147838
Vandaag
Gisteren
Deze week
Totaal Bezoekers
104
153
924
147838

Uitslagen 2016

De uitslagen van 2015 bevinden zich onder "Uitslag" in de balk hierboven

 

Eindstand HASPENGOUW CHALLENGE :
criterium van 15 wedstrijden
         
UITSLAG Dames Algemeen  HC    
  2   Linda Frankenne 2de D35  
  4   Jill Pauwels 2de DSen  
  10   Henriette Plevoets 4de D45  
         
UITSLAG Heren Algemeen  HC    
  1   Geert Wintmolders 1ste HSen
  4   Chris Wouters 2de H45  
  10   Marc Hiemeleers 2de H55  
  11   Lode Raskin 4de H45  
  12   Peter Vossius 2de H35  
  14   Yves Kockaerts 4de H35  
  19   Steven Vandingenen 7de H35  

 

Eindstand VICTOR'S CUP 2016 : criterium van 8 wedstrijden
         
DSen/70D 1   Jill Pauwels 6 wedstr.  
D+35/61D 6   Linda Frankenne 2 wedstr.  
D+55/17D 2   Henriette Plevoets 7 wedstr.  
         
HS/234D 14   Geert Wintmolders 2 wedstr.  
H35/179D 9   Peter Vossius 3 wedstr.  
  10   Yves Kockaerts 3 wedstr.  
  11   Edward Vanhove 5 wedstr.  
  13   Chris Wouters 2 wedstr.  
  16   Geert Schroven 2 wedstr.  
H45/158D 19   Peter Bellen 2 wedstr.  
  28   Ronny Fillée 1 wedstr.  
  46   Lode Raskin 1 wedstr.  
H55/98D 1   Marc Hiemeleers 6 wedstr.  

 

27.12.2016 - Kerstcorrida Meeuwen    
Speedrun 5 km400: elitewedstrijd (22 Deeln.)  
  16   Patrick Vandebosch 00:16:53  
5,150 km Dames (168 Deeln.)    
  8   Anne-Sophie Slegers 00:21:19 6de Sen
10 km algemeen (508 Deeln.)    
Mas/246D 1   Geert Schroven 00:32:54 4de Alg
  5   Ronny Fillée 00:34:30 11de Alg
  13   Peter Bellen 00:36:24 26ste Alg
  20   Yves Kockaert 00:37:17 37ste Alg
Sen/147D 10   Geert Wintmolders 00:36:16 24ste Alg

 

18.12.2016 - Kerstrun As    
10 km ( 97 Deeln.)    
Heren 1   Chris Wouters 00:34:28 1ste Vet1
  5   Peter Bellen 00:37:03 2de Vet2

 

18.12.2016 - LCC Dilsen    
5220 m Senior Dames    
Sen/14D 8   Anne-Sophie Slegers 00:22:53  
6570m Master Heren    
Mas/42D 2   Patrick Vandebosch 00:22:20 1ste H45/12D
  8   Ronny Fillée 00:24:15 2de H45
  11   Chris Wouters 00:25:04 3de H45
  14   Yves Kockaert 00:25:26 10de H35/19D
  16   Lode Raskin 00:25:52 4de H45

 

11.12.2016 - Kerstcorrida Zoutleeuw    
10 km Heren (102 Deeln.)    
  3   Chris Wouters 00:37:43  

 

11.12.2016 - Bestorming van Alden Biesen   
6 km Dames (65 Deeln.)    
  1   Anne-Sophie Slegers 00:27:39  
10 km Heren (232 Deeln.)    
  4   Peter Vossius 00:35:57  
10 miles Heren (251 Deeln.)    
  27   Ronny Fillée 01:09:49  

 

11.12.2016 - Veldloop L'Avant Sylvestre Cross Reusel-Eksel
H35/17D 1   Geert Schroven 00:26:20  

 

04.12.2016 - LCC Bree    
5200 m Senior Dames    
Sen/16D 11   Anne-Sophie Slegers 00:22:44  
6585 m Master Heren    
Mas/53D 2   Patrick Vandebosch 00:22:27 1ste H45/16D
  9   Ronny Fillée 00:23:19 3de H45
  19   Chris Wouters 00:24:33 6de H45
  22   Yves Kockaerts 00:24:55 15de H35/27D
  27   Lode Raskin 00:25:37 9de H45

 

27.11.2016 - Halve Marathon Ell - Nl    
21,1 km        
H45/31D 7   Peter Bellen 01:25:18  
H55/24D 1   Marc Hiemeleers 01:22:42  

 

27.11.2016 - LCC Genk    
5317 m Senior Dames    
Sen/15D 10   Anne-Sophie Slegers 00:24:22  
6877 m Master Heren    
Mas/53D 2   Patrick Vandebosch 00:23:49 1ste H45/21
  8   Chris Wouters 00:24:49 4de H45
  9   Ronny Fillée 00:24:52 5de H45
  22   Yves Kockaert 00:26:38 14de H35/24
  28   Lode Raskin 00:27:20 10de H45
  36   Steven Vandingenen 00:28:24 19de H35

