3 Alg
D/29D 4   Liesbet Keimes 00:24:02  
10 km - 77 Deelnemers    
H35/34 4   Nico Vanrusselt 00:38:13 8 Alg

 

10.06.2018 - BVV MASTERS Land.2  - Tongeren  
100m Heren      
  6   Geert Wintmolders 12''87  
1500m Heren      
  6   Nico Vanrusselt 4'42''10  
3000m Heren      
  2   Patrick Vandebosch 9'48''29  
3000m Dames      
  2   Mieke Gorissen 10'53''18 7
Heren Discus      
  10   Nico Vanrusselt 18m96  
4x100m        
  2   ADD  met : 3'54''18  
      Geert Wintmolders &    
      Nico Vanrusselt    

 

10.06.2018 - BVV MASTERS Afd 1 - Herentals  
1500m Heren      
  2   Geert Schroven 4'05''88  
3000m Dames      
  8   Katleen Boeckx 11'19''16  
4x100m Heren      
  met   Geert Schroven 4'00''96  

 

10.06.2018 - Halve Marathon - Eifel    
Halve marathon - 65 deeln    
D40/12D 2   Tomoka Sudo 01:47:04 3 Alg

 

10.06.2018 - Paalse Plasloop    
5 km - 142 Deeln    
Heren 13   Jeroen Santermans 00:18:52  

 

10.06.2018 - Crêtes Fallaisiennes    
13,3 km - 239 Deeln    
V2/40D 1   Michel Wolfs 00:58:30 16 Alg

 

09.06.2018 - Natuurloop - Zutendaal    
5 km - 80 Deelnemers    
HSen 1   Leroy Buttiens 00:16:36 1 Alg
H35 1   Jeroen Santermans 00:18:30 6 Alg
H45 1   Lode Raskin 00:18:15 4 Alg
D35/28D 1   Liesbet Keimes 00:23:49  

 

03.06.2018 - La Run Essence - Hermalle s/ Huy  
14,5 km Dames - 55 Deeln    
V1/17D 2   Tomoka Sudo 01:14:16 5 Alg

 

02.06.2018 - Wilverenrun - Waltwilder    
5 km - 212 Deelnemers    
Hsen/72D 4   Niels Adang 00:16:59 5 Alg
H35/25D 1   Tom Partoens 00:17:05 6 Alg
H45/26D 2   Lode Raskin 00:18:00 12 Alg
  3   Michel Wolfs 00:18:40 14 Alg
10 km - 141 Deelnemers    
D35/7D 1   Mieke Gorissen 00:38:33 1 Alg
  3   Liesbet Keimes 00:49:26 3 Alg
H35/30D 4   Nico Vanrusselt 00:37:30 10 Alg
  5   Jeroen Santermans 00:38:31 14 Alg

 

27.05.2018 - Bokkerijdersrun - Wellen    
5 km - 294 Deelnemers    
HSen/64D 1   Leroy Buttiens 00:16:03 1 Alg 
  2   Niels  Adang 00:17:15 5 Alg
HMas/70D 7   Michel Wolfs 00:18:55 11 Alg
10 km - 149D      
D35/16D 1   Mieke gorissen 00:37:36 1 Alg
  6   Katleen Boeckx 00:43:28  
  7   Liesbet Keimes 00:50:31  
HSen/25D 4   Leroy Buttiens 00:36:31 10 Alg
H35/37D 1   Geert Schroven 00:34:10 3 Alg
  3   Peter Vossius 00:34:58 7 Alg
  6   Nico Vanrusselt 00:37:41 15 Alg
  9   Jeroen Santermans 00:38:32 19 Alg

 

26.05.2018 - Sap Tap Run - Kerniel  
5 km      
Algemeen 3   Jeroen Santermans  

 

23.05.2018 - Pistemeeting - Tessenderlo  
800m Dames      
11D 9   Kathleen Boeckx 2'47''90 (PR)
800m Heren      
12D 3   Geert Schroven 2'02''20 1ste Mast (PR)

 

20.05.2018 - Bilzensrun - Bilzen    
5 km - 503 Deelnemers    
H45/37D 1   Lode Raskin 00:18:50 6 Alg
  2   Michel Wolfs 00:18:53 11 Alg
10 km - 200 Deelnemers    
D/48D 1   Mieke gorissen 00:38:25 1 Alg
H35/32D 1   Peter Vossius 00:35:14 5 Alg
H45/32D 1   Patrick Vandebosch 00:34:41 4 Alg
Halve Marathon - 215 Deelnemers    
H35/68D 4   Tom Partoens 01:22:05 8 Alg

