230032
Vandaag
Gisteren
Deze week
Totaal Bezoekers
49
76
125
230032

Uitslagen 2018

  credimo

De uitslagen van 2017 bevinden zich onder "Uitslag" in de balk hierboven.

 

EINDSTAND VICTORS CUP 2018      
5 KM          
HSen/23D 2   Niels Adang   4/54 Alg  
H35/23D 1   Tom Partoens   5/54 Alg  
H45/16D 2   Michel Wolfs   9/54 Alg  
           
10 KM          
D35/6D 1   Mieke Gorissen   1/16 Alg  
  3   Liesbet Keimes   5/16 Alg  
Hsen/11D 2   Leroy Buttiens   6/78 Alg  
H35/23D 3   Peter Vossius   9/78 Alg  
  5   Nico Vanrusselt   11/78 Alg  
  6   Jeroen Santermans   13/78 Alg  
  9   Geert Wintmolders   14/78 Alg  

 

30.12.2018 - Corrida - Leuven    
7,7 km  - 2414 Deelnemers    
HAlg 34   Tom Partoens 00:25:28  
  77   Lode Raskin 00:28:02  

 

27.12.2018 - Kerstcorrida - Oudsbergen    
5,15 km  - 340 Deelnemers    
DAlg/149D 7   Kathleen Boeckx    
9,98 km - 419 Deelnemers    
DAlg/110D 1   Mieke Gorissen    

 

23.12.2018 - LCC VELDLOOP - Dilsen    
5220 m D/JSM - 38 Deelnemers    
D35-45/10D 1   Mieke Gorissen 00:19:20  
  5   Chantal Van Oosterwijck 00:21:24  
4400 m HM+50 - 32 Deelnemers    
  1   Patrick Vandebosch 00:15:27  
  7   Michel Wolfs 00:17:15  
6570 m HM-50 - 35 Deelnemers    
  11   Jeroen Santermans 00:25:08  

 

22.12.2018 - Corrida de Hannut    
10 km - 414 Deelnemers    
VE1/92D 5   Tom Partoens 00:36:32  

 

16.12.2018 - Veldloop ACES Wichelen - Berlare  
4720 m - 36 deelnemers    
HMas+50/36D 1   Patrick Vandebosch 00:16:50  

 

15.12.2018 - Bredene loopt - Bredene    
7 km - 168 deelnemers     
Heren/83D 9   Lode Raskin 00:27:35  

 

12.12.2018 - Kerstrun As - As    
15 km - 41 deelnemers    
Dames/10D 1   Tomoka Sudo 01:05:02 1Alg

 

09.12.2018 - Veldloop Booischot    
4450 m - 16 deelnemers    
D35-45/10D 1   Kathleen Boeckx 00:18:21 1Alg

 

09.12.2018 - Santa Run- Zoutleeuw     
10 km - 118 Deelnemers    
DAlg/23D 2   Tomoka Sudo 00:43:46  
  3   Liesbet Keimes 00:45:56  
Halg/60D 7   Jeroen Santermans 00:37:12  

 

02.12.2018 - LCC VELDLOOP - Bree    
5110 m D/JSM -  25 Deelnemers    
D35-45/10D 1   Mieke Gorissen 00:19:05 3 Alg
  7   Liesbet Keimes 00:24:36  
4605 m HM+50 -  24 Deelnemers    
  5   Michel Wolfs 00:16:08  
6695 m HM-50 -  49 Deelnemers    
  18   Jeroen Santermans 00:24:15  

 

25.11.2018 - Warandecross Tilburg (NL)    
5800 m D - ?  Deelnemers    
D35/12D 9   Kathleen Boeckx 00:23:22  

 

18.11.2018 - LCC VELDLOOP - Genk    
5170 m D/JSM -  41 Deelnemers    
D35-45/15D 1   Mieke Gorissen 00:19:38 3 Alg
  9   Liesbet Keimes 00:24:04  
4605 m HM+50 -  24 Deelnemers    
  4   Michel Wolfs 00:18:00  
6880 m HM-50 -  49 Deelnemers    
  18   Jeroen Santermans 00:26:28  

 

11.11.2018 - Vossem    
20 km - 153 Deelnemers    
Dames/24D 2   Tomoka Sudo 01:31:26 2 Alg

 

11.11.2018 - LCC VELDLOOP - Neerpelt    
5160 m D/JSM -  39 Deelnemers    
D35-45/12D 5   Chantal Van Oosterwijck 00:21:20  
  7   Kathleen Boeckx 00:21:50  
  12   Liesbet Keimes 00:23:10  
3920 m HM+50 -  25 Deelnemers    
  5   Michel Wolfs 00:15:14  
6850 m HM-50 -  31 Deelnemers    
  4   Geert Schroven 00:23:17  
  11   Jeroen Santermans 00:26:34  

 

04.11.2018 - CROSS CUP - Mol    
6200 m HMasters - 78 Deelnemers    
H50/20D 1   Patrick Vandebosch 00:22:14 6 Alg

 

04.11.2018 - LCC VELDLOOP - ADD Tongeren   
5770 m D/JSM - 27 Deelnemers    
D35-45/12D 1   Mieke Gorissen 00:22:14 2 Alg
  3   Chantal Van Oosterwijck 00:24:05  
  9   Liesbet Keimes 00:26:53  
4345 m HM+50 - 27 Deelnemers    
  3   Michel Wolfs 00:16:55  
7195 m HM-50 - 41 Deelnemers    
  3   Tom Partoens 00:26:19  
  14   Jeroen Santermans 00:27:50  
  23   Lode Raskin 00:29:26  
8620 m HS - 18 Deelnemers    
  11   Leroy Buttiens 00:31:12  