 

20.11.2016 - Scholten Awater Zevenheuvenloop (NL)  
15 km        
H50/2150 1   Patrick Vandebosch 00:51:58  69ste Alg/16133

 

13.11.2016 - LCC Neerpelt    
5160 m Junior, Senior & Master Dames    
Sen/15D 13   Anne-Sophie Slegers 00:23:16  
Mas/25D 19   Henriette Plevoets 00:27:49 4de D55
6850 m Junior & Master Heren    
Mas/61D 9   Peter Vossius 00:24:28 8ste H35
  11   Ronny Fillée 00:24:46 2de H45
  24   Chris Wouters 00:26:17 7de H45
  34   Lode Raskin 00:27:33 11de H45

 

13.11.2016 - Les 4 Cimes du Pays de Herve - Battice  
33 km (512 Deeln.)    
  48   Marc Hiemeleers 02:29:42 3de/88 Vet 3

 

11.11.2016 - Sint-Martenloop Houthalen    
15 km Heren (10 Deeln.)    
  2   Jeroen Vandebrouck 00:52:27 2de Sen.
  3   Chris Wouters 00:53:21 1ste Master
  4   Nick Gijbels 00:55:34 3de Sen.
10 km Heren ( 27 Deeln. )    
  2   Ronny Fillée 00:34:28 1ste Master
  4   Geert Wintmolders 00:34:43 2de Sen.
  8   Steven Van Dingenen 00:38:48 2de Master

 

06.11.2016 - LCC Tongeren    
5500 m Junior, Senior & Master Dames    
Sen/18D 12   Anne-Sophie Slegers 00:24:07  
Mas/30D 24   Henriette Plevoets 00:26:53 5de D55
6890 m Junior & Master Heren    
H45/18D 1   Patrick Vandebosch 00:21:57 1ste Alg.
  3   Guido Boghe 00:24:05  
  6   Lode Raskin 00:24:52  
H35/20D 5   Peter Vossius 00:23:01  

 

06.11.2016 - Cross Cup Mol    
6200 m Master Heren (68 Deeln.)    
  16   Chris Wouters 00:22:37 6de H45
  18   Ronny Fillée 00:22:59 7de H45
9200 m Senior Heren (50 Deeln.)    
  45   Jeroen Vandebrouck 00:33:11  

 

05.11.2016 - Zilvermeerloop MOL    
5 km Heren (75 Deeln.)    
  5   Chris Wouters 00:17:01 2de H45
10 km Heren (105 Deeln.)    
  7   Nick Gijbels 00:36:16  

 

16.10.2016 - De Kerkenloop van Kortessem - HC   
5 km (145 Deeln.)    
HM/46D 3   Ronny Fillée 00:17:29 4de Alg.
  6   Lode Raskin 00:18:47 9de Alg.
15 km ( 186 Deeln.)    
D35/15D 8   Inge Jeurissen 01:22:18  
D45/17D 12   Henriette Plevoets 01:22:51  
HSen/18D 2   Geert Wintmolders 00:57:49 10de Alg.
H35/40D 1   Geert Schroven 00:54:43 4de Alg.
  2   Peter Vossius 00:56:14 6de Alg.
  10   Steven Van Dingenen 01:04:36  
H45/46D 1   Patrick Vandebosch 00:52:58 2de Alg.
  3   Chris Wouters 00:55:54 5de Alg
  6   Guido Boghe 00:59:10  
  9   Peter Bellen 01:01:25  
  19   Lode Raskin 01:08:38  
  26   Ronny Fillée 01:11:54  
H55/42D 1   Marc Hiemeleers 00:59:59  
  22   Eric Martens 01:17:28  
         

 

09.10.2016 - Marathon van Eindhoven    
   Tellend voor het Belgisch Kampioenschap
H55 1   Marc Hiemeleers 02:56:41 1ste Alg.
      Belgische Kampioen    

 

09.10.2016 - Dwars door Hasselt - Hasselt     
10 km (2576 Deeln.)       
DSen/443D 28   Anne Sophie Slegers 00:47:30  
D40/123D 9   Inge Jeurissen 00:49:34  
HSen/743D 7   Geert Wintmonders 00:34:58 11de Alg.
H35/273D 2   Peter Vossius 00:34:35 9de Alg.
H45/163D 4   Lode Raskin 00:37:03 28ste Alg.
H50/133D 1   Patrick Vandebosch 00:32:28 4de Alg.
15 km (1770 Deeln)      
D35/56D 12   Judith Aurich 01:17:31  
HSen/512D 12   Jeroen Vandebrouck 00:51:03  
H35/231D 32   Steven Vandingenen 01:01:29  
H+45/168D 2   Chris Wouters 00:52:41  
  5   Peter Bellen 00:55:58  