 

20.05.2018 - Herk Loopt - Herk    
10 km - 146 Deelnemers    
HSen/50D 3   Leroy Buttiens 00:35:14 4 Alg
H35/44D 3   Geert Wintmolders 00:37:25 8 Alg
  4   Nico Vanrusselt 00:38:26 10 Alg

 

19.05.2018 - Les Crêtes Fallaisiennes    
11,25 km         
V2/43D 1   Michel Wolfs 00:44:34  

 

19.05.2018 - Beekhoek Jogging    
5,3 km         
Alg/49D 1   Geert Schroven 00:18:19  
10,6 km         
D/13D 2   Katleen Boeckx 00:49:10  

 

18.05.2018 - Pistemeeting ADD - Tongeren  
1000m Heren      
M35     Nico Vanrusselt 02:57:25  
3000m Heren      
M45     Lode raskin 10:31:24  

 

13.05.2018 - Meylandt Jogging  
9,3 km      
Alg/74D 5   Nico Vanrusselt 00:36:31

 

13.05.2018 - Jogging - Visé  
9,1 km      
HAlg/424D 4   Peter Vossius 00:32:32

 

13.05.2018 - 1/2 Marathon - Tilburg    
Halve marathon    
HAlg/566D 1   Geert Schroven 01:13:46 1 H35
D35/103D 2   Katleen Boeckx 01:33:53 5 Alg/334

 

12.05.2018 - Jogging - Buvingen    
5,9 km         
Alg/80D 1   Leroy Buttiens 00:18:58 1/34 StH
11 km        
Hsen/35D 5   Geert Wintmolders 00:40:57  
  12   Niels Adang 00:42:19  
V2/38D 2   Michel Wolfs  00:43:56  

 

12.05.2018 - BVV  AC Dames - 2de Land. A - Brasschaat
3000m Dames      
12D 3   Mieke Gorissen 11:08:92  

 

06.05.2018 - Genk Loopt - Genk    
10 km        
H/522D 8   Tom Partoens 00:36:29  

 

05.05.2018 - Halve Marathon - Butgenbach 
Halve marathon  
DA1/23D 4   Tomoka Sudo 01:40:30

 

05.05.2018 - Jogging - Verlaine    
10,2 km        
V2/39D 2   Michel Wolfs 00:41:07  

 

03.05.2018 - Campusrun - Hasselt    
4,5 km        
H/103D 1   Leroy Buttiens 00:15:48  
10 km        
D/170D 1   Mieke Gorissen 00:39:47  

 

01.05.2018 - Tungri Run - Tongeren    
5 km        
HSen/320D 22   Niels  Adang 00:19:18  
H+45/62D 3   Michel Wolfs 00:18:09  
10 km        
D35/42D 2   Mieke gorissen 00:37:32 2 Alg
  6   Katleen Boeckx 00:42:22  
  9   Liesbet Keimes 00:48:13  
HSen/133D 6   Leroy Buttiens 00:34:39  
H35/47D 2   Geert Schroven 00:33:07 3 Alg
  8   Peter Vossius 00:35:13  
  13   Geert Wintmolders 00:36:44  
  17   Nico Vanrusselt 00:37:53  
  23   Jeroen Santermans 00:38:12  
  57   Steven Vandingenen 00:45:22  
H45/82D 14   Lode Raskin 00:38:15  
H55/82D 3   Patrick Vandebosch 00:33:43 9 Alg

 

28.04.2018 - Jogging - Couthrin    
12,2 km         
V2/50 2   Michel Wolfs 00:50:45 15/237 Alg

 

27.04.2018 - Oosteljogging - Geel    
13,5 km         
D Alg 2   Katleen Boeckx 01:01:40  
H Alg 2   Geert Schroven 00:48:00  

 

27.04.2018 - Meetshovenloopt - Betekom    
5 km         
Alg/233D 5   Tom Partoens 00:17:23 1ste M40

 

22.04.2018 - Jogging - Oleye    
10,5 km         
V2/41D 2   Michel Wolfs 00:43:25 13/220D

 

22.04.2018 - Marathon van Zurich (CH)    
Marathon      
D40/59D 6   Tomoka Sudo 03:34:31 71/427 Alg

 

22.04.2018 - Zolder Run    
9 km         
Dames/26D 9   Liesbet Keimes 00:47:45 2/4 Mas40
Heren 3   Leroy Buttiens 00:34:07 1/19 Sen
  6   Geert Wintmolders 00:35:32 3/20 Mas35
  9   Nico Vanrusselt 00:36:40 1/40 Mas40
  13   Lode Raskin 00:37:25 3/12 Mas45
  14   Jeroen Santermans 00:37:36 4/12 Mas45