 

04.11.2018 - Trail La Zato'Belge - Juprelle    
30 km - 113 Deelnemers    
A1/10D 2   Tomoka Sudo 02:33:09 2 Alg

 

03.11.2018 - Estafette ASSTER - Sint-Truiden / 1UUR 
Gemengd - 24 Deelnemers    
Gem.+70 1   Mieke Gorissen &   
  Geert Wintmolders
17175 m 1 Alg

 

01.11.2018 - Corrida de la Boverie - Liege    
9,7 km - 181 Deelnemers    
DA1/18D 1   Tomoka Sudo 00:47:27 3 Alg

 

27.10.2018 - Westerlo-Park-en Bosloop De Beeltjes  
20 km - 64 Deelnemers    
Dame/25D 1   Tomoka Sudo 01:27:55 1 Alg

 

28.10.2018 - Dwars Door Hasselt - Hasselt    
5 km - 2877 Deelnemers    
HSen/1000D 3   Leroy Buttiens 00:15:40 3 Alg
10 km - 2054 Deelnemers    
Dame/749D 1   Mieke Gorissen 00:35:56 1 Alg
D40/83D 3   Liesbet Keimes 00:44:24  
H35/191D 2   Geert Wintmolders 00:35:34  
H40/148D 1   Tom Partoens 00:34:33  
  3   Peter Vossius 00:34:44  
  5   Jeroen Santermans 00:35:56  
  6   Nico Vanrusselt 00:36:01  
H45/131D 3   Lode Raskin 00:37:33  
H50/94D 1   Patrick Vandebosch 00:33:08  4 Alg
15 km - 1517 Deelnemers    
D35/56D 1   Chantal Van Oosterwijck 00:59:30 4 Alg

 

28.10.2018 - De Ijzeren Man Cross - Weert(NL)  
4,3km - Korte Cross Dames    
D35/6D 2   Kathleen Boeckx 00:19:03 3 Alg
9 km - Lange Cross Heren    
H40/26D 1   Geert Schroven 00:32:21 4 Alg

 

21.10.2018 - Relays Gent Cross Cup    
9 km - 104 Deelnemers    
HSen/104D 38   Patrick Vandenbosch
  met ADD
00:26:48  

 

21.10.2018 - Kerkenloop Kortessem    
5 km - 199 Deelnemers    
HSen/60D 3   Niels Adang 00:17:20 5 Alg
H35/24D 1   Tom Partoens 00:17:14 4 Alg
H45/19D 2   Lode Raskin 00:18:43  
  3   Michel Wolfs 00:19:06  
13,1 km - 180 Deelnemers    
D35/10D 1   Mieke Gorissen 00:51:17 1 Alg
  3   Kathleen Boeckx 00:58:03 4 Alg
  5   Liesbet Keimes 01:01:06  
HSen/32D 4   Leroy Buttiens 00:47:01 7 Alg
H35/44D 1   Geert Schroven 00:46:11 4 Alg
  3   Peter Vossius 00:47:50  
  6   Nico Vanrusselt 00:49:13  
  7   Jeroen Santermans 00:49:27  
  8   Geert Wintmolders 00:49:35  

 

14.10.2018 - Turbinekesrun - Montenaken    
7 km - 182 Deelnemers    
HSen/42D 2   Niels Adang 00:27:11 3 Alg
H45/17D 2   Lode Raskin 00:29:47  
13 km - 162 Deelnemers    
D35/7D 1   Mieke Gorissen 00:51:37 1 Alg
  2   Chantal Van Oosterwijck 00:55:21 3 Alg
  3   Liesbet Keimes 01:03:56  
HSen/29D 5   Leroy Buttiens 00:49:37  
H35/34D 6   Nico Vanrusselt 00:49:46  
  7   Jeroen Santermans 00:50:43  
  8   Geert Wintmolders 00:51:21  

 

07.10.2018 - Borreltjesloop - Kuringen    
5 km - 150 Deelnemers    
D-45/48D 1   Liesbet Keimes 00:23:33 2 Alg
H-45/68D 5   Jeroen Santermans 00:19:05 7 Alg

 

07.10.2018 - Loop zonder dope - Kessel-Lo    
10 km - 90 Deelnemers    
Heren 2   Nico Vanrusselt 00:37:27 2 Alg
  3   Geert Wintmolders 00:38:35 3 Alg

 

07.10.2018 - Jogging de Moha - Ch. Hesbignon  
10,5 km - 190 Deelnemers    
V2/41D 1   Michel Wolfs 00:44:03  

 

30.09.2018 - Maasrun - Lanaken    
10 miles - 205 Deelnemers    
D40/7D 1   Katleen Boeckx 01:10:42 3 Alg
HSen/48D 3   Andries Aerts 01:01:05 6 Alg
H40/20D 1   Geert Schroven 00:58:04 4 Alg

 

30.09.2018 - Jogging de Hingeon - Ch . Hesbignon  
10 km - 194 Deelnemers    
V2/28D 1   Michel Wolfs 00:40:31  

 

29.09.2018 - Ekiden Brussels - Marathon    
42,195 km - 1047 Deelnemers    
HClub/23D 5   ADD met Tom Partoens 02:23:34 7 Alg

 

29.09.2018 - Ambiorixrun - Tongeren - VC    
5 km - 194 Deelnemers    
HSen/43D 3   Niels Adang 00:16:53 3 Alg
H45/17D 2   Michel Wolfs 00:18:34  
         
10 km - 123 Deelnemers    
D35/8D 1   Mieke Gorissen 00:37:17 1 Alg
HSen/19D 1   Leroy Buttiens 00:35:12 4 Alg
H35/34D 4   Peter Vossius 00:36:35 7 Alg
  5   Nico Vanrusselt 00:36:52 8 Alg
  7   Geert Wintmolders 00:38:07  