 

01.10.2016 - Ambiorixrun - Tongeren    
9 km        
DSen/6D 1   Jill Pauwels 00:42:19  
D55/5D 3   Henriette Plevoets 00:47:55  
HSen/28D 4   Nick Gijbels 00:33:33  
  6   Geert Wintmolders 00:33:47  
H35/36D 3   Geert Schroven 00:32:08  
  4   Peter Vossius 00:32:45  
H55/28D 1   Marc Hiemeleers 00:35:07  

 

25.09.2016 - Maasrun - Lanaken    
10 miles        
DM/33D 1   Linda Frankenne 01:14:35  
H35/24D 15   Steven Van Dingenen 01:20:36  
H60/12D 9   Eric Martens 01:28:03  
10 KM        
HM/156D 1   Chris Wouters 00:36:57  

 

24.09.2016 - KVV & PKL Piste - Wervik (FLAC)   
5000 m        
H50+/18D 1   Patrick Vandebosch 16:24:28  
      1.KVV en 1.PKL    
H35tot45 15   Lode Raskin 18:25:02  
      1.PKL    
1500 m        
H45-H50 2   Patrick Vandebosch 04:33:17  
13D     H50: 1.KVV en 1.PKL    
  3   Ronny Fillee 04:33:89.  
      H45: 2.KVV en 1.PKL    
  12   Lode Raskin 05:07:84.  

 

18.09.2016 - Brouwerijloop - Alken HC  
10 km      
Dsen/6D 3   Jill Pauwels 00:44:40
D+35/7D 2   Linda Frankenne 00:43:01
D+45/4D 4   Henriette Plevoets 00:51:44
HSen/13D 4   Geert Wintmolders 00:36:20
H+35/20D 3   Peter Vossius 00:35:58
H+45/21D 2   Chris Wouters 00:35:26
  3   Peter Bellen 00:37:01
  4   Guido Boghe 00:37:07
  6   Lode Raskin 00:39:18
H+55/26D 1   Marc Hiemeleers 00:37:00
  19   Eric Martens 00:49:52

 

11.09.2016 - Teussersjogging - Bertem    
10 km        
HV1/23D 1   Chris Wouters  00:38:53 4de Alg/131

 

11.09.2016 - Meeting - Diepenbeek  
5000 m      
H Alg/7D 1   Patrick Vandebosch 16:21:09
  5   Lode Raskin 18:49:20

 

11.09.2016 - Terrasjogging - Bilzen    
10 km        
H+35/27D 7   Steven Van Dingenen 00:43:45  
  13   Edward Vanhove 00:47:53  
H+55/28D 1   Marc Hiemeleers 00:40:11  
DSen/5D 3   Jill Pauwels 00:49:18  
D+55/4D 4   Henriette Plevoets 00:54:35  

 

11.09.2016 - Sap Rap Run - Kerniel  
9 km      
H Alg 1   Peter Vossius  
D Alg 1   Jill Pauwels  

 

11.09.2016 - Meeting RFCL  
3000 m      
HSen 2   Nick Gijbels 09:00:43

 

10.09.2016 - Schootse Parochiejogging    
4,4 km        
HAlg/74D 4   Chris Wouters 00:15:22  

 

10.09.2016 - Monumenterun - St-Truiden    
10 km        
Dames 3   Linda Frankenne 00:46:41  
  13   Jill Pauwels 00:56:04  
Heren     Peter Vossius, Geert Wintmolders,  
        Lode Raskin, Steven Van Dingenen, Eric
      Martens: voor de fun    

 

07.09.2016 - Meeting - Tessenderlo  
Twee Mijl    
H+50 1   Patrick Vandebosch 09.49.47
      Nieuw Belgisch Record  

 

04.09.2016 -  Memorial Rik Clerickx - Linkhout  
4,5 km (66 deeln.)    
  3   Chris Wouters 00:15:49 1ste Master
9,5 km  (94 deeln.)    
  11   Lode Raskin 00:37:32 4/21 H+45
10 miles  (34 deeln.)    
  14   Steven Vandingenen 01:14:25  

 

04.09.2016 -  Groene Halve Marathon - Hamont  
21,1 km  (147 deeln.)    
H+50 3   Marc Hiemeleers 01:20:53 11de Alg.