 

21.04.2018- Linter loopt    
5 km  - 84 deeln.    
HMas/41D 4   Michel Wolfs 00:20:32 11 Alg

 

18.04.2018 - Pistemeeting - Tessenderlo  
5000m Dames      
5D 3   Kathleen Boeckx 20:27:45 3de Dame
(PR)
5000m Heren      
13D 2   Geert Schroven 16:08:55 1ste Master (PR)

 

15.04.2018- Jogging - Juprelle    
5,5 km  - 179 deeln.    
  3   Michel Wolfs 00:21:07 1/12 Vet2
10 km - 386 deeln.    
Ainées1/39D 7   Liesbet Keimes 00:52:24 19 D Alg
HSen/84D 8   Leroy Buttiens 00:38:00 11 Alg
  13   Geert Wintmolders 00:39:29 17 Alg
HVet1/85D 6   Nico Vanrusselt 00:41:13 26 Alg
  8   Jeroen Santermans 00:41:23 28 Alg

 

08.04.2018 - Marathon - Rotterdam    
Marathon      
H35/1660D 42   Peter Vossius 02:50:40 181/10676 Alg

 

08.04.2018 - Halve Marathon - Berlijn    
Halve Marathon    
D40/1276D 36   Linda Frankenne 01:41:14  
H50/2067D 30   Michel Wolfs 01:26:04  

 

08.04.2018 - Jogging- Geer    
10,4 km Heren    
HSen/30D 6   Geert Wintmolders 00:40:53  
HVet1/40D 4   Jeroen Santermans 00:41:53  

 

07.04.2018 - Jogging- Blégny    
10 km Dames      
Vet1/23D 1   Tomka Sudo 00:44:53 2/38D Alg

 

07.04.2018 - St-Dimpnajogging - Geel    
4,7 km Alg      
Alg/52D 3   Lode Raskin 00:16:58  
10 km Alg      
Alg/59D 2   Tom Partoens 00:35:18  

 

2.04.2017 - Pistemeeting - Diepenbeek   
5000m JSM - 5 deeln    
HMas/3D 1   Lode Raskin 18'24"15  

 

02.04.2018 - Paasjogging - Olmen    
11,720 km - 120 deeln    
DAlg/28D 3   Kathleen Boeckx 00:51:12  
HAlg/92D 1   Geert Schroven 00:40:07  

 

31.03.2018 - Europesser Osterlauf     
15,7 km        
D40/21D 4   Tomoka sudo 01:12:38 6 AlgD/111

 

25.03.2018 - Europese kampioenschap Cross M50  
5 km  Heren M50    
H50/68D 11   Patrick Vandebosch 00:18:17  

 

25.03.2018 - Venloop  - Venlo (NL)    
10 km  Heren - 5723 deeln    
H45/459D 2   Lode Raskin 00:38:18 3 Alg
1/2 Marathon - 7927 deeln    
H40/764D 18   Tom Partoens 01:20:22 150 Alg

 

24.03.2018 - Jogging  - Tienen    
10,4 km  Heren - 88 deeln    
H45/14D 2   Michel Wolfs 00:40:59 7 Alg

 

18.03.2018 - Parelloop - Brunssum (NL)    
10 km  Heren - 239 deeln    
  8   Tom Partoens 00:37:25  
  17   Lode Raskin 00:38:26  

 

18.03.2018 - Vijverrun - Heusden Zolder    
33 km         
H/171D 13   Michel Wolfs 02:26:31  

 

18.03.2018 - BK Veldloop Masters - Gesves (Namen)  
5570m  Dames     
D40/11D 6   Katleen Boeckx 00:24:40  
7070m  Heren      
H40/26D 5   Geert Schroven 00:23:56  

 

18.03.2018 -1/2 Marathon - Hapert (NL)    
1/2 marathon - 88 deeln.    
H35/14D 5   Peter Vossius 01:18:47 17 Alg

 

4.03.2018 - Veldloop  - Tessenderlo    
4770m  Dames Masters    
DMas/25D 7   Katleen Boeckx 00:21:05  
6240m  Heren Masters    
H-50/25D 5   Geert Schroven 00:21:52  

 

11.03.2018 - Selfkantlauf - Gangelt (D)    
Halve marathon    
D/34D 2   Tomoka Sudo 01:34:59 2de D40

 

4.03.2018 - Jogging - Noville-les-bois    
11,4 km        
HV3(+60)/21 1   Marc Hiemeleers 00:45:53  

 