 

28.09.2018 - Groene 10 mijl van Bree    
10 mijl - 66 Deelnemers    
Dames/30D 1   Liesbet Keimes 00:45:16 1 D Alg
Heren/36D 1   Jeroen Santermans 00:37:48 1 H Alg

 

23.09.2018 - Jogging - Hannut CH    
10 km  - 191 Deelnemers    
V2/34D 2   Michel Wolfs 00:39:38  

 

22.09.2018 - Apollonia jogging - Geel    
8 km        
78D 3   Jeroen Santermans 00:30:11 1 H40

 

22.09.2018 - Kampioenschap van Vlaanderen & Provinciaal Masters - Merksem  
5000m           
D35     Chantal
  Van Oosterwijck
19'35"69 KVV2-L  
D40     Kathleen Boeckx 20'05"17 L  
H40     Tom Partoens 16'34"70 KVV2-L  
H45     Lode Raskin 18'20"17 L  
H50     Patrick Vandebosch 16'05"57 KVV1-L  

 

16.09.2018 - Jogging - Wasseiges - CH    
12 km  - 129 Deelnemers    
V2/27D 2   Michel Wolfs 00:47:26  

 

15.09.2018 - Holle Wegen - Hoegaarden    
9km  - 200 Deelnermers    
220D 2   Niels Adang 00:33:33  

 

15.09.2018 - Brouwerijloop    
10 km        
HSen/9D 2   Leroy Buttiens 00:36:03 2 Alg
H35/20D 1   Geert Wintmolders 00:38:32 4 Alg

 

14.09.2018 - Meeting Looise AV    
2Mijl         
HMas 1   Geert Schroven 10'03"57 1 Mas Alg
D35 1   Chantal
  Van Oosterwijck
12'21"28  
D40     Kathleen Boeckx 12'37"92  PR

 

12.09.2018 - Wereldkampioenschap Masters - Malaga
5000m        
22D 1   Patrick Vandenbosch 15'47"48 1 Mas Alg
    WORLD CHAMPION - GOUD   

 

09.09.2018 - Sap Tap Run - Kerniel    
5 km        
24D 1   Leroy Buttiens    

 

09.09.2018 - Terrasjogging - Bilzen - VC    
5 km - 200 Deelnemers    
HSen/41D 3   Niels Adang 00:17:03  3 Alg
H35/24D 1   Tom Partoens 00:17:30  
H45/17D 2   Lode Raskin 00:19:03  
  5   Michel Wolfs 00:19:28  
10 km - 142 Deelnemers    
HSen/23D 2   Leroy Buttiens 00:36:35  
H35/35D 5   Peter Vossius 00:36:47  
  6   Geert Wintmolders 00:38:11  
  7   Jeroen Santermans 00:38:17  
  8   Nico Vanrusselt 00:38:34  
D35/7D 1   Mieke Gorissen 00:38:09 1 D Alg
  4   Liesbet Keimes 00:46:07  

 

08.09.2018 - Monumentenrun - Sint Truiden   
5 km  Heren      
H/666D 1   Leroy Buttiens 00:19:14 1 Alg/1472
10 km  Heren      
H/738D 3   Andries Aerts 00:40:00 3 Alg/1122

 

08.09.2018 - Schootse Jogging - Schoten    
12,2km         
HAlg/29D 1   Geert Schroven 00:41:54  
DAlg/5D 1   Kathleen Boeckx 00:52:14  

 

02.09.2018 - PK  Estafetten ATLA - Lanaken  
4x100m DMaster    
4D 1   ADD  met  61'94" GOUD
      Chantal Van Oosterwijck  
4x800m DMaster    
3D 1   ADD  met  10'53"80 GOUD en
      Mieke Gorissen en    PR & CR
      Chantal Van Oosterwijck  
4x200m DMaster    
7D 2   ADD  met  2'18"02 ZILVER en
      Mieke Gorissen    PR & CR
4x400m HMaster    
4D 1   ADD  met  3'57"96 GOUD
      Nico Vanrusselt en    
      Geert Wintmolders    
4x200m HMaster    
6D 2   ADD  met  1'48"91 ZILVER
      Geert Wintmolders    
4x1500m HMaster Ploeg 1    
8D 1   ADD  met  17'58"14 GOUD en
      Patrick Vandebosch en   PR & CR
      Tom Partoens    
4x1500m HMaster Ploeg 2    
8D 3   ADD  met  19'53"15 BRONS
      Nico Vanrusselt en    
      Lode Raskin    
4x1500m HMaster Ploeg 3    
8D 7   ADD  met  22'46"19  
      Michel Wolfs    
4x1500m AC HSen    
8D 2   LOOI met 17'04"32 ZILVER
      Geert Schroven    
4x1500m AC HSen Ploeg 2    
8D 4   ADD met 17'46"61  
      Leroy Buttiens    

 

02.09.2018 - Groene Halve Marathon  - Hamont  
HSen/46D 3   Andries Aerts 01:20:42  4/170 Alg

 

01.09.2018 - Oversteekrun  - Lafelt    
5 km - 123 Deelnemers    
HSen/29D 2   Niels Adang 00:17:09  5 Alg
H35/12D 2   Tom Partoens 00:17:14 6 Alg
H45/14D 2   Michel Wolfs 00:19:10 14 Alg
10 km - 115 Deelnemers    
HSen/26D 2   Leroy Buttiens 00:35:35  5 Alg
H35/24D 3   Peter Vossius 00:36:20 8 Alg
  4   Nico Vanrusselt 00:37:05 9 Alg
  6   Jeroen Santermans 00:37:49 12 Alg
D35/11D 1   Mieke Gorissen 00:38:04 1 Alg
  4   Liesbet Keimes 00:46:29 5 Alg