 

03.09.2016 -  KWB  - Heusden-Zolder    
10 km         
  1   Ronny Fillée   1ste Alg.
  2   Geert Schroven    

 

03.09.2016 -  Oversteekrun - Lafelt-Riemst    
10 km  (136 deeln.)    
DSen/9D 1   Jill Pauwels 00:48:02  
D+55/2D 2   Henriette Plevoets 00:57:36  
H+35/26D 2   Peter Vossius 00:38:32 5de Alg.
  12   Edward Vanhove 00:49:28  

 

02.09.2016 - Estafettenloop - Alken (100 duo's)  
1 uur loop      
D+90 2   Henriette Plevoets & 13,600m  
      Nicki Schepers    
H+90 1   Patrick Vandebosch 18,472m 3de Alg.
      Pascal Van Marcke    
  2   Peter Bellen & 16,615m  
      Lode Raskin    

 

21.08.2016 -  Gotem HC    
5 km  Dames (17 deeln.) Ladies Classic    
DSen/6D 3   Jill Pauwels 00:22:51 6de Alg.
D+35/6D 3   Linda Frankenne 00:20:26 4de Alg.
D+45/5D 4   Henriette Plevoets 00:26:25  
10 km  Heren (80 deeln.) Grote Prijs Freddy Feytons  
H+35/19D 1   Peter Vossius 00:35:49 6de Alg.
  2   Chris Wouters 00:36:35 8ste Alg.
  9   Steven Vandingenen 00:42:21  
H+45/18D 4   Lode Raskin 00:39:19 18de Alg.
H+55/23D 1   Marc Hiemeleers 00:38:50 15de Alg.
  17   Eric Martens 00:49:44  

 

15.08.2016 - Grote Prijs Roger Luyckx - Kozen HC  
11,7 km         
DSen/6D 4   Jill Pauwels 00:55:23  
D+35/8D 2   Linda Frankenne 00:50:18  2de Alg.
D+45/6D 4   Henriette Plevoets 01:01:27  
HSen/31D 3   Geert Wintmonders 00:42:42  
H+35/29D 2   Peter Vossius 00:42:02  
  3   Chris Wouters 00:42:35  
  12   Steven Vandingenen 00:50:41  
H+45/25D 4   Peter Bellen 00:44:45  
  7   Lode Raskin 00:46:27  
H+55/22D 1   Marc Hiemeleers 00:45:46  

 

07.08.2016 - Jogging  - Tilff  
5 km      
250D 1   Peter Vossius 00:21:45:9

 

06.08.2016 - PK 10000m Lommel  
10000m      
  1   Peter Bellen 37:50.58
  2   Lode Raskin 38:42.91

 

06.08.2016 - Jogging  - Flemalle    
9 km        
V3(+60)/19 2   Marc Hiemeleers 00:36:14  

 

05.08.2016 - Estafettechallenge  - Zoutleeuw
Dames +90    
3D 2   Henriette Plevoets & 13272m
      Niki Schepers  
Gemengd +70    
9D 3   Jill Pauwels & 14177m
      Steven Vandingenen  
Heren +90    
5D 4   Max Knapen &  14071m
      Gilbert Permentier  

 

01.08.2016 - Midzomer Jogging - Eversel    
5 km Dames (47 Deeln)    
  5   Anne Sophie Slegers 00:24:21  
5 km  Heren (76 Deeln)    
  3   Ronny Fillée 00:18:06  
  14   Nick Gijbels 00:20:17  
10 km Dames (33 Deeln)    
  1   Linda Frankenne 00:39:40  
  3   Jill Pauwels 00:45:17  
10 km Heren (134 Deeln)    
  24   Steven Vandingenen 00:41:50  
  73   Eric Martens 00:48:34  

 

31.07.2016 - Bosloop - Gerhagen    
4,2 km  (263 Deeln)    
  9   Nick Gijbels 00:14:25  
8,4 km (440 Deeln)    
  7   Jeroen Vandebrouck 00:29:28  
  8   Chris Wouters 00:29:38  
  12   Peter Vossius 00:30:30  

 

30.07.2016 - Meeting voor Mon    
3000m        
      Jeroen Vandebrouck 09:10.63  
      Patrick Vandebosch 09:11.36  
      Nick Gijbels 09:14.80  

 

29.07.2016 - Stratenloop - Wenduine    
10 km        
282 D 18   Lode Raskin 00:44:34  

 

29.07.2016 - Jogging - Spa-Francorchamps   
14 km        
D/55D 1   Linda Frankenne 00:58:45 1ste Dame Alg.
        27/271 Alg.
HSen/130D 6   Geert Wintmonders 00:52:54 9/271 Alg.

