Uitslagen 2020

  • Afdrukken

 credimo

 

EINDSTAND CROSSCUP 2019-2020    
SenD/15D 6   Mieke Gorissen Master  
M50/5D 2   Patrick Vandebosch 2X1ste H50

 

EINDSTAND LCC 2019-2020    
SenD/9D 6   Anne-Sophie Slegers    
MasD/10D 1   Mieke Gorissen 7X1ste DAlg
MasH-50/17D 5   Yves Kockaerts    
  7   Nico Vanrusselt    
MasH+50/16D 1 Patrick Vandebosch     6X1ste H+50
  7   Lode Raskin    
  11   Michel Wolfs    

 

08.3.2.020 - Berden Voorjaarsloop     
7,5 km - 302 deelnemers    
H50/40D 2   Lode Raskin 00:27:50  

 

01.03.2020 - Jogging du TT Tillier - Fernelmont  
5,6 km - 155 deelnemers    
StH/75D 15   Michel Wolfs 00:22:21  
11,3km - 261 deelnemers    
A1/21D 2   Linda Frankenne 00:52:15  
V1/71D 10   Koenraad Surinx 00:45:26  

 

23.02.2020 - Off Road - Bilzen    
14,8 km - 181 deelnemers    
Algemeen 59   Jessika Timmermans 01:20:05 5 Dame
  108   Liesbet Keimes 01:29:08 7 Dame

 

22.02.2020 BK MASTERS - BRUSSEL    
5000 m - Masters DAMES    
D35/23D 1   Mieke Gorissen 00:18:33 GOUD
6000 M - Masters HEREN+50    
H50/32D 2   Patrick Vandebosch 00:21:27 ZILVER
  20   Lode Raskin 00:25:01  

 

16.02.2020 - LCC Veldloop Lommel    
4760 m - MastersH+50    
H+50/33D 8   Michel Wolfs 00:19:03  
  11   Lode Raskin 00:19:17  
5790 m - Dames Junior, Senior, Master    
SenD/11D 6   Anne-Sophie Slegers 00:24:33  
MasD/14D 1   Mieke Gorissen 00:20:56 1 Alg
  7   Katleen Boeckx 00:25:30  
6650 m - MastersH-50    
MasH-50/28D 17  Yves Kockaerts 00:27:03  

 

16.02.2020 - La Promenade du Geer    
10,4 km - 151 deelnemers    
V1/44D 2   Koenraad Surinx 00:42:48  

 

16.02.2020 - Midwinterjogging - Hasselt    
5 km - 120 deelnemers    
Heren/68D 10   Jeroen Santermans 00:19:49  
10 km - 292 deelnemers    
Dames/93D 2   Linda Frankenne 00:42:04  

 

15.02.2020 - Natuurloop Lier    
25 km - 335 deelnemers    
Dames/86D 3   Tomoka Sudo 01:55:44 2 D40

 

09.02.2020 - Cross Cup Rotselaar - Vlaams Kampioenschap
6500 m - Masters+50    
H+50/23D 1   Patrick Vandebosch
           
00:22:33  GOUD VK
  14   Michel Wolfs 00:26:37  
6500 m - Dames Seniors    
SenD/55D 12   Mieke Gorissen 00:23:39 5 Belg

 

09.02.2020 - Jogging du Mayeur - Herstal    
11 km - 205 deelnemers    
V1/52D 9   Koenraad Surinx 00:45:38  

 

08.02.2020 - Jogging Ronde de Plas - Rotselaar  
10 km - 135 deelnemers    
D40/7D 1   Tomoka Sudo 00:46:22 3 Alg

 

02.02.2020 - TrailfunRuns - Genk    
22 km - 157 deelnemers    
D35/30D 3   Jessika Timmermans 01:52:07  

 

02.02.2020 - Winterjogging Hofstade    
10 km - 263 deelnemers    
H45-49/25D 2   Koenraad Surinx 00:41:13  

 