 

31.08.2018 - Tweeloop  - Alken    
H-70j/4D 2   Niels Adang 18700m 2/83 Alg
      (met Kjell Pluquet)    

 

19.08.2018 - Stratenloop  - Gotem    
5 km - 48 Deelnemers    
Heren 2   Leroy Buttiens 00:16:37 2 Sen
  6   Peter Vossius 00:17:58 3 HMas
  13   Michel Wolfs 00:19:41 7 HMas
Dames/10D 1   Chantal Van Oosterwijck 00:20:03  
10 km - 44 Deelnemers    
D35/4D 1   Mieke Gorisssen 00:38:18 1 Alg/8
HSen/8D 5   Andries Aerts 00:37:07  
H35/11D 2   Nico Vanrusselt 00:38:03  
  3   Jeroen Santermans 00:38:46  
  4   Geert Wintmolders 00:39:50  

 

18.08.2018 - Champignonrun  - Valmeer V.C.  
5,5 km - 122 Deelnemers    
HSen/28D 3   Niels Adang 00:19:07 3 Alg
H45/16D 2   Michel Wolfs 00:21:27  
10 km - 121 Deelnemers    
D35/7D 1   Mieke Gorisssen 00:38:44  1 Alg
  3   Liesbet Keimes 00:48:26  
HSen/19D 1   Leroy Buttiens 00:35:37 5 Alg
H35/32D 3   Peter Vossius 00:37:21 9 Alg
  4   Nico Vanrusselt 00:37:46 10 Alg
  5   Jeroen Santermans 00:37:52 11 Alg

 

18.08.2018 - PK 10000m - Lanaken    
10000m - 27D     
DMas 40 1   Katleen Boeckx 42'47"21  
    GOUD    
HMas 40  1   Geert Schroven 34'07"16  
    GOUD    
  3   Lode Raskin 38'32"62  
    BRONS    

 

18.08.2018 - Meeting Memorial Jos Verstockt - Lier  
5000m JSM      
11D     Patrick Vandebosch 15'46"17  
    Nieuw PR en ADD record    

 

14.08.2018 - Avondloop  - Bocholt    
5 km - 248 deelnemers    
Mas+35/26D 4   Lode Raskin 00:18:32 9 Alg

 

14.08.2018 - Jogging  - Waremme C.H.    
10 km        
HV2/61D 2   Michel Wolfs 00:39:58 34 Alg/305D

 

13.08.2018 - Kermisloop  - Kozen    
9,5 km - 75 deelnemers    
H-40 1   Leroy Buttiens 00:32:29 2 Alg
  3   Geert Wintmolders 00:34:56 4 Alg
H+40 2   Nico Vanrusselt 00:34:58 5 Alg

 

11.08.2018 - Bierloop  - Holsbeek    
7 km - 199 deelnemers    
HSen/55D 3   Leroy Buttiens 00:23:42 3 Alg
HMasA/61D 2   Geert Wintmolders 00:27:15 7 Alg

 

10.08.2018 - Pistemeeting Mol    
2000m        
18D 10   Patrick Vandebosch 5'57"49  

 

06.08.2018 - Midzomerjogging  - Eversel    
10 km        
D/28D 1   Mieke Gorissen 00:38:38 1 Alg
H/74D 2   Leroy Buttiens 00:35:23  
  8   Jeroen Santermans 00:35:23  
  9   Nico Vanrusselt 00:38:37  

 

05.08.2018 - Negenoordrun  - Stokkem    
6 km         
37D 3   Lode Raskin 00:22:50  

 

04.08.2018 - Pistemeeting Kessel-Lo    
3000m        
      Tom Partoens 9'42"48  

 

04.08.2018 - BK 10 km weg  - Lokerenl    
10 km         
D35/24D 2   Mieke Gorissen 00:37:49 4 D Alg
      ZILVER    
H50/24D 1   Patrick Vandebosch 00:34:09  
      GOUD    

 

03.08.2018 - 10km  - Retie    
10 km         
DAlg/4D 1   Liesbet Keimes 00:49:30  
HAlg/-D 2   Jeroen Santermans 00:38:49  

 

01.08.2018 - Pistemeeting Tessenderlo    
1 mijl        
Alg 1   Geert Schroven 4'42"48  
DMas 2   Katleen Boeckx 5'59"04 P.R..

 

29.07.2018 - Pistemeeting AVT Heusden    
3000m - 14 deelnemers    
  2   Patrick Vandebosch 9'15"83 MAS 50
  4   Leroy Buttiens 9'39"81 P.R. - SEN
        1ste piste wedstrijd
  5   Niels Adang 9'43"70 SEN
  6   Tom Partoens 9'53"50 MAS 40

 

29.07.2018 - Bosloop  - Gerhaegen    
8,4 km - 303 Deelnemers    
D/82D 3   Liesbet Keimes 00:39:37  
H/221D 7   Jeroen Santermans 00:31:48  
  11   Lode Raskin 00:33:29  
13,6 km - 241 Deelnemers    
D/36D 2   Katleen Boeckx 01:00:21  
H/205D 6   Geert Schroven 00:49:16  

 

28.07.2018 - HC Borlez    
10,3 km        
V2/36D 1   Michel Wolfs 00:44:10 14/173 Alg

 

27.07.2018 - Kermisloop - Baal    
10 km        
Dames/10D 1   Mieke Gorissen 00:38:19  

 

21.07.2018 - Dwars door Kasterlee    
5,2 km        
Mas1H/17D 2   Michel Wolfs 00:21:01 5/147 Alg