 

09.07.2016 - Jogging van Mielen boven Aalst   
11,7 km        
DSen/15D 1   Linda Frankenne 00:46:18 1ste Alg./45D
MasV3/29D 1   Marc Hiemeleers 00:44:07  

 

04.07.2016 - Jogging - Nieuwerkerken HC   
4 km         
Dames 4   Anne Sophie Slegers 00:00:00  
10 km        
DSen/8D 4   Jill Pauwels 00:45:06  
D+35/9D 2   Linda Frankenne 00:39:02  
D+45/6D 4   Henriette Plevoets 00:50:19  
HSen/30D 1   Geert Wintmonders 00:35:43  
H+35/30D 3   Peter Vossius 00:35:17  
  10   Steven Vandingenen 00:39:40  
H+45/23D 2   Ronny Fillée 00:34:22  
  5   Lode Raskin 00:37:51  
H+55/23D 1   Marc Hiemeleers 00:37:32  

 

03.07.2016 - Jogging de St-Martin  - Thisnes   
12 km (239 Deeln)    
H40/58D 6   Peter Bellen 00:49:22  
H50/21D 1   Marc Hiemeleers 00:51:27  

 

26.06.2016 - Weefbergrun - Testelt    
4 km        
Heren/40D 1   Chris Wouters 00:14:08 1ste Alg.

 

25.06.2016 - La Corrida de Wanzoul  - Wanzoul  
10,430 km (262 Deeln)    
H50/47D 7   Max Knapen 00:46:07 V2 - 46ste Alg.
H60/18D 1   Marc Hiemeleers 00:44:42 V3 - 37ste Alg.

 

25.06.2016 - Dwars door Zonhoven  - Zonhoven  
10 km (42 Deeln)    
Dames 1   Linda Frankenne 00:40:13  

 

19.06.2016 - Dwars door Geel  - Geel    
10 km (223 Deeln)    
H30 4   Geert Wintmolders 00:35:21 13de Alg.
H35 1   Geert Schroven 00:32:39 3de Alg.
H45 1   Chris Wouters 00:32:46 4de Alg.

 

17.06.2016 - Ramselse Routeloop  - Ramsel   
10 km (251 Deeln)    
H45/139D 1   Chris Wouters 00:33:37 6de Alg.

 

13.06.2016 - Terkoest - Alken    
10 km (54 Deeln)    
Dames        
D/11D 1   Linda Frankenne 00:42:39  
Heren (43 Deeln)    
H+35 2   Chris Wouters 00:36:24 3de Alg.
  3   Peter Bellen 00:38:26 5de Alg.
H+50 3   Marc Hiemeleers 00:39:45 8ste Alg.

 

12.06.2016 - Jeezekesloop - Wezenmaal    
10 km        
378D 2   Chris Wouters 00:35:04 2de Alg.

 

11.06.2016 - Aterstoase Jogging - Tongeren   
5,2 km (251 Deeln)    
DSen/46D 3   Anne Sophie Slegers 00:23:11  
H+45/36D 4   Max Knapen 00:20:51  
10,6 km (166 Deeln)    
DSen/10D 2   Jill Pauwels 00:48:03  
D+35/7D 3   Linda Frankenne 00:43:32 3de Alg.
D+55/8D 5   Henriette Plevoets 00:55:15  
H+35/28D 1   Chris Wouters 00:35:48 1ste Alg.
  15   Edward Vanhove 00:48:59  
H+55/34D 1   Marc Hiemeleers 00:40:27 9de Alg.

 

10.06.2016 - Kruistocht Blauberg  - Herselt   
5,2 km        
405D 2   Chris Wouters 00:17:14 2de Alg.

 

05.06.2016 - Bokkerijdersrun - Wellen HC    
5 km (135 Deeln)    
HMas/42 1   Peter Vossius 00:16:51 1ste Alg.
  6   Max Knapen 00:19:28  
10 km (126 Deeln)     
DSen/9D 4   Jill Pauwels 00:44:41 8ste Alg.
D+35/8D 2   Linda Frankenne 00:40:40 3de Alg.
D+45/6D 3   Henriette Plevoets 00:53:54  
HSen/21D 4   Geert Windmolders 00:36:10 6de Alg.
H+35/28D 2   Peter Vossius 00:37:21 10de Alg.
  6   Steven Van Dingenen 00:39:45  
H+45/33D 8   Lode Raskin 00:40:11  
H+55/20D 1   Marc Hiemeleers 00:38:03 13de Alg.

 

05.06.2016 - Beiwegloop  - Scherpenheuvel   
9 km        
  2   Chris Wouters 00:29:52 2de Alg.

 

04.06.2016 - Jogging van MAC - Machelen   
9800m (119 Deeln)    
HVA1 1   Chris Wouters 00:34:32 1ste Alg.

 

04.06.2016 - Willer Run - Wilderen  
5 km        
DSen/32D 3   Anne Sophie Slegers 00:21:30  
H+45/13D 3   Max Knapen 00:18:21  
10 km        
H+45/40D 3   Peter Bellen 00:37:39  
H+55/23D 1   Marc Hiemeleers 00:38:35  

 

28.05.2016 - 2000m JSM HEREN - Genk    
2000m        
  1   Jeroen Vandebroek

05:51:20

1ste Sen
  4   Nick Gijbels  05:53:51 3de Sen
  9   Patrick Vandebosch  06:01:37 1ste Mas50

 

28.05.2016 - Bekkevoortloop - Bekkevoort    
5 km        
  1   Chris Wouters 00:16:57  

 

27.05.2016 - Bergomloop - Herselt    
10 km (138 Deeln)    
M35 1   Geert Schroven 00:35:26 3de Alg.
M40 1   Chris Wouters 00:34:30 5de  Alg.