26.01.2020 - Zatopek en famille - Visé    
10,2 km - 411 deelnemers    
V1/92D 9   Jeroen Santermans 00:40:43  
A1/41D 5   Liesbet Keimes 00:48:41  

 

19.01.2020 - Veldloop Herentals    
5200 m - Dames masters    
D+35/30D 4   Katleen Boeckx 00:20:29  

 

19.01.2020 - Polar Bear Trail - Teuven    
14 km - 390 deelnemers    
Alg 59   Leroy Buttiens 01:21:19  

 

26.01.2020 - LCC Veldloop Alken    
6060 m - Dames Junior, Senior, Master-50   
DSen/13D 8   Anne-Sophie Slegers 00:27:10  
D35/6D 1   Mieke Gorissen 00:22:33 1 Alg
4560 m - Heren Masters+50    
H+50/28D 1   Patrick Vandebosch 00:15:59 1 Alg
  8   Michel Wolfs 00:18:20 2 H50
6800 m - Heren Masters-50    
H-50/19D 6   Nico Vanrusselt 00:26:54 3 H45
9060 m - Heren Seniors    
HSen/22D 11   Leroy Buttiens 00:33:30  
  16   Andries Aerts 00:34:33  

 

19.01.2020 - Annendaalloop - Posterholt (NL)  
10,5 km - 44 deelnemers    
Alg 1   Lode Raskin 00:39:08  

 

19.01.2020 - No Limitt charity Trail - Oudsbergen  
21 km - 126 deelnemers    
Dames/22D 1   Tomoka Sudo 01:39:53  

 

19.01.2020 - Crosscup Hannut    
6500 m - Dames Seniors    
DSen/42D 13   Mieke Gorissen 00:24:39 6/34Belg
6500 m - Heren Masters    
HMas50/19D 1   Patrick Vandebosch 00:23:22  
  16   Michel Wolfs 00:27:49  

 

18.01.2020 - Estafetteloop St-Truiden - duo 1u  
G+70/16D 1   Jessika Timmermans - 15275m  
      Koenraad Surinx    
D+70/11D 2   Liesbet Keimes  - 14900m  
      Linda Frankenne    
H+90/11D 2   Michel Wolfs - 16425m  
      Jeroen Santermans    
H+70/15D 4   Andries Aerts - 17350m  
      Geert Wiltmolders    

 

12.01.2020 - PK Veldloop Limburg - Tessenderlo  
5290 m - Dames Junior, Senior, Master-50   
DSen/12D 1   Mieke Gorissen 00:19:54 GOUD
D40/9D 2   Kathleen Boeckx 00:23:02 ZILVER
  8   Hilde Schroven 00:25:37  
4850 m - Heren Masters+50    
H+50/4D 1   Patrick Vandebosch 00:17:27 GOUD
  3   Lode Raskin 00:19:40 BRONS
  4   Michel Wolfs 00:20:11  
6350 m - Heren Masters-50    
H40/11D 1   Geert Schroven 00:22:50 GOUD
H45/6D 2   Tom Partoens 00:24:59 ZILVER

 

12.01.2020 - Corrida de Franc-Waret    
10 km - 276 deelnemers    
V1/52D 2   Koenraad Surinx 00:40:05  

 

05.01.2020 - Jogging Wanzois de l'an neuf   
11 km - 477 deelnemers    
V1/106D 4   Jeroen Santermans 00:43:33  
  8   Koenraad Surinx 00:46:02  

 

05.01.2020 - LCC VELDLOOP LANAKEN    
5060 m - Dames Junior, Senior, Master-50    
DSen/14D 9   Anne-Sophie Slegers 00:21:44  
  12   Jessika Timmermans 00:24:22  
DMas-50/11D 1   Mieke Gorissen 00:18:37 1 Alg
4774 m - Heren Scholier, Master+50    
HMas+50/23D 1   Patrick Vandebosch 00:16:49 1 Alg
  10   Lode Raskin 00:19:18  
  12   Michel Wolfs 00:19:26  
6689 m - Heren Junior, Master-50    
HMas-50/29D 14   Nico Vanrusselt 00:26:21 2 H45