 

18.07.2018 - Meeting Province de Liège    
1500m        
      Tom Partoens 4'32"73 P.R.
      Lode Raskin 5'03"73  

 

14.07.2018 - Nacht van Alken - Piste    
5000m        
      Tom Partoens 16'40"38 P.R.
      Lode Raskin 18'16"88  

 

13.07.2018 - Kiezegemse Stratenloop  - Kiezegem  
12 km - 57 Deelnemers    
D35/6D 1   Mieke Gorissen 00:49:35 1 Dame Alg
  2   Liesbet Keimes 01:02:38  
H35/12D 2   Jeroen Santermans 00:49:07 3 Alg

 

09.07.2018 - The Classic - Tessenderlo    
10 km        
D40/62D 1   Katleen Boeckx 00:40:27 4 Alg D/366D
H40/130D 1   Geert Schroven 00:33:03 12 Alg H/1178D

 

08.07.2018 - Jogging - Glabeek    
5 km        
HSen/19D 1   Niels Adang 00:18:41 1/38 Alg

 

07.07.2018 - L'Ampsinoise - Ampsin    
10,5 km        
V2/41D 2   Michel Wolfs 00:45:45 22/195 Alg

 

02.07.2018 - Jogging - Nieuwerkerken    
9,6 km - 26 Deelnemers    
D/10DAlg 1   Mieke Gorissen 00:36:58 3 Alg 
  4   Liesbet Keimes 00:46:13  
H/15DAlg 2   Jeroen Santermans 00:36:04  

 

01.07.2018 - Jogging - Thisne    
12 km         
V2/36D 3   Michel Wolfs 00:51:35 18/165 Alg

 

01.07.2018 - Flanders Cup - Merksem    
1500m         
HMas 1   Patrick Vandebosch 04:19:43 PR-CR-LR

 

27.06.2018 - PK 3000m Steeple - Tessenderlo 
3000m Steeple     
H45 1   Michel Wolfs 00:12:37 GOUD

 

24.06.2018 - Den Hoeselérrun - Hoeselt    
5 km - 499 Deelnemers    
H40/6D 4   Lode Raskin 00:18:14 16 Alg 
10 km - 323 Deelnemers     
D40/15D 2   Liesbet Keimes 00:49:12 10 Dame
H40/59D 2   Peter Vossius 00:35:52 5 Alg
  4   Jeroen Santermans 00:38:30 10 Alg

 

24.06.2018 - 10 km run - Roosendaal (NL)   
10km - 1160 Deelnemers    
D35/14D 3   Kathleen Boeckx 00:42:44 53/1160 Alg 
H35/14D 4   Geert Schroven 00:34:04 10/1160 Alg

 

23.06.2018 - La Corrida - Wanzoul    
10,4km - 220 Deelnemers    
V2/36D 1   Michel Wolfs 00:40:40 18/220 Alg 

 

22.06.2018 - Pistemeeting  ACA- Alken   
2 Mijl        
HMas40     Tom Partoens 10'28''77  

 

17.06.2018 - BK 5000m- Ninove    
5000m        
H45 5   Lode Raskin 17'58"28  
H50 1   Patrick Vandebosch 16'06"  GOUD

 

16.06.2018 - Aterstoase Jogging  - Tongeren VictorsCup
5,2 km - 340 Deelnemers    
HSEN 5   Niels Adang 00:18:05 7 Alg
H35/33D 1   Tom Partoens 00:17:52 6 Alg
H45 2   Michel Wolfs 00:20:07 15 Alg
10,4 km - 167 Deelnemers    
D35 1   Mieke Gorissen 00:40:14 1 Alg
  4   Liesbet Keimes 00:51:47  
HSEN 2   Leroy Buttiens 00:36:58 4 Alg
H35 2   Peter Vossius 00:37:40 5 Alg
  6   Nico Vanrusselt 00:39:43  
  8   Jeroen Santermans 00:40:50  

 

16.06.2018 - Dwars door Geel - Geel    
10 km  - 277 Deelnemers    
D/86 6   Katleen Boecks 00:40:35  
H/191 2   Geert Schroven 00:32:39  

 

15.06.2018 - Estafettenloop - Landen  
1 uur loop    
H+110/6D 1   Michel Wolfs 15,200m
      (& Domenico di Vito)  

 

11.06.2018 - Stratenloop - Terkoest    
5 km - 67 Deelnemers    
Hsen/19 1   Leroy Buttiens 00:16:35 1 Alg
H35/17 1   Jeroen Santermans 00:18:37  3 Alg
D/29D 4   Liesbet Keimes 00:24:02  
10 km - 77 Deelnemers    
H35/34 4   Nico Vanrusselt 00:38:13 8 Alg

 

10.06.2018 - BVV MASTERS Land.2  - Tongeren  
100m Heren      
  6   Geert Wintmolders 12''87  
1500m Heren      
  6   Nico Vanrusselt 4'42''10  
3000m Heren      
  2   Patrick Vandebosch 9'48''29  
3000m Dames      
  2   Mieke Gorissen 10'53''18 7
Heren Discus      
  10   Nico Vanrusselt 18m96  
4x400m        
  2   ADD  met : 3'54''18  
      Geert Wintmolders &    
      Nico Vanrusselt    

 

10.06.2018 - BVV MASTERS Afd 1 - Herentals  
1500m Heren      
  2   Geert Schroven 4'05''88  
3000m Dames      
  8   Katleen Boeckx 11'19''16  
4x400m Heren      
  met   Geert Schroven 4'00''96  

 

10.06.2018 - Halve Marathon - Eifel    
Halve marathon - 65 deeln    
D40/12D 2   Tomoka Sudo 01:47:04 3 Alg