 

25.05.2016 - Stratenloop - Hoogstraten    
8,85 km (299 Deeln)    
M40/23D 2   Chris Wouters 00:29:55 8ste Alg.

 

22.05.2016 - Bilzen Run - Bilzen      
5 km (453 Deeln)      
H+45/29D 1   Lode Raskin 00:18:32 8ste Alg.  
  3   Max Knapen 00:19:37 14de Alg.  
10 km (187 Deeln)      
H35/41D 2   Steven Vandingenen 00:40:06 15de Alg.  
15 km (1149 Deeln)      
Dsen/6D 3   Anne Sophie Slegers 01:26:06    
D+35/7D 1   Linda Frankenne 01:03:50    
H+35/45D 1   Chris Wouters 00:52:38 2de Alg.  
  21   Edward Vanhove 01:11:32    
H+45/35D 2   Patrick  Vandebosch 00:53:34 6de Alg.  
  35   Ronny Fillée 01:26:06    
H+55/22D 1   Marc Hiemeleers 00:58:50 5de Alg.  

 

22.05.2016 - Meeting Duffel Flanders Classic  
3000 m        
18D 3   Jeroen Vandebrouck 09:17:10  

 

21.05.2016 - Herk Loopt - Herk-de-Stad    
10 km        
Dames 8   Henriette Plevoets 00:51:21  

 

21.05.2016 - Sap Rap Kerniel- Borgloon    
4,5 km        
Dames 1   Jill Pauwels 00:24:38  
9 km        
Dames 1   Jill Pauwels 00:45:11  

 

20.05.2016 - Averytusjogging- Hallaar    
11 km        
210D 1   Chris Wouters 00:36:52  

 

16.05.2016 -Boseindrun - Neerpelt    
10 km (93 deeln)    
D+35/20D 2   Henriette Plevoets 00:49:54  
15 km (31 deeln)    
H/14D 12   Eric Martens 01:18:23  

 

16.05.2016 -Pinkstermaandagloop  - Opglabeek  
5 km        
H/83D 2   Peter Vossius 00:16:50  
10 km        
H/76D 6   Lode Raskin 00:38:40  

 

14.05.2016 - Lentejogging - Zonhoven HC    
5 km        
D 4   Anne Sophie Slegers 00:23:35  
H 3   Ronny Fillée 00:17:41  
  5   Peter Vossius 00:18:16  
10 km        
DSen/5D 3   Jill Pauwels 00:44:14  
D+35/8D4 1   Linda Frankenne 00:40:05 1ste Alg. D
D+45/5D 5   Henriette Plevoets 00:51:41  
HSen/21D 12   Geert Windmolders 00:40:47  
H+35/23D 1   Chris Wouters 00:34:25  
  4   Steven Vandingenen 00:39:28  
  17   Edward Vanhove 00:45:50  
H+45/20D 2   Lode Raskin 00:38:05  
H+55/22D 2   Marc Hiemeleers 00:38:09  

 

13.05.2016 - Dwars door de Abij- Tongerlo    
12 km        
69D 2   Chris Wouters 00:42:48  

 

08.05.2016 - Jogging- Scherpenheuvel    
11 km        
35D 1   Chris Wouters 00:41:28  

 

08.05.2016 - Genk Loopt - Genk HC    
5 km        
H/446D 6   Peter Vossius 00:16:48  
10 km        
D/243D 3   Linda Frankenne 00:40:20  
H/657D 32   Steven Vandingenen 00:40:20  

 

06.05.2016 - Demerjogging - Langdorp    
9,6 km        
132D 2   Chris Wouters 00:34:36  
         

 

04.05.2016 - Avondjogging - Wechelderzande  
12 km        
50 D 1   Chris Wouters 00:41:51  
         

 

 

01.05.2016 - Tungri Run - Tongeren HC    
5 km        
DSen/88D 11   Anne Sophie Slegers 00:22:59  
H+45/55D 2   Marc Knapen 00:20:04  
10 km        
DSen/39D 4   Jill Pauwels 00:41:44  
D+35/31D4 4   Linda Frankenne 00:38:53  
D+45/30D 13   Henriette Plevoets 00:49:15  
HSen/128D 11   Geert Windmolders 00:33:53  
H+35/95D 5   Geert Schroven 00:32:11  
  7   Chris Wouters 00:32:34  
  9   Peter Vossius 00:34:15  
  19   Steven Vandingenen 00:38:03  
H+45/79D 2   Ronny Fillée 00:32:30  
  6   Peter Bellen 00:35:34  
  9   Lode Raskin 00:36:34  
H+55/50D 1   Marc Hiemeleers 00:36:06  
  20   eric Martens 00:46:28  