25.02.2018 - Running off Road - Bilzen    
13,5 km Heren    
H/133D 7   Yves Kockaerts 01:00:39  

 

25.02.2018- Midwinterjogging - Hasselt    
5,4 km - 73 deeln.    
HMas/61D 4   Michel Wolfs 00:19:48 8 Alg
  6   Lode Raskin 00:20:07 10 Alg
  8   Tom Partoens 00:21:13 14 Alg
  16   Steven Vandingenen 00:25:00  
         
10 km Dames - 137 Deeln.     
DMas/88D 7   Linda Frankenne 00:46:22 11 Alg
  11   Liesbet Keimes 00:48:51 16 Alg
         
10 km Heren - 281 deeln.    
HSen/49D 7   Leroy Buttiens 00:36:31 15 Alg
HMas/216D 19   Marc Hiemeleers 00:38:56 31 Alg
  27   Jeroen Santermans 00:39:16 40 Alg

 

25.02.2018 - BK Veldloop  - Brussel    
Dames        
DSen/56D 39   Anne Sophie Slegers 00:23:16  

 

18.02.2018 - Les Collines de Cointe - Liège   
10,2 km Heren    
Vet1/97D 4   Peter Vossius 00:36:49  16/463 Alg

 

18.02.2018 - Danikerbosloop - Geelen (NL)   
10 mijl Dames      
DAlg/11D 5   Tomoka Sudo 01:29:33  

 

18.02.2018 - Veldloop  - Lommel  LCC    
5110m  Dames    
DSen/9D 4   Anne Sophie Slegers 00:20:21  
7330m  Heren Masters    
HMas45/13D 7   Michel Wolfs 00:27:34  

 

11.02.2018 - Kamp. Van Vlaanderen - Rotselaar  
6200m  Dames    
DSen/43D 35   Anne Sophie Slegers 00:25:04  
6200m  Heren Masters    
HMas45/31D 22   Lode Raskin 00:23:54  

  

04.02.2018 - PK Veldloop  - Genk      
5365m  Dames      
DSen/10D 3   Anne Sophie Slegers 00:22:13 BRONS  
DMas40/6D 3   Katleen Boeckx 00:22:53 BRONS  
7120m  Heren Masters      
HMas40/12D 1   Geert Schroven 00:25:03 GOUD  
HMas45/12D 5   Michel Wolfs 00:28:02    
  6   Lode Raskin 00:28:30    
HMas50/7D 1   Parick Vandebosch 00:24:56 GOUD  
HMas60/7D 1   Marc Hiemeleers 00:29:53 GOUD  

 

28.01.2018 - LPM Marathon - Genk    
H 6 km  - 25 deeln.    
  6   Lode Raskin 00:24:12  
H 11,5 km / 40 deeln.    
  7   Yves Kockaerts 00:47:45  
  9   Marc Hiemeleers  00:48:11  

 

28.01.2018 - Zatopek en famille - Visé    
Trail 18 km      
D/94D 2   Tomoka Sudo 01:37:56  

 

27.01.2018 - Veldloop  - Sint Truiden LCC    
5640m  Dames    
DSen/13D 5   Anne Sophie Slegers 00:23:48  
6740m  Heren Masters    
H45/18D 1   Patrick Vandebosch 00:23:19 2 Alg
  6   Michel Wolfs 00:26:07  

 

21.01.2018 - Jogging de la Cross Cup - Hannut   
10,9 km        
DAinées/14D 2   Tomoka Sudo 00:48:29 3D/30 Alg
HSen/63D 10   Geert Wintmolders 00:41:13 12H/183 Alg

 

21.01.2018 - Veldloop  - Herentals  
5170m  Dames Masters  
DMas/30D 5   Katleen Boeckx 00:20:56

 

14.01.2018 - Veldloop  - Alken  LCC    
4280m  Dames    
DSen/10D 5   Anne Sophie Slegers 00:17:36  
7100m  Heren Masters    
HMas/54D 1   Patrick Vandebosch 00:24:38 1/16 H45
  11   Michel Wolfs 00:27:11 5/16 H45

 

14.01.2018 - Trail La Trèfle Olnais - Olne  
33 km      
Dames/19D 1   Tomoka Sudo 03:05:49

 

07.01.2018 - Veldloop  - Lanaken  LCC    
5347m  Dames    
DSen/12D 6   Anne Sophie Slegers 00:23:07  
7101m  Heren Masters    
HMas/46D 9   Michel Wolfs 00:27:23 2/15 H45

 

 

service systems logo site
helpshop2

boescafelogosite
toyota jenaer2
Withofslogo2