 

10.06.2018 - Paalse Plasloop    
5 km - 142 Deeln    
Heren 13   Jeroen Santermans 00:18:52  

 

10.06.2018 - Crêtes Fallaisiennes    
13,3 km - 239 Deeln    
V2/40D 1   Michel Wolfs 00:58:30 16 Alg

 

09.06.2018 - Natuurloop - Zutendaal    
5 km - 80 Deelnemers    
HSen 1   Leroy Buttiens 00:16:36 1 Alg
H35 1   Jeroen Santermans 00:18:30 6 Alg
H45 1   Lode Raskin 00:18:15 4 Alg
D35/28D 1   Liesbet Keimes 00:23:49  

 

03.06.2018 - La Run Essence - Hermalle s/ Huy  
14,5 km Dames - 55 Deeln    
V1/17D 2   Tomoka Sudo 01:14:16 5 Alg

 

02.06.2018 - Wilverenrun - Waltwilder    
5 km - 212 Deelnemers    
Hsen/72D 4   Niels Adang 00:16:59 5 Alg
H35/25D 1   Tom Partoens 00:17:05 6 Alg
H45/26D 2   Lode Raskin 00:18:00 12 Alg
  3   Michel Wolfs 00:18:40 14 Alg
10 km - 141 Deelnemers    
D35/7D 1   Mieke Gorissen 00:38:33 1 Alg
  3   Liesbet Keimes 00:49:26 3 Alg
H35/30D 4   Nico Vanrusselt 00:37:30 10 Alg
  5   Jeroen Santermans 00:38:31 14 Alg

 

27.05.2018 - Bokkerijdersrun - Wellen    
5 km - 294 Deelnemers    
HSen/64D 1   Leroy Buttiens 00:16:03 1 Alg 
  2   Niels  Adang 00:17:15 5 Alg
HMas/70D 7   Michel Wolfs 00:18:55 11 Alg
10 km - 149D      
D35/16D 1   Mieke gorissen 00:37:36 1 Alg
  6   Katleen Boeckx 00:43:28  
  7   Liesbet Keimes 00:50:31  
HSen/25D 4   Leroy Buttiens 00:36:31 10 Alg
H35/37D 1   Geert Schroven 00:34:10 3 Alg
  3   Peter Vossius 00:34:58 7 Alg
  6   Nico Vanrusselt 00:37:41 15 Alg
  9   Jeroen Santermans 00:38:32 19 Alg

 

26.05.2018 - Sap Tap Run - Kerniel  
5 km      
Algemeen 3   Jeroen Santermans  

 

23.05.2018 - Pistemeeting - Tessenderlo  
800m Dames      
11D 9   Kathleen Boeckx 2'47''90 (PR)
800m Heren      
12D 3   Geert Schroven 2'02''20 1ste Mast (PR)

 

20.05.2018 - Bilzensrun - Bilzen    
5 km - 503 Deelnemers    
H45/37D 1   Lode Raskin 00:18:50 6 Alg
  2   Michel Wolfs 00:18:53 11 Alg
10 km - 200 Deelnemers    
D/48D 1   Mieke gorissen 00:38:25 1 Alg
H35/32D 1   Peter Vossius 00:35:14 5 Alg
H45/32D 1   Patrick Vandebosch 00:34:41 4 Alg
Halve Marathon - 215 Deelnemers    
H35/68D 4   Tom Partoens 01:22:05 8 Alg

 

20.05.2018 - Herk Loopt - Herk    
10 km - 146 Deelnemers    
HSen/50D 3   Leroy Buttiens 00:35:14 4 Alg
H35/44D 3   Geert Wintmolders 00:37:25 8 Alg
  4   Nico Vanrusselt 00:38:26 10 Alg

 

19.05.2018 - Les Crêtes Fallaisiennes    
11,25 km         
V2/43D 1   Michel Wolfs 00:44:34  

 

19.05.2018 - Beekhoek Jogging    
5,3 km         
Alg/49D 1   Geert Schroven 00:18:19  
10,6 km         
D/13D 2   Katleen Boeckx 00:49:10  

 

18.05.2018 - Pistemeeting ADD - Tongeren  
1000m Heren      
M35     Nico Vanrusselt 02:57:25  
3000m Heren      
M45     Lode raskin 10:31:24  

 

13.05.2018 - Meylandt Jogging  
9,3 km      
Alg/74D 5   Nico Vanrusselt 00:36:31

 

13.05.2018 - Jogging - Visé  
9,1 km      
HAlg/424D 4   Peter Vossius 00:32:32

 

13.05.2018 - 1/2 Marathon - Tilburg    
Halve marathon    
HAlg/566D 1   Geert Schroven 01:13:46 1 H35
D35/103D 2   Katleen Boeckx 01:33:53 5 Alg/334

 

12.05.2018 - Jogging - Buvingen    
5,9 km         
Alg/80D 1   Leroy Buttiens 00:18:58 1/34 StH
11 km        
Hsen/35D 5   Geert Wintmolders 00:40:57  
  12   Niels Adang 00:42:19  
V2/38D 2   Michel Wolfs  00:43:56  

 

12.05.2018 - BVV  AC Dames - 2de Land. A - Brasschaat
3000m Dames      
12D 3   Mieke Gorissen 11:08:92  

 

06.05.2018 - Genk Loopt - Genk    
10 km        
H/522D 8   Tom Partoens 00:36:29  

 

05.05.2018 - Halve Marathon - Butgenbach 
Halve marathon  
DA1/23D 4   Tomoka Sudo 01:40:30

 