 

16.04.2016 - Linter Loops - Linter HC    
8 km        
Dames 3   Anne-Sophie Slegers 00:37:35  
12 km - HC      
DSen/2D 2   Jill Pauwels 00:55:37  
D35/7D 2   Linda Frankenne 00:52:19  
D45/7D 5   Henriette Plevoets 01:06:11  
HSen/17D 2   Geert Windmolders 00:44:51  
H+35/20D 1   Chris Wouters 00:44:00  
  7   Steven Vandingenen 00:51:58  
H+45/28D 6   Lode Raskin 00:48:42  

 

10.04.2016 - Jogging  - Gijmel    
10,5 km        
H/139D 3   Chris Wouters 00:36:24  

 

10.04.2016 - Marathon - Rotterdam (NL)    
D35/388 19   Linda Frankenne 03:26:19 1922/12811
DSen/930 149   Jill Pauwels 03:46:34 4044/12811

 

10.04.2016 - Loonse Jogging - Borgloon HC   
5 km        
DSen/8D 1   Anne-Sophie Slegers 00:22:53  
10 km        
D+45/10D 7   Henriette Plevoets 00:53:17  
HSen/23D 4   Geert Windmolders 00:37:55  
H+35/16D 1   Chris Wouters 00:35:33 3de Alg.
  3   Peter Vossius 00:37:30  
  4   Peter Bellen 00:39:39  
  8   Steven Vandingenen 00:42:39  
H+45/22D 4   Lode Raskin 00:41:18  
H+55/21D 1   Marc Hiemeleers 00:39:06  

 

02.04.2016 - Sint Dimpnajogging - Geel    
5 km        
H Sen/8D 3   Nick Gijbels 00:17:19 4de Alg.
10 km        
H35/12D 1   Chris Wouters 00:36:24  

 

02.04.2016 - Grensloop - Ruesel-Arendonk (NL)  
10 miles        
H35/11D 4   Geert Schroven 00:56:52  

 

29.03-03.04.2016 - 11th European Masters Athletics Championships Indoor - Ancona (I)

H45 - 1500m        
15D 10   Ronny Fillée 04:39"96 1/5 eerste reeks  
H50 - 3000m        
20D 5   Patrick Vandebosch 09:26"03    
           
Cross Country M45-M50-M55 - Ancone (I)      
5 km          
H50/33D 2   Patrick Vandebosch 00:17:29 7de Alg/83  
H45/25D 12   Ronny Fillée 00:18:09 22ste Alg/83  

  

28.03.2016 - Paasjogging - Olmen    
20 km        
D/7D 2   Linda Frankenne 01:27:37  

 

20.03.2016 - Kempen Run - Hapert (NL)    
1/2 marathon      
HM35/19D 3   Geert Schroven 01:13:14  

 

20.03.2016 - Vijverrun - Heusden Zolder HC
12 km        
DSen/12D 9   Anne-Sophie Slegers 01:04:44  
D+45/28D 8   Henriette Plevoets 01:01:26  
HSen/29D 2   Jeroen Vandebroek 00:40:11  
  3   Geert Windmolders 00:43:06  
H+35/61D 1   Chris Wouters 00:41:04  
  4   Peter Bellen 00:44:49  
  25   Steven Vandingenen 00:54:28  
H+45/61D 8   Lode Raskin 00:48:37  
H+55/38D 1   Marc Hiemeleers 00:44:57  
  20   Eric Martens 00:59:37  
33 km        
Dmas/30 1   Linda Frankenne 02:34:52 2de Alg./31D

 

12.03.2016 - BK INDOOR - Gent    
1500m         
M40/7D 5   Ronny Fillée 04:36:09  
      1ste PK Limburg    
M50/11D 2   Patrick Vandebosch 04:33:85  
      1ste PK Limburg    

 

06.03.2016 - BK Masters - Dour    
6 km (83 Deeln.)    
M35/23D 12   Geert Schroven 00:24:06  
M40/23D 6   Ronny Fillée 00:24:51  
4,5 km (75 Deeln.)    
M50/26D. 2   Patrick Vandebosch 00:18:00  

 

21.02.2016 - Veldloop LCC  - Lommel    
5110m Dames Master     
D+35/12D 3   Linda Frankenne   4de Alg
  9   Inge Jeurissen    
7370m Heren Masters    
H+35/23D 6   Ronny Fillée    
  7   Chris Wouters    

 

21.02.2016 - Midwinterjogging - Kiewit    
5 km (114 Deeln.)    
Dsen/10 2   Jill Pauwels 00:21:36  
Hmas/40D 3   Peter Vossius 00:16:49  
10 km (325 Deeln.)    
DSen/26D 3   Jill Pauwels 00:46:37  
DMas/76D 17   Judith Aurich 00:52:45  
  22   Henriette Plevoets 00:54:13  
HSen/40D 3   Nick Gijbels 00:36:09  
  6   Geert Windmolders 00:38:00  
HMas/179D 1   Geert Schroven 00:35:05  
  8   Peter Bellen 00:38:28  
  11   Marc Hiemeleers 00:39:06 1/47 HMas+55

 

14.02.2016 - Cross Cup en Vlaams Kampioenschap - Rotselaar
4200m Masters Heren +35  (69 Deeln.)     
M35/21D 8   Geert Schroven    
M40/25D 8   Ronny Fillée    
4200 Masters Heren +50 (68 Deeln.)    
M+50/68D 2   Patrick Vandebosch   2de VK
9700 m Sen Heren  (37 Deeln.)    
HSen/37D 28   Jeroen Vandebrouck   17de/26 VK
2700m Korte Cross Heren (64 Deeln.)    
  61   Nick Gijbels   51ste/53 VK

 

14.02.2016 - Le MJ Sport  - Alleur    
11 km (319 Deeln)    
HSen/83 12   Geert Wintmolders 00:41:10 16de Alg.
21,1 km (339 Deeln)    
D/26 3   Linda Frankenne 01:33:19  
  10   Jill Pauwels 01:41:44  
HV1/101 6   Peter Bellen 01:22:01 30ste Alg.
HV3/17 14   Eric Martens 01:53:57  

 

07.02.2016 - PK Limburg Veldloop  - Alken    
5050m Dames Master (27 Deeln)    
D35 1   Linda Frankenne   PK 1
  9   Inge Jeurissen    
6300m Heren Masters (54 Deeln)    
H35 3   Geert Schroven   PK3
H40 1   Ronny Fillée   PK1
H45 1   Patrick Vandebosch   PK1
H55 1   Marc Hiemeleers   PK1
8750m Heren Seniors (20 Deeln)    
  7   Jeroen Vandebrouck    
  14   Geert Wintmolders    

 

07.02.2016 - LPM  - Genk    
6 km (44 Deeln)    
  9   Lode Raskin 00:24:54  
12km (43 Deeln)    
  2   Chris Wouters 00:44:36  
1/2 Marathon (161 Deeln)    
D/30 5   Jill Pauwels 01:42:57 4 D-35
H 59   Edward Vanhove 01:39:26 23H/77 H+35

 

31.01.2016 - Veldloop LCC - St Truiden    
5640m Dames Jun-Sen-Master    
DJun/5D 5   Ann Sophie Slegers    
D+35/12D 2   Linda Frankenne   2de  Alg
  8   Inge Jeurissen    
6740m Heren Mas (60 Deeln)    
H+35/29D 5   Chris Wouters   4de  Alg
  8   Ronny Fillée    
  11   Peter Vossius    
H+45/15D 1   Patrick Vandebosch    
10040m Heren Sen     
Hsen/23D 6   Jeroen Vandebrouck    
  15   Geert Wintmolders    

 

24.01.2016 - Veldloop LCC - Alken    
Dames Jun-Sen-Master    
DJun/8D 8   Ann Sophie Slegers    
Dsen/12D 10   Jill pauwels    
D+35/10D 2   Linda Frankenne   3de  Alg
  8   Inge Jeurissen    
Heren Mas       
H+35/22D 3   Chris Wouters   4de  Alg
  14   Steven Vandingenen    
H+45/17D 1   Patrick Vandebosch   1ste Alg
Heren Sen       
Hsen/19D 9   Jeroen Vandebrouck    
  10   Nick Gijbels    

 

24.01.2016 - Veldloop - Geel    

6275m Heren Mas 

   
Mas/59D 1   Geert Schroven    
  6   Chris Wouters   2de Mas+45

 

13.01.2016 - Linkeroever - Antwerpen    
5 km (237 Deeln.)    
  1   Chris Wouters 00:17:16 1ste Alg
10 km (501 Deeln.)    
  1   Chris Wouters 00:34:59 1ste Alg

 

10.01.2016 - Veldloop LCC - Lanaken    
5175m Dames Jun-Sen-Master    
DJun/8D 4   Ann Sophie Slegers    
D+35/24D 2   Linda Frankenne   4de  Alg
  7   Inge Jeurissen   18de Alg
6427m Heren Mas (54 Deeln)    
H+35/20D 11   Steven Vandingenen   21ste Alg
H+45/15D 1   Patrick Vandebosch   1ste Alg
  2   Chris Wouters    5de Alg
8076m Heren Sen (14 Deeln)    
Hsen/14D 6   Nick Gijbels    
  8   Geert Wintmolders     

 

09.01.2016 - Veldloop - Hulshout  
6020m Heren Jun-Mas   
Mas/38D 3   Geert Schroven