05.05.2018 - Jogging - Verlaine    
10,2 km        
V2/39D 2   Michel Wolfs 00:41:07  

 

03.05.2018 - Campusrun - Hasselt    
4,5 km        
H/103D 1   Leroy Buttiens 00:15:48  
10 km        
D/170D 1   Mieke Gorissen 00:39:47  

 

01.05.2018 - Tungri Run - Tongeren    
5 km        
HSen/320D 22   Niels  Adang 00:19:18  
H+45/62D 3   Michel Wolfs 00:18:09  
10 km        
D35/42D 2   Mieke gorissen 00:37:32 2 Alg
  6   Katleen Boeckx 00:42:22  
  9   Liesbet Keimes 00:48:13  
HSen/133D 6   Leroy Buttiens 00:34:39  
H35/47D 2   Geert Schroven 00:33:07 3 Alg
  8   Peter Vossius 00:35:13  
  13   Geert Wintmolders 00:36:44  
  17   Nico Vanrusselt 00:37:53  
  23   Jeroen Santermans 00:38:12  
  57   Steven Vandingenen 00:45:22  
H45/82D 3   Patrick Vandebosch 00:33:43  9 Alg
  14   Lode Raskin 00:38:15  

 

28.04.2018 - Jogging - Couthrin    
12,2 km         
V2/50 2   Michel Wolfs 00:50:45 15/237 Alg

 

27.04.2018 - Oosteljogging - Geel    
13,5 km         
D Alg 2   Katleen Boeckx 01:01:40  
H Alg 2   Geert Schroven 00:48:00  

 

27.04.2018 - Meetshovenloopt - Betekom    
5 km         
Alg/233D 5   Tom Partoens 00:17:23 1ste M40

 

22.04.2018 - Jogging - Oleye    
10,5 km         
V2/41D 2   Michel Wolfs 00:43:25 13/220D

 

22.04.2018 - Marathon van Zurich (CH)    
Marathon      
D40/59D 6   Tomoka Sudo 03:34:31 71/427 Alg

 

22.04.2018 - Zolder Run    
9 km         
Dames/26D 9   Liesbet Keimes 00:47:45 2/4 Mas40
Heren 3   Leroy Buttiens 00:34:07 1/19 Sen
  6   Geert Wintmolders 00:35:32 3/20 Mas35
  9   Nico Vanrusselt 00:36:40 1/40 Mas40
  13   Lode Raskin 00:37:25 3/12 Mas45
  14   Jeroen Santermans 00:37:36 4/12 Mas45

 

21.04.2018- Linter loopt    
5 km  - 84 deeln.    
HMas/41D 4   Michel Wolfs 00:20:32 11 Alg

 

18.04.2018 - Pistemeeting - Tessenderlo  
5000m Dames      
5D 3   Kathleen Boeckx 20:27:45 3de Dame
(PR)
5000m Heren      
13D 2   Geert Schroven 16:08:55 1ste Master (PR)

 

15.04.2018- Jogging - Juprelle    
5,5 km  - 179 deeln.    
  3   Michel Wolfs 00:21:07 1/12 Vet2
10 km - 386 deeln.    
Ainées1/39D 7   Liesbet Keimes 00:52:24 19 D Alg
HSen/84D 8   Leroy Buttiens 00:38:00 11 Alg
  13   Geert Wintmolders 00:39:29 17 Alg
HVet1/85D 6   Nico Vanrusselt 00:41:13 26 Alg
  8   Jeroen Santermans 00:41:23 28 Alg

 

08.04.2018 - Marathon - Rotterdam    
Marathon      
H35/1660D 42   Peter Vossius 02:50:40 181/10676 Alg

 

08.04.2018 - Halve Marathon - Berlijn    
Halve Marathon    
D40/1276D 36   Linda Frankenne 01:41:14  
H50/2067D 30   Michel Wolfs 01:26:04  

 

08.04.2018 - Jogging- Geer    
10,4 km Heren    
HSen/30D 6   Geert Wintmolders 00:40:53  
HVet1/40D 4   Jeroen Santermans 00:41:53  

 

07.04.2018 - Jogging- Blégny    
10 km Dames      
Vet1/23D 1   Tomka Sudo 00:44:53 2/38D Alg

 

07.04.2018 - St-Dimpnajogging - Geel    
4,7 km Alg      
Alg/52D 3   Lode Raskin 00:16:58  
10 km Alg      
Alg/59D 2   Tom Partoens 00:35:18  

 

2.04.2017 - Pistemeeting - Diepenbeek   
5000m JSM - 5 deeln    
HMas/3D 1   Lode Raskin 18'24"15  

 

02.04.2018 - Paasjogging - Olmen    
11,720 km - 120 deeln    
DAlg/28D 3   Kathleen Boeckx 00:51:12  
HAlg/92D 1   Geert Schroven 00:40:07  

 

31.03.2018 - Europesser Osterlauf     
15,7 km        
D40/21D 4   Tomoka sudo 01:12:38 6 AlgD/111

 

25.03.2018 - Europese kampioenschap Cross M50  
5 km  Heren M50    
H50/68D 11   Patrick Vandebosch 00:18:17  

 

25.03.2018 - Venloop  - Venlo (NL)    
10 km  Heren - 5723 deeln    
H45/459D 2   Lode Raskin 00:38:18 3 Alg
1/2 Marathon - 7927 deeln    
H40/764D 18   Tom Partoens 01:20:22 150 Alg

 

24.03.2018 - Jogging  - Tienen    
10,4 km  Heren - 88 deeln    
H45/14D 2   Michel Wolfs 00:40:59 7 Alg

 

18.03.2018 - Parelloop - Brunssum (NL)    
10 km  Heren - 239 deeln    
  8   Tom Partoens 00:37:25  
  17   Lode Raskin 00:38:26  

 

18.03.2018 - Vijverrun - Heusden Zolder    
33 km         
H/171D 13   Michel Wolfs 02:26:31  

 

18.03.2018 - BK Veldloop Masters - Gesves (Namen)  
5570m  Dames     
D40/11D 6   Katleen Boeckx 00:24:40  
7070m  Heren      
H40/26D 5   Geert Schroven 00:23:56  

 

18.03.2018 -1/2 Marathon - Hapert (NL)    
1/2 marathon - 88 deeln.    
H35/14D 5   Peter Vossius 01:18:47 17 Alg

 

4.03.2018 - Veldloop  - Tessenderlo    
4770m  Dames Masters    
DMas/25D 7   Katleen Boeckx 00:21:05  
6240m  Heren Masters    
H-50/25D 5   Geert Schroven 00:21:52  

 

11.03.2018 - Selfkantlauf - Gangelt (D)    
Halve marathon    
D/34D 2   Tomoka Sudo 01:34:59 2de D40

 

4.03.2018 - Jogging - Noville-les-bois    
11,4 km        
HV3(+60)/21 1   Marc Hiemeleers 00:45:53  

 

25.02.2018 - Running off Road - Bilzen    
13,5 km Heren    
H/133D 7   Yves Kockaerts 01:00:39  

 

25.02.2018- Midwinterjogging - Hasselt    
5,4 km - 73 deeln.    
HMas/61D 4   Michel Wolfs 00:19:48 8 Alg
  6   Lode Raskin 00:20:07 10 Alg
  8   Tom Partoens 00:21:13 14 Alg
  16   Steven Vandingenen 00:25:00  
         
10 km Dames - 137 Deeln.     
DMas/88D 7   Linda Frankenne 00:46:22 11 Alg
  11   Liesbet Keimes 00:48:51 16 Alg
         
10 km Heren - 281 deeln.    
HSen/49D 7   Leroy Buttiens 00:36:31 15 Alg
HMas/216D 19   Marc Hiemeleers 00:38:56 31 Alg
  27   Jeroen Santermans 00:39:16 40 Alg

 

25.02.2018 - BK Veldloop  - Brussel    
Dames        
DSen/56D 39   Anne Sophie Slegers 00:23:16  

 

18.02.2018 - Les Collines de Cointe - Liège   
10,2 km Heren    
Vet1/97D 4   Peter Vossius 00:36:49  16/463 Alg

 

18.02.2018 - Danikerbosloop - Geelen (NL)   
10 mijl Dames      
DAlg/11D 5   Tomoka Sudo 01:29:33  

 

18.02.2018 - Veldloop  - Lommel  LCC    
5110m  Dames    
DSen/9D 4   Anne Sophie Slegers 00:20:21  
7330m  Heren Masters    
HMas45/13D 7   Michel Wolfs 00:27:34  

 

11.02.2018 - Kamp. Van Vlaanderen - Rotselaar  
6200m  Dames    
DSen/43D 35   Anne Sophie Slegers 00:25:04  
6200m  Heren Masters    
HMas45/31D 22   Lode Raskin 00:23:54  

  

04.02.2018 - PK Veldloop  - Genk      
5365m  Dames      
DSen/10D 3   Anne Sophie Slegers 00:22:13 BRONS  
DMas40/6D 3   Katleen Boeckx 00:22:53 BRONS  
7120m  Heren Masters      
HMas40/12D 1   Geert Schroven 00:25:03 GOUD  
HMas45/12D 5   Michel Wolfs 00:28:02    
  6   Lode Raskin 00:28:30    
HMas50/7D 1   Parick Vandebosch 00:24:56 GOUD  
HMas60/7D 1   Marc Hiemeleers 00:29:53 GOUD  

 

28.01.2018 - LPM Marathon - Genk    
H 6 km  - 25 deeln.    
  6   Lode Raskin 00:24:12  
H 11,5 km / 40 deeln.    
  7   Yves Kockaerts 00:47:45  
  9   Marc Hiemeleers  00:48:11  

 

28.01.2018 - Zatopek en famille - Visé    
Trail 18 km      
D/94D 2   Tomoka Sudo 01:37:56  

 

27.01.2018 - Veldloop  - Sint Truiden LCC    
5640m  Dames    
DSen/13D 5   Anne Sophie Slegers 00:23:48  
6740m  Heren Masters    
H45/18D 1   Patrick Vandebosch 00:23:19 2 Alg
  6   Michel Wolfs 00:26:07  

 

21.01.2018 - Jogging de la Cross Cup - Hannut   
10,9 km        
DAinées/14D 2   Tomoka Sudo 00:48:29 3D/30 Alg
HSen/63D 10   Geert Wintmolders 00:41:13 12H/183 Alg

 

21.01.2018 - Veldloop  - Herentals  
5170m  Dames Masters  
DMas/30D 5   Katleen Boeckx 00:20:56

 

14.01.2018 - Veldloop  - Alken  LCC    
4280m  Dames    
DSen/10D 5   Anne Sophie Slegers 00:17:36  
7100m  Heren Masters    
HMas/54D 1   Patrick Vandebosch 00:24:38 1/16 H45
  11   Michel Wolfs 00:27:11 5/16 H45

 

14.01.2018 - Trail La Trèfle Olnais - Olne  
33 km      
Dames/19D 1   Tomoka Sudo 03:05:49

 

07.01.2018 - Veldloop  - Lanaken  LCC    
5347m  Dames    
DSen/12D 6   Anne Sophie Slegers 00:23:07  
7101m  Heren Masters    
HMas/46D 9   Michel Wolfs 00:27:23 2/15 H45